reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ja już dawno zapomniałam że miałam iui teraz darze tylko do zrealizowania planu in vitro który z wiadomej sytuacji się przesunie ale zrobię wszystko żeby odbyło się jak najszybciej[emoji846] i mam nadzieję że też będę się cieszyć z powodzenia tak jak ty[emoji4] Tobie życzę spokojnej ciąży i żeby maluszek się zdrowo rozwijał i zaglądaj do nas i opowiadaj co tam u ciebie chętnie cię przyjmiemy do naszego skromnego grona[emoji6]
Naprawdę szkoda psychiki, pieniędzy i czasu na podchodzenie do kilku IUI. Do in vitro trzeba się uzbroić w cierpliwość i nie ma co zwlekać, bo człowiek jest jak wypluty. Są wahania nastrojów, są gordze dni, rezygnacja i doły. Ale droga przez in vitro szybciej gwarantuje sukces [emoji3590] pewnie, że trzeba IUI spróbować, żeby później nie żałować, że się jakiś etap odpuściło i trzeba było spróbować, ale nie ma sensu się łudzić, że się uda za któryśtam razem[emoji6] t

Powodzenia!
 
reklama
Ja już dawno zapomniałam że miałam iui teraz darze tylko do zrealizowania planu in vitro który z wiadomej sytuacji się przesunie ale zrobię wszystko żeby odbyło się jak najszybciej[emoji846] i mam nadzieję że też będę się cieszyć z powodzenia tak jak ty[emoji4] Tobie życzę spokojnej ciąży i żeby maluszek się zdrowo rozwijał i zaglądaj do nas i opowiadaj co tam u ciebie chętnie cię przyjmiemy do naszego skromnego grona[emoji6]

Od września do grudnia Was podczytywałam, wtedy zaczęłam podczytywać dziewczyny w wątku in vitro i tam się udzielam więcej 😉 jakbyście miały jakieś pytania to piszcie śmiało wiadomość prywatną 😉 obiecałam sobie, że jak mi się uda to napiszę na tym wątku, że IUI to tylko przygotowanie psychiczne przed in vitro tak naprawdę i że jeżeli się raz, drugi czy trzeci nie uda, to lepiej odkładać i zbierać siły na in vitro ☺️
 
Jak będę przed samym in vitro to napewno będę mieć kilka pytań[emoji847][emoji3590]
Od września do grudnia Was podczytywałam, wtedy zaczęłam podczytywać dziewczyny w wątku in vitro i tam się udzielam więcej [emoji6] jakbyście miały jakieś pytania to piszcie śmiało wiadomość prywatną [emoji6] obiecałam sobie, że jak mi się uda to napiszę na tym wątku, że IUI to tylko przygotowanie psychiczne przed in vitro tak naprawdę i że jeżeli się raz, drugi czy trzeci nie uda, to lepiej odkładać i zbierać siły na in vitro [emoji3526]
 
Zapisałam się czym prędzej na nowy termin pierwszej konsultacji 05.maja. mam nadzieję, że kwiecień minie spokojnie i w maju już wszystko będzie działać.
Zazdroszczę wam trochę, że macie możliwość przewietrzenia głowy i starania się naturalnie.
Jestem coraz bardziej zmęczona ta sytuacja w kraju i nie mogę przeboleć tej wizyty na której byśmy się czegos dowiedzieli. Najgorsze, że wiem że nie mogę zrobić nic by po pierwszej wizycie przyspieszyć jakoś procedurę- porobić wcześniej badania itd.
Tak bardzo chcę mieć już dziecko.... :(
 
21.03: @AsiaaaK - monitoring przed 4 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
27.03: @kachaaa89 - testowanie po staraniach naturalnych[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
01.04: @kolor nadzieji - testowanie po staraniach naturalnych[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
08.04: @ola32 - testowanie po staraniach naturalnych[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
05.05: @PałkaZapałka - 1 konsultacja[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]


08.09: @Megan4 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590] (podwójne szczęście [emoji188])
20.10: @Lena3386 - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]

Kogoś dopisać?[emoji846]

" KTO NIE WALCZY[emoji123] TEN NIE NIAŃCZY!!![emoji3590]"
[emoji188][emoji64][emoji1768][emoji2963][emoji64][emoji188]
 
Cześć Kochane jak tam wasze samopoczucia?
Ja to już sama nie wiem 3iui przeszła koło nosa a za nim to się w miarę unormuje to wszystkie badania będą znów nie ważne. Wiecie sama już nie wiem co mam robić dziś jest 31dc a @ nadal brak brzuch pobolewa ale delikatnie chciałam zrobić test ale zawsze co zrobię to na drugi dzień przychodzi @ Najgorsze jest to że nie ma gdzie zrobić bhcg
 
Zapisałam się czym prędzej na nowy termin pierwszej konsultacji 05.maja. mam nadzieję, że kwiecień minie spokojnie i w maju już wszystko będzie działać.
Zazdroszczę wam trochę, że macie możliwość przewietrzenia głowy i starania się naturalnie.
Jestem coraz bardziej zmęczona ta sytuacja w kraju i nie mogę przeboleć tej wizyty na której byśmy się czegos dowiedzieli. Najgorsze, że wiem że nie mogę zrobić nic by po pierwszej wizycie przyspieszyć jakoś procedurę- porobić wcześniej badania itd.
Tak bardzo chcę mieć już dziecko.... :(
Ja tez juz bardzo bym chcial urzadzac pokoik,kupowac ciuszki,chodzic na spacery.Jestem spiochem ale dla malucha chetnie bede nieprzesypisc nocy.Wrocilam od brata a tam jeden maluch w kwirtniu konczy 6lat,drugi w pazdzierniku 4 latka.Jak patrze jak moj maz swietnie radzi sobie z dzieciakami i jaku ma usmiech jak z nimi przebywa to mi serce peka ze nie moge dac mu tego szczescia😢
 
Cześć Kochane jak tam wasze samopoczucia?
Ja to już sama nie wiem 3iui przeszła koło nosa a za nim to się w miarę unormuje to wszystkie badania będą znów nie ważne. Wiecie sama już nie wiem co mam robić dziś jest 31dc a @ nadal brak brzuch pobolewa ale delikatnie chciałam zrobić test ale zawsze co zrobię to na drugi dzień przychodzi @ Najgorsze jest to że nie ma gdzie zrobić bhcg
A jak długie masz cykle? Może warto jednak dzisiaj zrobić test? :)
 
reklama
Naprawdę szkoda psychiki, pieniędzy i czasu na podchodzenie do kilku IUI. Do in vitro trzeba się uzbroić w cierpliwość i nie ma co zwlekać, bo człowiek jest jak wypluty. Są wahania nastrojów, są gordze dni, rezygnacja i doły. Ale droga przez in vitro szybciej gwarantuje sukces ❤ pewnie, że trzeba IUI spróbować, żeby później nie żałować, że się jakiś etap odpuściło i trzeba było spróbować, ale nie ma sensu się łudzić, że się uda za któryśtam razem😉 t

Powodzenia!
Gratuluję, niech rośnie zdrowo :)

jednak tylko jedno małe "ale" - każda z nas ma jednak inny przypadek i inną historię. Ja bym nie pisała z góry, że "Naprawdę szkoda psychiki, pieniędzy i czasu na podchodzenie do kilku IUI.". Nasze Szczęście rośnie dzięki trzeciej IUI, widziałam, że kilku dziewczynom też przy drugiej czy trzeciej IUI dopiero się udało. Wszystkiego warto próbować i nawet kilka razy, bo jednak nigdy nie wiemy kiedy się uda :)
 
Do góry