reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Nie słyszałam o tym nigdy, żeby można było mieć skok schodkowy.
Chodziliśmy na nauki przedmałżeńskie. Indywidualne spotkania po godzince na których przewertowaliśmy mnóstwo wykresów. Pani nie była jakaś nudną starą hyrpą tylko miłą Panią około 25-letnią więc dużo z nich wyniosłam. Dużo się uśmialiśmy 😁 narzeczony dostawał długopis do łapki i musiał pięknie sam wyznaczać szczyt śluzu, owulacje itp wielu kobietom :-D
No ale wracając do tematu przeszukałam co wujek Google mówi na ten temat. Rzeczywiście jest to możliwe. Z tym, że jeśli temperatura ciała po obudzeniu zmienia się co pół godziny to uważam, że np jeden pomiar o 45 opóźniony i już wykres schodkowy nijak się ma do potwierdzenia owulacji. A mierzyłaś zawsze o tej samej godzinie? Zawsze masz taki schodek czy inaczej wykresy wyglądają? Może jesteś jedną z nielicznych kobiet, które mają takie schodki 😉
W zalaczniku info co znalazłam na ten temat 🙂
Zobacz załącznik 1095902
Tak, zawsze o tej samej porze, o której wstaje do pracy. Największe skoki w tych schodkach miałam 0,15 stopnia.
Interesowało mnie mocno kiedy była owulacja, bo nie miałam możliwości współżyć wtedy kiedy trzeba było najlepiej ;) i stresowałam się.
Ale zdaje się, ze i tak się udało, bo testy dzisiaj pozytywne:)) ❤️
 
reklama
Uwielbiam naszą farmaceutkę... Poszlam po witaminy bo sie kończą. Chcialam jeszcze dwa testy wziąć. I prosze o te super czule. 10tki. :) taak to na pewno te. Na opakowaniu nie pisze ale te sa najlepsze :D no i otwieram w domu a tu 25 :D
 
Do góry