reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chciałam o coś was zapytać. Jutro mam wizytę u swojego lekarza. Dziś rano zauważyłam że ta luteina ktora wkladam wyplywa troche w innym kolorze takim beżowo bardzo jasno brązowym. Domyślam się że pewnie to efekt może jakiegoś niewielkiego uszkodzenia śluzówki albo szyjki w czasie wkladania. Mialyscie tak? Żadnej żywa jasnej krwi nie mam. Żadnych bólów brzucha innych od tych dotychczasowych też nie mam. Żadnych leków przeciwkrzepliwych heparyny czy acardu nie biorę. Ale miałam stwierdzoną niewielką nadzerke już wcześniej może to to. Staram się nie denerwować ale wiadomo głowa pracuje. O tym co mi się śniło pół nocy to już nawet nie wspomnę.

Dziewczyny wspominały, że ona tak się może zabrawiac, przy utlenianiu, czy coś. Więc dopóki nie masz żywej krwi, to się nie martw Kochana
 
reklama
Dziękuję. Ja nie mam krwi takie widocznej tylko ta luteina nie jest biała jak była. Nie powiem bo się przestraszyłam. Jutro o to dopytam lekarza. A pomimo takich historii dalej bierzecie doopochwowo czy wam coś pozmieniali?. Ta doustna jest znowu koszmarna w smaku.
 
Dziękuję. Ja nie mam krwi takie widocznej tylko ta luteina nie jest biała jak była. Nie powiem bo się przestraszyłam. Jutro o to dopytam lekarza. A pomimo takich historii dalej bierzecie doopochwowo czy wam coś pozmieniali?. Ta doustna jest znowu koszmarna w smaku.
Jak stosujesz aplikator to może zamień na palec, by nie podrażniać.
Jest jeszcze crinone w żelu, może o to podpytaj lekarza? No i oczyw ten zajeb... drogi prolutex w większej dawce.
 
@Natsnats pocwiczylam rano Yoge płodności, super na rozbudzenie, a później dałam czasu z Kolakowska jak polecała @fredka84, lało się ze mnie [emoji3062] ale aż mi lepiej [emoji1377]
No no no, szacun [emoji8]
Ja od wtorku chodzić nie mogę takie mam zakwasy [emoji33]. Aż dziwne bo w tamtym tygodniu ćwiczyłam i biegałam [emoji849].
Dziś muszę jednak poćwiczyć, bo głowę mam brudną.
 
Ja tylko palcem bo tym aplikatorem nie umiem no i ja mocze przed włożeniem wcześniej wkladalam kiedyś też utrogestan też drogi tylko zw on ma większą dawkę bo 200 A luteina 100
Jak stosujesz aplikator to może zamień na palec, by nie podrażniać.
Jest jeszcze crinone w żelu, może o to podpytaj lekarza? No i oczyw ten zajeb... drogi prolutex w większej dawce.
 
No nic na razie do jutra spokojnie [emoji1787][emoji1787][emoji1787] czekam. Zobaczymy co u obcego[emoji3]. Powiem Ci tak szczerze że po rozmowie z mężem doszliśmy do jednego ważnego wniosku niezależnie od całości jesteśmy bardzo szczęśliwi że swojego cudu w każdym zakresie jaki on będzie bo to najdalej od 3 lat jak udało dotrzeć. I tak teraz nikt nie powie nam nic więcej jak to że trzeba czekać więc z wielkim bólem i niepokojem będę czekać i cieszyć się tym co mam.
@Aaaanna jeszcze jakieś plastry są z Progesterone, ale za uja nie pamiętam nazwy, chyba coś na bbbbbb[emoji85][emoji85][emoji85]
 
reklama
No nic na razie do jutra spokojnie [emoji1787][emoji1787][emoji1787] czekam. Zobaczymy co u obcego[emoji3]. Powiem Ci tak szczerze że po rozmowie z mężem doszliśmy do jednego ważnego wniosku niezależnie od całości jesteśmy bardzo szczęśliwi że swojego cudu w każdym zakresie jaki on będzie bo to najdalej od 3 lat jak udało dotrzeć. I tak teraz nikt nie powie nam nic więcej jak to że trzeba czekać więc z wielkim bólem i niepokojem będę czekać i cieszyć się tym co mam.
Pewnie😍
Ja powiem Ci szczerze, że myślałam trochę o tym Twoim Obcym. I, że to akurat teraz. Taki cud. W takich czasach. Może dorabiam sobie teorię, ale jakoś lepiej mi z tym na duszy😉choć wiadomo, że to początek.
Ale to tak, jakby coś Nam mówiło:ejo!patrz!prócz tyłu złych rzeczy są i takie cuda 💓💓💓
Także z serca moccccne ✊✊✊✊
 
Do góry