reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Do mnie wybrana położna przyszła choć nie powinna, bo przy wczesniaku w szpitalu nie ma dziecka, a po wyjściu małej ze szpitala nie będzie matki w połogu.... Zdjęła mi szew i kolejnego dnia rozmawiałysmy telefonicznie. Ogólnie teraz mają określony maksymalny czas kiedy w maseczce może podczas krótkiej wizyty załatwić najważniejsze i spadać. Nie ma już rozmówek o bobasku. Same konkrety. Raz dwa i po robocie.
Ale to było tydzień temu.. Jak teraz?
 
reklama
Ja mam położna ze szkoły rodzenia do której chodziłam. W związku z obecną sytuacja ma się odbyć tylko jedna wizyta, później tylko teleporady.
 
Właśnie czytam sytuacje z mojej porodówki, rodząca kobieta nie przyznała sie ze jej maz wrócił tydzień temu z Anglii i jest na kwarantannie. Chociaż szpital stworzył dwa oddziały, dla ryzykownych i tych zdrowych. Ja nie wiem czy ja juz wariuje czy z tymi ludźmi jest cos nie tak. Nie do pomyślenia.
 
Dzięki wszystkim za odpowiedz w sprawie położne i pediatry. Jutro spróbuje się dodzwonić do mojej przychodni i dogadać wstępie z położna 😊

Jeszcze tskie jedno pytanko do mamuś które maja oszczędny tryb życia nakazany, czy tez bolało Was wszystko od tego leżenia? Już od ponad tygodnia staram się jak najwiecej leżeć oczywiście obowiązki domowe wykonuje lekkie sprzątanie gotowanie itp, ale i tak od leżenia i biodra i kolana i uda pobolewają plus brzuch rodnie 28tydzien 😁 jakieś rady na te bolączki masaże czy coś?🧐🙏
 
Właśnie czytam sytuacje z mojej porodówki, rodząca kobieta nie przyznała sie ze jej maz wrócił tydzień temu z Anglii i jest na kwarantannie. Chociaż szpital stworzył dwa oddziały, dla ryzykownych i tych zdrowych. Ja nie wiem czy ja juz wariuje czy z tymi ludźmi jest cos nie tak. Nie do pomyślenia.
Totalny brak odpowiedzialności tej kobiety ... przecież mogła zarazić cały oddział...
 
Dzięki wszystkim za odpowiedz w sprawie położne i pediatry. Jutro spróbuje się dodzwonić do mojej przychodni i dogadać wstępie z położna 😊

Jeszcze tskie jedno pytanko do mamuś które maja oszczędny tryb życia nakazany, czy tez bolało Was wszystko od tego leżenia? Już od ponad tygodnia staram się jak najwiecej leżeć oczywiście obowiązki domowe wykonuje lekkie sprzątanie gotowanie itp, ale i tak od leżenia i biodra i kolana i uda pobolewają plus brzuch rodnie 28tydzien 😁 jakieś rady na te bolączki masaże czy coś?🧐🙏
Ja leżalam od połowy listopada do porodu 9 marca. Nie pamiętam żeby w grudniu bolało. Pewnie kwestia przyzwyczajenia. Poprzednia ciąża leżanko wrzesień-kwiecień.
 
Dzięki wszystkim za odpowiedz w sprawie położne i pediatry. Jutro spróbuje się dodzwonić do mojej przychodni i dogadać wstępie z położna 😊

Jeszcze tskie jedno pytanko do mamuś które maja oszczędny tryb życia nakazany, czy tez bolało Was wszystko od tego leżenia? Już od ponad tygodnia staram się jak najwiecej leżeć oczywiście obowiązki domowe wykonuje lekkie sprzątanie gotowanie itp, ale i tak od leżenia i biodra i kolana i uda pobolewają plus brzuch rodnie 28tydzien 😁 jakieś rady na te bolączki masaże czy coś?🧐🙏
Mnie pierwsze 2 tygodnie bolało wszystko, szczególnie nogi, co dziwne bo przecież nie z chodzenia. Potem chyba organizm sie przyzwyczaił i było dobrze. Teraz po leżeniu jak wstałam (5 tygodni) to jeszcze gorzej, wszędzie zakwasy. Ciezko sie z powrotem dostosować do pionowej pozycji. Masaże chyba odpadają :/
 
Dzięki wszystkim za odpowiedz w sprawie położne i pediatry. Jutro spróbuje się dodzwonić do mojej przychodni i dogadać wstępie z położna 😊

Jeszcze tskie jedno pytanko do mamuś które maja oszczędny tryb życia nakazany, czy tez bolało Was wszystko od tego leżenia? Już od ponad tygodnia staram się jak najwiecej leżeć oczywiście obowiązki domowe wykonuje lekkie sprzątanie gotowanie itp, ale i tak od leżenia i biodra i kolana i uda pobolewają plus brzuch rodnie 28tydzien 😁 jakieś rady na te bolączki masaże czy coś?🧐🙏
Mi dokuczały i dokucza nadal ból w pachwinach, ale to raczej nie wynika z oszczędnego trybu tylko z tego że dziecko napiera. Brzuch to akurat mam w wersji slim :D
 
reklama
Mnie pierwsze 2 tygodnie bolało wszystko, szczególnie nogi, co dziwne bo przecież nie z chodzenia. Potem chyba organizm sie przyzwyczaił i było dobrze. Teraz po leżeniu jak wstałam (5 tygodni) to jeszcze gorzej, wszędzie zakwasy. Ciezko sie z powrotem dostosować do pionowej pozycji. Masaże chyba odpadają :/
Dokładnie leżysz a nogi bolą jak po jakimś maratonie 🙈... a przez te 5tyg coś chodziłaś czy tylko leżenie? Ja to już raz na jakiś czas wstaje żeby się przejść po mieszkaniu powolutku bo wyleżeć nie idzie oby tez mój organizm się przyzwyczaił
 
Do góry