reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

mouna87

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Wczoraj na noc nagle mnie cos zapieklo w żebrze pd pachą po lewej stronie. Trzymało chyba z 20 minut 😥😢 nie wiedzieliśmy co robić, ja do szpitala nie chciałam. W ogole mrowieje mi prawa noga a to w żebrze pieczeod czasu do czasu. Nie chce panikowac, ale myśli mam juz rozne bo mam slabe krazenie.. 😭straszie się boje ze nagle padne, a jest taki czas ze nawet na SOR lepiej nie jeździc😱
Ja mam często tak, że mnie boli pod prawym żebrem, boli mnie miednica od leżenia na boku, drętwieje noga. Trzeba wtedy spokojnie zmienić pozycje, poleżeć np. Na plecach. U mnie pomaga.
Przede wszystkim spokój, bo stres też robi swoje..

reklama

Cookie_

Rozwiązania
0
Przy dodatnim gbs przed zabiegiem cesarki także podają antybiotyk. W pierwszej ciąży miałam ujemny a teraz wyszedł mi dodatni i podano mi antybiotyk.

Alleksandra20

Rozwiązania
0
Pewnie maleństwo miało jakąś genialna pozę. Ale co do szpitala itp powiem wam, że nie jest źle. Ja dzis trafiłam na oddział. Fakt- zanim Przeszłam portiernię Minęła godzina, zanim faktycznie mnie przyjęli kolejne dwie, bo tysiąc procedur czy aby na pewno jest potrzeba itp, ale jestem, leżę i dostałam pierwsza dawkę sterydów.
Trzymaj się. Powodzenia! Niech jeszcze będzie spokojnie..

Do celu

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Miałam tel od dr. Piątkowa wizyta aktualna uffff serce podeszło mi do gardła. Zostają wizyty pilne i w zaawansowanej ciazy. Mam chyba totalny syndrom wicia gniazda Hehehe ubrałam prześcieradło do łóżeczka, położyłam kołderkę i odrazu mi lepiej. A poki co wszystkie moje plany sie sypia. Maz miał opiekować sie córeczka w czasie mojego pobytu w szpitalu a przedwczoraj zachorował jeden pracownik ( nie koronawirus ;) ) dzisiaj kobiecie zmarł maz, jedzie do domu ;/ i jak tu planować ........jeszcze chwile maz sam zostanie, nie wiem jak on sobie poradzi. Jestem przerażona. Co tu duzo mówić ...

AgaBart

Rozwiązania
0
Narazie tragedii nie ma, choć jedni mówią, ze jutro wyjdę a inni, że za dwa tygodnie? I kogo tu słuchać. Ważne, że pierwsza dawka za nami, druga za kilka godzin.
Grunt to jednomyślność wśród lekarzy... Mnie po szwie też tak mówili, jedni że będę leżeć i będą obserwować czy nic się nie dzieje a inni że nie po to zakładali aby w łóżku zalegała... 🤷‍♀️I bądź tu mądry... Ważne że działają lekarze... Powodzenia

Do celu

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Narazie tragedii nie ma, choć jedni mówią, ze jutro wyjdę a inni, że za dwa tygodnie? I kogo tu słuchać. Ważne, że pierwsza dawka za nami, druga za kilka godzin.
Pewnie zależy od lekarza na zmianie. Podobno czas w szpitalu jest teraz skracany do minimum koniecznego. Ważne żebyś dobrze sie czuła a maleństwo było bezpieczne.

KundaKunda

Rozwiązania
0
Niestety nie. Zamówiłam 14go i dotąd żadnej informacji od nich. A czekam na te paczkę najbardziej. .wszystko tam mam do szpitala
Właśnie dostałam maila z apteki Gemini, że kompletują moje zamówienie z dnia 13.03. Kto zamawiał w podobnym czasie, to niedługo dostanie 😉

JoannaMiki

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny a tskie pytanko trochę nie związane z tematem czy macie już ustalana położna środowiskowa i pediatrę ?🤔 patrzący na aktualna sytuacje nie wiem czy się dodzwonię do przychodni i czy ktokolwiek coś ze mną ustali🤷‍♀️

reklama

Cookie_

Rozwiązania
0
Dziewczyny a tskie pytanko trochę nie związane z tematem czy macie już ustalana położna środowiskowa i pediatrę ?🤔 patrzący na aktualna sytuacje nie wiem czy się dodzwonię do przychodni i czy ktokolwiek coś ze mną ustali🤷‍♀️
Nie wiem jak odbywać się to będzie teraz, ale przed pandemia wskazywałas położną i pediatrę bezpośredni przy porodzie (w czasie wypełniania papierów) a po porodzie dodatkowo wypełniało się we wskazanej przychodni deklaracje.
U mnie szpital pomimo wysłania papierów po porodzie dodatkowo dzwoni do wybranej przychodni.
Po porodzie w przeciągu jakoś 1-2 dnia po wyjściu ze szpitala odwiedziła mnie położna. Była u mnie chyba 3 razy (zdejmowała mi też szwy po cc) a w okolicy 4 tyg życia dziecka miałam wizytę patronażową pediatry.
Będąc jeszcze w ciąży pytałam swojej pediatry czy ma jeszcze miejsce by nas zapisać. Powiedział, że jeśli już "chodzimy" do niej rodzinnie to nie ma problemu. Limity tyczą się nowych pacjentów.

Do góry