reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka herbata po porodzie

CzarnaCzarna90

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2019
Postów
30
Hej dziewczyny powiedzcie mi czy zaraz po porodzie można pić herbatę? Jeśli tak to jaka najlepiej? Czy można słodzić cukrem czy lepiej słodzikiem?
 
reklama
Jestem 20 dni po porodzie i od początku pije rozne herbaty owocowe czarne z cytryna z miodem z cukrem roznie jak mam ochote teraz jeszcze zaczelam pic herbate dla matek karmiacych ztego co pamiętam z kopru wloskiego i anyzu a jeszcze sie zdazy ze rumiankowa wypijam
 
A niby dlaczego nie można niby pić herbaty? Zarówno w ciąży jak i po porodzie można ją pić, a słodzików nie polecam. Herbata bez cukru po ok. tygodniu od jego odstawienia smakuje tak samo jak herbata z cukrem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry