reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny wśród tych smutnych informacji aż trudno się cieszyć. Właśnie dostałam telefon z kliniki z wynikami z badań NIPT



Nie ma ryzyka ze nasze maleństwo ma jakiekolwiek wady chromosomalne. Wszystkie choroby jak zd, patau itd prawdopodobieństwo 1:1000, więcej szczegółów dowiem się w przyszłym tyg bo wyniki będą wysłane na mojego maila. Tak się denerwowałam. Płci tak jak mówiłam nie znam i badanie tez nie zawiera informacji na ten temat. Czekam do połówkowych
Ciesz się kochana A my z Tobą.
 
Byłam dziś w klinice i na usg brak oznak życiowych płodu..
Dostałam skierowanie i od razu do szpitala
Jeszcze miałam nadzieje że może się myli
Jestem po badaniach i niestety..
mój maluszek umarł tydzień temu
[*]
Włożyli mi tabletki żebym poroniła i leżę i czekam
Jak się nie uda to jutro zabieg pod narkoza
Boze kochana strasznie mocno przytulam
😔
 
Witajcie. Podczytuje Was od jakiegoś czasu. I postanowiłam napisać. Jestem na etapie oswajanien się z myślą że pozostało in vitro. Może są tu osoby ze Śląska które mogły by polecić lekarza ostatniej szansy?


Witaj 😉

Tu są same dobre, kochane i wspierając sie duszyczki więc na pewno się któraś z południa odezwie 😉 jakbyś miała jakieś pytania albo wątpliwości to wal śmiało ☺
 
Dziewczyny wśród tych smutnych informacji aż trudno się cieszyć. Właśnie dostałam telefon z kliniki z wynikami z badań NIPT



Nie ma ryzyka ze nasze maleństwo ma jakiekolwiek wady chromosomalne. Wszystkie choroby jak zd, patau itd prawdopodobieństwo 1:1000, więcej szczegółów dowiem się w przyszłym tyg bo wyniki będą wysłane na mojego maila. Tak się denerwowałam. Płci tak jak mówiłam nie znam i badanie tez nie zawiera informacji na ten temat. Czekam do połówkowych
Bardzo dobra wiadomość [emoji173] możesz trochę odetchnąć[emoji173]
 
reklama
Właśnie pytać tylko na tym etapie nie wiadomo nawet za bardzo o co jak wszystko to czarna magia. Eh...


Jeżeli się cofniesz o kilkanaście stron to poszerzysz swoją wiedzę ☺ wczoraj każda po trochu opisywała jak to wygląda nowej koleżance więc poczytaj wczorajsze posty i może jakieś pytania Ci się nasuną 😉
 
Do góry