reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej, myślę, że szansa zawsze jest, ciężko stwierdzić na tym etapie, statystki na forum są różne, choć ja z podobnego schematu mam właśnie córkę. Gratuluje ciąży :) trzymam kciuki za spełnienie marzeń i jeśli będziesz miała ochote, to daj w przyszłości znać jakiej płci będzie dzidziuś :)
Hej Kochana :*** stęskniłam się za Tobą
 
reklama
Hej Kochana,czyli jednak boy? Super, będziesz królową! Ja też myślę,że jak już zajdę,to będzie 3 muszkieterów i wcale mnie to nie martwi.
Hej :) Raczej tak :D Kiedy startujecie po Trzecie?
Jakoś zawsze podobał mi się schemat Rodzinki.pl :D Przyszłej Synowej podrzucę link do metod planownia płci, może któremuś Synowi się trafi i wtedy będę szaleć z sukieneczkami i kitajcami haha Tyle, że oni genetycznie też na przegranej pozycji w walce o córkę ;) Może od razu mikroskop w prezencie ślubnym kupię hahaha
Z ciekawostek to zaglądałam teraz dopiero na strony zagraniczne z planowaniem i nie wiem jakim cudem tej córy nie mamy bo okazało się, że właściwie przez przypadek Nasz Synuś powstał wg planu połowy dziewczyn z wątku bo tam wyznają zasadę króliczków albo BDM czyli jeden jedyny raz z odstępem :)
Tak czy siak o córę dużo trudniej a co te laski wyprawiają to w szoku jestem i mają po 5 czy 7 chłopców ! No szok :) Ale to już trzeba być zdesperowanym ;)
 
Zawsze mnie zastanawiało jak można wpaść...dla mnie to niewyobrazalne. Dokladnie wiem kiedy zblizaja mi sie dni plodne. I jie sa zawsze w tym samym dniu cyklu,a mimo to wiem dokladjie kiedy wpadaja. Jak to sie stalo u Ciebie,jesli moge zapytac?
Dla mnie przez 16 lat tez było niewyobrażalne. I stało się. Zaszłam w ciążę w 7 dc, cykl 28 dni owu zwykle ok 14dc. Przez wszystkie te lata uważałam 7 dc za totalnie niepłodny. Więcej, nawet w 10dc nie zachodziłam w ciąże, a co dopiero w 7... W trzecia ciążę pół roku starań, monitoring owu i udała się córcia. A tu masz. Żadnych starań, monitoringów, 7dc i czwarty bobas! Jakbyś mnie zapytała pół roku temu, to też bym powiedziała, że to niemożliwe żeby wpaść :)

A jaki macie samochód :-)? Tak z ciekawości.
Na razie w piątkę jeździmy „normalną” avensis, pewnie przed porodem, na jesień kupimy coś 7 osobowego. Na razie się zastanawiamy. Oboje mamy auta, żadne z nas nie chce się pozbyć swojego a trzy to przesada ;) Wiec na razie jeździmy tym co mamy. Jak budowaliśmy dom to tez na 1 max 2 dzieci :) I teraz trzeba będzie jakoś na nowo dzielić pokoje. Zmiany, zmiany :)
 
Dla mnie przez 16 lat tez było niewyobrażalne. I stało się. Zaszłam w ciążę w 7 dc, cykl 28 dni owu zwykle ok 14dc. Przez wszystkie te lata uważałam 7 dc za totalnie niepłodny. Więcej, nawet w 10dc nie zachodziłam w ciąże, a co dopiero w 7... W trzecia ciążę pół roku starań, monitoring owu i udała się córcia. A tu masz. Żadnych starań, monitoringów, 7dc i czwarty bobas! Jakbyś mnie zapytała pół roku temu, to też bym powiedziała, że to niemożliwe żeby wpaść :)


Na razie w piątkę jeździmy „normalną” avensis, pewnie przed porodem, na jesień kupimy coś 7 osobowego. Na razie się zastanawiamy. Oboje mamy auta, żadne z nas nie chce się pozbyć swojego a trzy to przesada ;) Wiec na razie jeździmy tym co mamy. Jak budowaliśmy dom to tez na 1 max 2 dzieci :) I teraz trzeba będzie jakoś na nowo dzielić pokoje. Zmiany, zmiany :)
W nmpr z tego co kojarze to długość najkrótszego cyklu minus 21, czyli np 28-21=7 dc jest jeszcze dniem nieplodnym. My stosujemy tą metode od 8 lat :-) dzieci wszystkie planowane, ale fakt ja z tych przewrazliwionych i po porodzie jak wrócił mi cykl po 7-8 msc dodatkowo gumki w dni niepłodne wyznaczone z nmpr :-) więc z wpadką u mnie byloby ciężko :p ale kto wie :-) najwyżej bedzismy stosowac samo nmpr a cykle po porodzie mogą być różne
 
Na razie w piątkę jeździmy „normalną” avensis, pewnie przed porodem, na jesień kupimy coś 7 osobowego. Na razie się zastanawiamy. Oboje mamy auta, żadne z nas nie chce się pozbyć swojego a trzy to przesada ;) Wiec na razie jeździmy tym co mamy. Jak budowaliśmy dom to tez na 1 max 2 dzieci :) I teraz trzeba będzie jakoś na nowo dzielić pokoje. Zmiany, zmiany :)
Mąż mi kupił rok temu Seata Alhambre 7 osobowa tą najnowszą wersje. Osobiście polecam, super sie prowadzi (mam w automacie), i elektryczne przesuwne drzwi dla mnie must have przy dzieciach :-)
 
W nmpr z tego co kojarze to długość najkrótszego cyklu minus 21, czyli np 28-21=7 dc jest jeszcze dniem nieplodnym. My stosujemy tą metode od 8 lat :-) dzieci wszystkie planowane, ale fakt ja z tych przewrazliwionych i po porodzie jak wrócił mi cykl po 7-8 msc dodatkowo gumki w dni niepłodne wyznaczone z nmpr :-) więc z wpadką u mnie byloby ciężko :p ale kto wie :-) najwyżej bedzismy stosowac samo nmpr a cykle po porodzie mogą być różne
Widzę , że ostro się bierzecie za tą wpadkę haha

Hehe jak się ma 3 córki to inaczej ta sprawa wygląda :) mi się wydaje, że chłopak jest nie do ustrzelenia :)
No tak haha Ale na tych forach naprawdę dużo więcej rodzin z samymi chłopcami niż z samymi dziewczynkami :)
Druga córa z owulacji? Czyli właściwie wszystko pod kątem poczęcia Syna zrobiliście?
 
Widzę , że ostro się bierzecie za tą wpadkę haha


No tak haha Ale na tych forach naprawdę dużo więcej rodzin z samymi chłopcami niż z samymi dziewczynkami :)
Druga córa z owulacji? Czyli właściwie wszystko pod kątem poczęcia Syna zrobiliście?
Pewnie mi sie wszytsko odwidzi jak dojda nieprzespane noce, bo nawet jak bedzie grzeczny to cyca znając zycie bedzie chcial co 2-3 h. Moje dzieci byly cycocholiki 🙈🙈🙈🙈
 
reklama
Widzę , że ostro się bierzecie za tą wpadkę haha


No tak haha Ale na tych forach naprawdę dużo więcej rodzin z samymi chłopcami niż z samymi dziewczynkami :)
Druga córa z owulacji? Czyli właściwie wszystko pod kątem poczęcia Syna zrobiliście?
Na instragramie obserwuje kilka wielodzietnych rodzin i u większości mieszane towarzystwo ale przewaga jednak chlopcow w rodzinie
 
Do góry