reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

ja jestem fanką Pink No More pinknomore.pl. Mają świetnej jakości akcesoria niemowlęce, a przy tym całkiem przystępne ceny. Tutaj muszę też zaznaczyć, że nie jest to jakaś chińska produkcja po której dziecko dostanie jakiegoś uczulenia, tylko same naturalne materiały
 
reklama
Witajcie,
też zaczynam się interesować wyprawką i chętnie posłucham doświadczonych mam :)
Łóżeczko czy kojec?
kupować już laktator ( 3 miesiące do porodu )?
czy podgrzewacz do butelki jest potrzebny?
jakie nosidełko do auta, czy lepiej zainwestować w bazę czy to zbędne?
wózek tylko z gondolą potrzebuję na razie?
 
Ja miałam przy dzieciach łóżeczka, pierwsze drewniane, drugie turystyczne, bardzo fajna opcja jest dostawka tylko służy dosyć krótko.
Laktator się przyda, nigdy nie wiadomo czy nie pojawi się problem z kp, czasami może pomóc przy stymulacji, lub chociazby kiedy trzeba wyjsć bez maluszka i zostawić mu pokarm.
Podgrzewacze miałam przy pierwszym dziecku dwa i oba poszły na śmietnik, nie były na szczęście nowe tylko w spadku, moim zdaniem nie warto.
Fotelik do auta najlepiej jak dopasujesz w sklepie, zobaczysz wybór, jakie mają testy, jaki najlepiej sprawdzi się w waszym samochodzie itd itd
Wózek jak najbardziej z gondolą, jeśli nie planujesz kupować wózka 2w1 bądź 3w1 to później na spokojnie sobie poszukasz odpowiedniej spacerówki, te z zestawów nie zawsze się sprawdzają.
 
Dorzucam kilka linków od siebie:
- ubranka - polska marka Dolce Sonno - ceny są wręcz bardzo niskie, a jakość rewelacyjna. Mają piękne wzory. Początkowo się obawiałam jakości za tą cenę, ale naprawdę rzeczy są świetnie wykonane - Link do: Slodkisen


- wózek - wybralismy, ale jeszcze nie zamówiliśmy z uwagi na odgruzowywanie mieszkania ;) Wózek tez z polecenia, poza aspektem zwrotnosci itp naprawdę pięknie wygląda


- łóżeczko - nie mogę sie przestać nim zachwycać :) Kupiliśmy CHicco next2me Magic - jesteśmy bardzo zadowoleni, świetnie się komponuje z naszym łóżkiem, ma opcję kołysania, dostęp do maluszka za pomoca jednego przycisku za pomocą, którego opuszcza sie bok łóżeczka.

 
Dziewczyny, szukam fajnych ubranek - przeglądam dużo sklepów, ale drażni mnie kolorystyka, szczególnie tych chłopięcych ciuszków, dla mnie noworodek jest przede wszystkim delikatnym niemowlakiem i chcę takie ubranka - pastelowe, delikatne, nie krzykliwe :)

znalazłam piękne ubranka na colorstories, ale to ledwie jedna strona. Szukam czegoś takiego, może znalazłyście ciuszków w podobnym stylu i możecie coś polecić :)

1589982256698.png


1589982398495.png
 
Dziewczyny mam pytanie. Gdzie można dobrze zaopatrzyć się w wyprawkę dla dziecka. Głównie chodzi o kosmetyczne rzeczy. Z góry dziękuję :)
 
reklama
Witajcie,
też zaczynam się interesować wyprawką i chętnie posłucham doświadczonych mam :)
Łóżeczko czy kojec?
kupować już laktator ( 3 miesiące do porodu )?
czy podgrzewacz do butelki jest potrzebny?
jakie nosidełko do auta, czy lepiej zainwestować w bazę czy to zbędne?
wózek tylko z gondolą potrzebuję na razie?
to tylko moje doświadczenie:
- łóżeczko u nas się sprawdza w sumie do tej pory,
- laktator warto meieć, miało być kp a skończyłam na kpi,
- nie miałam podgrzewacza i nie był potrzebny,
- fotelik do samochodu ważny, żeby był bezpieczny. Są wózki 3w1 i jest tam łupina, ale one chyba takie średnie są.
- wózek z gondolą, ale dziecko szybko z niego wyrasta, czasem wcale nie chce w nim być, może warto od razu zainwestować w 2 w 1
:) ale to tylko moje doświadczenia
 
Do góry