reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny pisały że różnica wagowa może wynosić około 400 gram :)
Ja w sumie nie wiem bo się nie znam ale jak leżałam w szpitalu, była dziewczyna, niska, niedużej budowy było widać, druga cesarka a brzuch miała taki że byłam święcie przekonana że albo już 40 tc minimum albo bliźnięta... A na usg jak poszła przed cc okazało się że synek prawie 5kg [emoji43][emoji43][emoji43]
Powiem Ci ze z jednej strony sie ciesze ze to wlasciwie juz.....a z 2 strony zaczynam sie bac....czy bedzie wszystko ok
Takie sprzeczne emocje. Zwlacza ze wczoraj wyszlo ze coreczka jest mala 2400-2500 a to wlasciewie juz za tydzien....ach moze lepiej nie juz bedzie po....bo ta niepewnosc gorsza.
 
reklama
Powiem Ci ze z jednej strony sie ciesze ze to wlasciwie juz.....a z 2 strony zaczynam sie bac....czy bedzie wszystko ok
Takie sprzeczne emocje. Zwlacza ze wczoraj wyszlo ze coreczka jest mala 2400-2500 a to wlasciewie juz za tydzien....ach moze lepiej nie juz bedzie po....bo ta niepewnosc gorsza.

Na kiedy masz Termin CC?
Ja na 4 Maja..9 dni jeszcze, czasami boję się że nie dotrwamy :)
 
Powiem Ci ze z jednej strony sie ciesze ze to wlasciwie juz.....a z 2 strony zaczynam sie bac....czy bedzie wszystko ok
Takie sprzeczne emocje. Zwlacza ze wczoraj wyszlo ze coreczka jest mala 2400-2500 a to wlasciewie juz za tydzien....ach moze lepiej nie juz bedzie po....bo ta niepewnosc gorsza.
Nie martw się, ja też czekam na dobre wieści na ostatniej wizycie w 35 tgc ciąży okazało się , że moja córka tez będzie malutka miala 2122 , na 10 centylu byla czekam bardzo na usg po 2 tyg zeby zobaczyć czy coś podskoczyla 😊✊ bedzie dobrze
 
Dziewczyny pisałam rano że czekam i chyba to już. Skurcze co 10 minut czas pakować sie do szpitala. Termin miał być na 06.05 ale chyba będzie wcześniej 🙂
Ja też mam na 6 lub 8 maja! Ale się rozpędziłaś ! Nie stresuj mnie tak :D to prawie 2 tygodnie wcześniej... Ło ludzie. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że niedługo nam opowiedz jak lekki i szybki poród miałaś :D
 
Ja jeszcze się boję ale będę się przymierzała po 37 tc :)
Polecasz jakieś firmy? I idzie kupić ten napar w markecie czy raczej do apteki trzeba iść?
W aptece kupilam będę parzyć od środy po wizycie jak dostanę zielone światło. 15878001826557197718421317175340.jpg
 
Ja też mam na 6 lub 8 maja! Ale się rozpędziłaś ! Nie stresuj mnie tak :D to prawie 2 tygodnie wcześniej... Ło ludzie. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że niedługo nam opowiedz jak lekki i szybki poród miałaś :D
Nie opowiem o szybkim i lekkim porodzie bo starałam się bardzo a skoczyło się CC. Ale od 11.35 jestem szczęśliwa mama Igii 🙂
 
reklama
Do góry