reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Cześć dziewczyny, u mnie miała być wczoraj miesiączka, oczywiście jej nie ma, dziś robiłam test o czułości 10 i negatywny, wychodzi na to że to 3 dniowe plamienie w 19 dc to była miesiączka (zawsze miałam 7 dni i cykle 27 dni reguralnie ). Cieszę się z waszych dwóch kreseczek, trzymajcie się ciepło 😘
 
Dziś jest 7 dni po owulacji, a termin okresu dopiero za tydzień :(
Oj to wcześnie. Mi pierwszy bladzioszek wyszedł 11 dpo. 9dpo był jeszcze negatywny.
Dziewczyny, i ja dołączam. Moje dzisiejsze testy w załączniku :)

Mam do Was pytanie. Kiedy najlepiej iść do lekarza? Aplikacja pokazuje 5 tydzień ale to pewnie ze wcześnie.
Super, gratuluję 😉
To zależy co byś chciała zobaczyć ☺️ jak cokolwiek to już możesz iść - może będzie widać pęcherzyk ciążowy.
Serduszko powinno być widać już na 100 % w 7 tygodniu 😉


Moje testy 11 dpo bladzioszek - 2dni przed terminem okresu. Kolejne po terminie parę dni - na pamiątkę 😉
IMG_20200502_065453.jpg
IMG_20200510_061311.jpgIMG_20200512_101450.jpg
 
Dajcie dziewczyny znać po wizytach 🤗
Ja czekam na wyniki bety czy prawidłowo przyrasta (to już czwarta). Troszkę się niepokoje bo plamie delikatnie 😔
 
Dajcie dziewczyny znać po wizytach 🤗
Ja czekam na wyniki bety czy prawidłowo przyrasta (to już czwarta). Troszkę się niepokoje bo plamie delikatnie 😔
Jeśli można zapytać w jakim kolorze masz plamienia? Jesteśmy na podobny etapie ciąży i ja od dwóch dni również mecze się z delikatnymi płomieniami.. najpierw były brazowe teraz „ kawa z mlekiem” .. robiłam bete 3 razy i prawidłowo przyrasta, ostatnia robiłam wczoraj, jutro wizyta u lekarza i zastanwiam się czy powtarzać bete czy po usg się dowiem czy jest wszytsko Ok..
 
Ja chyba zaraz skoczę po test. Już wczoraj powinna być miesiączka więc chyba ostatecznie już wyjdzie. Ta niewiedza i huśtawka nastrojów jest chyba gorsza od jakiejkolwiek innej opcji.
 
reklama
Masakra jak mi nie dobrze.. zjadlam makrele w sosie pomidorowym i chleb z paprykarzem bo glodna bylam.. na nic innego nie mam ochoty.. 🙄
 
Do góry