reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja tak czasem nieśmiało pomyśle o imieniu. Pomyślałam, że jak będzie córka to Martyna może, a jak syn to nie wiem. Zresztą muszę skonsultować z mężem, a on mówi, że na spokojnie mamy czas😂
 
reklama
Ja tak czasem nieśmiało pomyśle o imieniu. Pomyślałam, że jak będzie córka to Martyna może, a jak syn to nie wiem. Zresztą muszę skonsultować z mężem, a on mówi, że na spokojnie mamy czas😂
W pierwszej ciąży od początku czulam, zr bedzie syn i do brzucha mowilismy Kleofas 😅 do tego stopnia, ze np mój brat i jego dziewczyna byli przerazeni, ze serio chcemy tak dziecku dac na imie i wymyslali rozne argumenty, zeby nas przekonać do zmiany decyzji. Imię bylo dla zartu, ale prawda jest taka, że gdybyśmy chcieli je zostawić, to nikomu nic do tego ;)
 
Dziewczyny - skoro oglądamy już wózki to ja mam pytanie - jakie imiona Wam chodzą po głowie :)?
U mnie Blanka, Sara, Kaja, Marina, Nikodem, Leon,
Dla chłopca kompletnie nie mam zestawu... dziewczynka: Elena, Blanka, Ida, Malwina, Jagoda, Alicja, Marysia . A mój Nick wogole to kiedyś moje upragnione imie dla dziewczynki. Ale w ostatnim czasie rodzi się tyle Lili ze mi zbrzydlo już...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny - skoro oglądamy już wózki to ja mam pytanie - jakie imiona Wam chodzą po głowie :)?
U mnie Blanka, Sara, Kaja, Marina, Nikodem, Leon,
Mi dla dziewczynki strasznie podoba się Pola, ale partnerowi nie za bardzo i stanęło na Kaja, a dla chłopca Kuba - Jakub. To już się podoba nam obojgu. Ale wiadomo że przez tyle miesięcy dużo się może zmienić:)
 
reklama
Witam. Termin mam na 21.01.2021. Dzisiaj potwierdzilam aż trzema testami....Mam już 2 dzieci doroslych, wiec to bedzie wyzwanie. Trzymajcie sie😘
Witaj, ja tez na 21:) i mam 2 nastolatkow. Wczoraj powiedziałam im o ciązy, reakcja tragiczna ale juz jest coraz lepiej. Spokojnej ciązy😊

Dziewczynki, czy Wy tez jestescie takie placzliwe? Ja normalnie cos sobie tylko pomysle i moge ryczeć..wzruszam sie na filmy o malych dzieciach... dzisiaj 4+2, poki co zadnych mdlosci. Juz zapomnialam jak to jest i kazda ciąza jest inna..powiedzcie kiedy zaczely się u Was mdlosci?
 
Do góry