reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Juz dwie godziny sie krece i nie moge spac [emoji26]
Ja o 4 na siku wstałam i od tamtej pory nie mogę zasnąć [emoji45]
Wstawiłam pranie, naklełam na kota bo mi nasikala dzida jedna do kosza z czystym praniem...jako jedyna jest niewysterylizowana i jak ma ruję to jej odbija...
A poza tym ciągle znikają mi skarpety w pralce.
Już nawet przestaliśmy nosić do pary. Taki nowy trend [emoji1787]
Chyba dopadła mnie grypa jelitowa[emoji24][emoji24][emoji24]
Dołem czy obie strony?
Skontaktuj się z ginem i pij dużo.
Ja obudziłam się z cieknącym nosem. Siedzimy w domach a nas takie przypadłości dopadają [emoji3064]
 
Ja o 4 na siku wstałam i od tamtej pory nie mogę zasnąć [emoji45]
Wstawiłam pranie, naklełam na kota bo mi nasikala dzida jedna do kosza z czystym praniem...jako jedyna jest niewysterylizowana i jak ma ruję to jej odbija...
A poza tym ciągle znikają mi skarpety w pralce.
Już nawet przestaliśmy nosić do pary. Taki nowy trend [emoji1787]
Dołem czy obie strony?
Skontaktuj się z ginem i pij dużo.
Ja obudziłam się z cieknącym nosem. Siedzimy w domach a nas takie przypadłości dopadają [emoji3064]
Obie strony do tego okropny ból jelit leżę i płacze z bólu 😭😭😭
 
Obie strony do tego okropny ból jelit leżę i płacze z bólu [emoji24][emoji24][emoji24]
Jak się będzie utrzymywać to rozważ pogotowie. Odwodnienie, ból, skurcze jelit - może ale nie musi zaszkodzić maluszkowi.



Dla pocieszenia podam nieco ekstremalny przykład. Moja mama będąc w ciąży z moją siostrą 48 lat temu (!) miała zator jelita. Przez około tydzień bolał ja brzuch a lekarze zwalali to na ciążę. Był to koniec 3 miesiąca ciąży. Trafiła do szpitala i musiała być operowana. Okazało się, że doszło do tzw. skrętu jelit (być może spowodowanego ciąża).
Operacja się udała, ciąża się utrzymała a moja sister ma juz 47 lat i jest taką samą wariatką jak ja [emoji1787]

U Ciebie jest drożność wiec to nie ma nic wspólnego z mamy przypadkiem ale zobacz...48 lat temu i lekarzom udało się przeprowadzić operacje obok macicy! I utrzymali ciążę.
Dla mnie to jest niesamowite do dzisiaj.

Także się nie denerwuj, postaraj się skontaktowac ze swoim lekarzem a jesli sie bedzie utrzymywac to szpital. Lepiej dmuchac na zimne.
 
Jak się będzie utrzymywać to rozważ pogotowie. Odwodnienie, ból, skurcze jelit - może ale nie musi zaszkodzić maluszkowi.



Dla pocieszenia podam nieco ekstremalny przykład. Moja mama będąc w ciąży z moją siostrą 48 lat temu (!) miała zator jelita. Przez około tydzień bolał ja brzuch a lekarze zwalali to na ciążę. Był to koniec 3 miesiąca ciąży. Trafiła do szpitala i musiała być operowana. Okazało się, że doszło do tzw. skrętu jelit (być może spowodowanego ciąża).
Operacja się udała, ciąża się utrzymała a moja sister ma juz 47 lat i jest taką samą wariatką jak ja [emoji1787]

U Ciebie jest drożność wiec to nie ma nic wspólnego z mamy przypadkiem ale zobacz...48 lat temu i lekarzom udało się przeprowadzić operacje obok macicy! I utrzymali ciążę.
Dla mnie to jest niesamowite do dzisiaj.

Także się nie denerwuj, postaraj się skontaktowac ze swoim lekarzem a jesli sie bedzie utrzymywac to szpital. Lepiej dmuchac na zimne.
Jezu zaszkodzić ale w jakim sensie? ☹️☹️
 
Kochana weź sobie nospę, mnie ostatnio jak sobie pozwoliłam z białym pieczywem i zaczęły mnie skręcać jelita to nospa mnie uratowała serio.
Przed ciąża, na mnie nie działała A w ciąży jest ok.

Napij się herbatki [emoji8] dawaj znać nam jak się czujesz, a jak już nie będziesz mogła wytrzymać na prawdę jedź na szpital.
Obie strony do tego okropny ból jelit leżę i płacze z bólu [emoji24][emoji24][emoji24]
 
reklama
Hej Mamuśki. Wczoraj mialam wizyte u lekarza. Założona karta ciazy. To moja 4 ciaza. Ciśnienie 135 na 85. Mowila polozna ze troszkę za wysokie. Wiem ze to nieodpowiedzialne. Zaszlam w ciaze po 3 cc. Na wizycie sie poplakalam. Pytalam lekarza jak to widzi itd. Stwierdzil ze byly 3 cc i zagrożenie jest zawsze. Ale ciaza juz jest i trzeba byc dobrej myśli. Ze zbada i zobaczymy. Robil usg. Po czym stwierdzil ze na dzien dzisiejszy jest dobrze. Ale musze byc pod kontrola co 2 lub 3 tyg. Jak cos będzie się działo to na patologie ciąży do Gdanska. Jestem zalamana.
Dzis nie spie od wpoldo 5. Myślę nad tym wszystkim. W dodatku o 8.30 jade na Bydgoszcz i Swiecie. Jako kierowca. W 2 strony to ok 350 zl.
Znacie kogos w podobnej sytuacji i wszystko skonczylo sie dobrze.
Nie wiem czy pamietacie mnie od poczatku. Regularnie czytam forum. Ale jakos.nie chcialam pisac bo stres stres stres
 
Do góry