reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A nakazał Ci coś przyjmować jakieś suplementy czy coś?
Hej dziewczyny [emoji8]
Padłam wczoraj na twarz ze zmęczenia po podróży i bierze mnie coś w dodatku[emoji25]
Dzisiaj z łóżka się nie ruszam
W ogóle plecy mnie bolą bo mnie nastawiał ale o tym zaraz [emoji39]
Nie działo się nic nadzwyczajnego[emoji3]
Starszy pan bardzo sympatyczny i gadatliwy
Przyjmuje w swoim mieszkaniu bardzo schludnym
A wiec usiadłam obok niego przy stole położyłam swoją dłoń i rozpoczął badanie
Jedna ręka dotykał mojej dłoni a w drugiej miał taki jakby ciężarek (nie wiem co to było )który trzymał nad swoją tabela która wskazywała pomiary
Sprawdzał mnie cała od góry do dołu wszystkie układy i czakramy i opowiadał z czym jest problem ,co mi szkodzi ,jak mam sobie pomoc z niektórymi dolegliwościami,jaka dietę stosować Na co jestem uczulowa
Mówił że mam problemy z kręgosłupem jestem strasznie pokrzywiona przez biodro które wyskoczyło ze swoich zamków przez co jedna nogę mam dłuższa druga krótsza
Położyłam się na podłodze i mi pokazał ile jest różnicy i faktycznie haha nawet mój eM sprawdzał i się śmiał ze serio tak jest [emoji1]
Jak leżałam to zaczął mnie nastawiać
Gdybyście widziały moja minę jak leżałam na podłodze i modliłam się haha a on mnie nogą nastawiał
Ale zadziałało [emoji3] po tym nagle nogi równe
I jaka prosta się zrobiłam od razu ładniejsza [emoji39]

Jeżeli chodzi o moja niepłodność stwierdził że w odrębie narządów płciowych mam zapalenie które uniemożliwia mi zajście w ciąże czy donoszenie jej
Przekazał mi energię (machał ręka od góry do dołu nie dotykając oczywiście mnie i uzdrawiał [emoji12] Dziwne ale czułam ciepło:D
 
Ja wczoraj powiedziałam mojemu że w lipcu na weekend jadę do @bazylia128 i się z Wami spotkam, a on że nigdzie nie jadę bo skąd ja wiem czy wy nie jesteście jakieś zboczeńce, że nie wiadomo kto po drugiej stronie siedzi, może jakiś stary i facet 😂
A więc Wy moje stare, grube i zboczone facety, szykujcie się na biednego Fredzika😇
HaHaha No to szykuje się już na Ciebie ślicznotko 🤪😍😍
 
Wiele rzeczy pominęłam ,ciężko tak wszystko opisać wariatki moje
Jakaś taka spokojna się zrobiłam wewnątrz 😀
Było to bardzo ciekawe doświadczenie ,nie żałuje.
Będę z tym panem w kontakcie
Byliśmy chyba u niego z godzinę
Płatność co łaska,stówkę mu daliśmy
On się nigdzie nie ogłasza ani nic
Żadnych ziółek ani nic nie nakazuje kupować
Jak ktoś ma juz jego nr to tylko z polecenia od kogoś kto już był i wtedy wyraża chęć pomocy
Nie przyjmuje wielu osób bo go to męczy
Niektórzy zabierają mu energię tak mówił
Dobra biorę się za robię paznokci wyślę fotę jak zrobię
😝😘
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja Ciebie pierwsza dopadnę😘
A wiesz, że moja sister pierwszy miesiąc miała okres jak była w ciązy, tylko odrobinę słabszy. Ale test jej normalnie wyszedł
Wiem ze takie przypadki się zdarzają ale dziś już nie ma tego cienia nawet. Ale biorę to za taki pstryczek w nos, żeby już tak się nie zapętlać w negatywnych myślach. Życie lubi zaskakiwać i czasem natura sama znajdzie sposób. 😉 w każdym razie nie załamuje się tylko cieszę. Może to trochę dziwnie brzmi ale dla mnie to nie strata a iskierka nadziei ze mój stary i ja „działamy” 🤪🤪 bo po tylu latach bez cienia nadziei ciężko byli mi uwierzyć ze kiedykolwiek mogę zostać mama.
A i jeszcze żeby było śmieszniej w tym cyklu wcale się nie staraliśmy i nie myślałam o tym. Nawet z teściowa się upiłam w weekend poprzedni i tańcowałam w nocy na boso w trawie 😂 także życie jest dziwne
Żałuje tylko ze pokazałam test mężowi bo on już wierzy w tą ciąże mimo miesiączki 🤷🏼‍♀️
 
Do góry