reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Pare słów o piciu lnu :)
 

Załączniki

  • 331D9CFD-B5D8-493B-811C-6484BD4FAA31.jpeg
    331D9CFD-B5D8-493B-811C-6484BD4FAA31.jpeg
    426,6 KB · Wyświetleń: 62
reklama
To dobrze, że chociaż troszkę lepiej 😁 napisz nam koniecznie relacje z wizyty i z prenatalnych 😉 może już płeć poznasz 😁

Właśnie ja nie mam prawie wcale objawów. To mnie trochę niepokoi. Chociaż w sumie o tym aż tak nie myślę bo na wizycie biło serduszko, a też prawie 0 objawów.
Piersi mogę normalnie dotykać- nic nie boli. Bez problemu śpię na brzuchu. Jedynie co to dalej mam duży apetyt i co chwilę jakieś zachcianki. Dziś mam mega smaka na boczniaki 😋
Mnie dopiero teraz piersi pobolewaja wczesniej moglam ugniatac i ugniatac i nic nie czulam 😂 u mnie natomiast wstret do jedzenia okropny. Ale mam np tak jak dzis w nocy ze mimo iz jadlam ostatni raz przed 24 to o 1 w nocy czulam taki glod ze dalam rade facetowi tylko powiedziec ze umieram z glodu bo sily isc nie mialam i mnie karmił bananem tak mi slabo bylo. Rano mam codziennie to samo ze jak nie zjem czegos szybko to jest mi slabo, kreci mi sie w glowie, strasznie zle sie czuje i tez przewaznie robi mi sniadanie. Pozniej reszte dnia jest ok tylko noc i poranek jakies takie dziwne...mam nadzieje ze to minie.
Jutro ide na badanie krwi nie wiem jak ja dam rade byc na czczo 😭 oczywidcie tam wezme cos do przegryzienia po badaniu juz ale nie wiem czy dam rade tam dojsc w ogole.
Co do płci..licze ze cos tam mi powie ale ja i tak wiem co bedzie 😂
 
Pare słów o piciu lnu :)
Co do sluzu. Pilam siemie i zauwazylam wiele korzysci ale akurat wtedy w tym miesiacu kiedy zaszlam byla susza jak na pustyni 😂 a zawsze raczej w dni plodneciagle wkladki wymienialam bo tak mokropl bylo.

Od siebie dodam ze polecam jesc grejfruta w dni plodne i chwile przed. Podobno ph robi sie wtedy przyjemne dla plemnikow. Ja jadlam po pol grejfruta na kilka dni przed owulacja...nie wiem czy to to pomoglo ale polecam 😂😅
 
Dziewczyny a ja mam szybkie pytanie, czy po domniemanej owu miałyście ból piersi tak po bokach bardziej? W teorii mogę mieć 3-4 dni po owu i jak chodzę i dotykam to je czuję, a to nowis dla mnie 🙂 w pon idę zbadać progesteron i się okaże czy miałam tą nieszczęsną owu 😔
 
Co do sluzu. Pilam siemie i zauwazylam wiele korzysci ale akurat wtedy w tym miesiacu kiedy zaszlam byla susza jak na pustyni 😂 a zawsze raczej w dni plodneciagle wkladki wymienialam bo tak mokropl bylo.

Od siebie dodam ze polecam jesc grejfruta w dni plodne i chwile przed. Podobno ph robi sie wtedy przyjemne dla plemnikow. Ja jadlam po pol grejfruta na kilka dni przed owulacja...nie wiem czy to to pomoglo ale polecam 😂😅
o serio? o grefrutach nigdy nie słyszałam, ale chyba wypróbuję. ciekawe, czy pomoże.;)
 
Czemu nie można usunąć postu tylko edytować jedynie???

To dobrze, że chociaż troszkę lepiej [emoji16] napisz nam koniecznie relacje z wizyty i z prenatalnych [emoji6] może już płeć poznasz [emoji16]

Właśnie ja nie mam prawie wcale objawów. To mnie trochę niepokoi. Chociaż w sumie o tym aż tak nie myślę bo na wizycie biło serduszko, a też prawie 0 objawów.
Piersi mogę normalnie dotykać- nic nie boli. Bez problemu śpię na brzuchu. Jedynie co to dalej mam duży apetyt i co chwilę jakieś zachcianki. Dziś mam mega smaka na boczniaki [emoji39]
 
reklama
Do góry