reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

W środę 13dc ovitrelle, więc pewnie wczoraj owu a dzisiaj mówię do męża że jakaś taka szczęśliwa jestem, tak jakbym wiedziała, że ze się udało, on mi na to że ma to samo dzisiaj. Nie wiadomo dlaczego, mimo nawału pracy oboje czujemy takie błogie szczęście. Trzymajcie kciuki! [emoji3590]
 
reklama
Jeżeli pracuje też gdzieś w przychodni z nfz to może ale generalnie prywatnie to 100% płatne recepty. Musiałby Cię przyjąć w miejscu gdzie przyjmuje na nfz żeby wypisać taką receptę. Tak ja przynajmniej zawsze myślałam.
Dziewczyny powiedzcie bo ja już zgłupiałam. Czy lekarz , który przyjmuje prywatnie może mi wypisać lek z refundacja?
 
Przy Tak nieregularnych to zbawienie. Fakt przy pcos testy często nie wychodzą pomimo owulacji. Bym ktoś z nami tu na wątku u kogo testy były negatywne A akurat w tym cyklu się udało. To loteria więc trzeba próbować [emoji4] Trzymam Kciuki+ Ile się starajcie?
U mnie z cyjlami od 24 do 84 dni bardzo, mimo, że przy pcos to strata czasu [emoji16] ale może teraz faktycznie owocny będzie skoro w ogóle wyszła prawie owulacja [emoji1787][emoji1787]
 
Przy Tak nieregularnych to zbawienie. Fakt przy pcos testy często nie wychodzą pomimo owulacji. Bym ktoś z nami tu na wątku u kogo testy były negatywne A akurat w tym cyklu się udało. To loteria więc trzeba próbować [emoji4] Trzymam Kciuki+ Ile się starajcie?

Staraliśmy się wczesniej kilka cykli (ciężko powiedzieć jak długo, bo byly mega nieregularne) udało się, ale poronilam na wczesnym etapie. Lekarz kazał brac anty i po odstawieniu od razu próbować nie czekać, tak też robimy. A po tm wszystkim to dopiero 1 cykl, ale byloby zabawnie jakby wyszło za pierwszym razem 🤣 mój to chyba czułby się jak najlepszy strzelec 🤣🤣🤣
 
Hehe [emoji23][emoji23][emoji23] U nas udało się w drugim cyklu. Podjęliśmy decyzję o dzięki chyba w listopadzie i w sumei w grudniu się już staraliśmy Ale ja dostałam zapalenie płuc i miałam w tym czasie 2 antybiotyki [emoji20] Dlatego myślę że miałam ciążę biochemiczna i ten test wyszedł cień pozytywa A później dostałam okres. Może akurat się uda bo dużo było dziewczyn które po poronieniu bądź odstąpieniu anty od razu zachodziły także wszystko możliwe [emoji4]
Staraliśmy się wczesniej kilka cykli (ciężko powiedzieć jak długo, bo byly mega nieregularne) udało się, ale poronilam na wczesnym etapie. Lekarz kazał brac anty i po odstawieniu od razu próbować nie czekać, tak też robimy. A po tm wszystkim to dopiero 1 cykl, ale byloby zabawnie jakby wyszło za pierwszym razem [emoji1787] mój to chyba czułby się jak najlepszy strzelec [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Hehe [emoji23][emoji23][emoji23] U nas udało się w drugim cyklu. Podjęliśmy decyzję o dzięki chyba w listopadzie i w sumei w grudniu się już staraliśmy Ale ja dostałam zapalenie płuc i miałam w tym czasie 2 antybiotyki [emoji20] Dlatego myślę że miałam ciążę biochemiczna i ten test wyszedł cień pozytywa A później dostałam okres. Może akurat się uda bo dużo było dziewczyn które po poronieniu bądź odstąpieniu anty od razu zachodziły także wszystko możliwe [emoji4]


Nie sprawdzałaś bety? Moze akurat! Juz jesteś po okresie czy na razie trwa? Który dzień cyklu?
 
Jeżeli pracuje też gdzieś w przychodni z nfz to może ale generalnie prywatnie to 100% płatne recepty. Musiałby Cię przyjąć w miejscu gdzie przyjmuje na nfz żeby wypisać taką receptę. Tak ja przynajmniej zawsze myślałam.
Właśnie mi również się tak wydaje 🙁
 
Ostatnia edycja:
reklama
Problem w tym ze to takie tanie testy😂 nawet nie wiem jaka to czulosc ma... ale raczej lipne sa. Zrobilam takie konkretniejszy test niby 6 dni przed spodziewana powinien wyjsc i bielszy byc nie moze:) kilka dni poczekam na rozwoj sytuacji..

Sa ale juz na takim niby ktory powinien byc czulszy nie ma:(
Nie byl z pierwszego moczu tez fakt...
Za kilka dni sprobuje ponownie:)
6 dni przed to Co nic nie wyjdzie, ja robiłam 8dpo czyli 6dni przed @ i biel aż razila po oczach, a 10 dpo już miałam taki cień jak Ci wysłałam:)
Hej dziewczyny. Która to w ciąży jest, bona szybko przeglądałam postu a tak tu gwarno że nie ogarniam.

Ja jestem po teleporadzie z lekarzem z invimedu.
Ja się melduję że ciąża prawie 12 tc jak wam tu przeszkadzam to mówcie, wycofam się;p
 
Do góry