reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

W środę 13dc ovitrelle, więc pewnie wczoraj owu a dzisiaj mówię do męża że jakaś taka szczęśliwa jestem, tak jakbym wiedziała, że ze się udało, on mi na to że ma to samo dzisiaj. Nie wiadomo dlaczego, mimo nawału pracy oboje czujemy takie błogie szczęście. Trzymajcie kciuki! [emoji3590]
3mam! Oby się udało!
 
reklama
Ja mialam 55. Norma 17. Ale.odstawilam na tydzień i wyszło już w normie. Ponoć tak jest w trakcie robienia badań i to normalne. Chociaż mi.lekarka powiedziała że widocznie w diecie mi wystarcza.
Ja robiłam badania na trombofilie później i wyszła mi mutacja. Od tamtej pory biorę tylko i wyłącznie zmetylowana formę. Nie mogę brać łączonej bo właśnie mi się tak magazynuje później 🙁
 
Ostatnia edycja:
Za chwile zwariuje nie wiem co mam myśleć do okresu 5dni teoretycznie,
ciagle chodzę siku gdzie mi się nie zdarza zapalenia pęcherza i przy tym nic mnie nie boli nie szczypie nie piecze a od paru dni co dzień czuje skurcze, ciągniecie, i lekkie wzdęcia nie wiem czy ja już mam świra czy co w dodatku dziwnie ze miałam pare pryszczy chwile po owulacji a teraz nic a często przed okresem się zdarzało 🤦‍♀️[emoji848]
 
Ja chyba na 10 dzien testowalam z efektem. Jesli dobrze pamietam(to byla niedziela) to poki dziewczyny mi nie wytlumaczyly ze tam cos jest to ja nic nie widzialam- dopiero po ich tlumaczeniach i zalozeniu soczewek zauwazyłam :D I beta na drugi dzien byla 39.
Znając mnie zacznę za 9 dni hahaha [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Za chwile zwariuje nie wiem co mam myśleć do okresu 5dni teoretycznie,
ciagle chodzę siku gdzie mi się nie zdarza zapalenia pęcherza i przy tym nic mnie nie boli nie szczypie nie piecze a od paru dni co dzień czuje skurcze, ciągniecie, i lekkie wzdęcia nie wiem czy ja już mam świra czy co w dodatku dziwnie ze miałam pare pryszczy chwile po owulacji a teraz nic a często przed okresem się zdarzało 🤦‍♀️[emoji848]

Nie pozostaje nic tylko czekać 😉 trzymam ✊
 
reklama
Jak dzisiaj miałaś pozytywny test to owulacja wystąpi do 36godz bodajże. Najszybciej test za 11 dni bym zrobiła... który masz dzień cyklu? I jakie masz cykle długie?
Skoro dziś mogła wypadać owulacja o ile pękło co trzeba, to kiedy testować? Za 2 tygodnie?
 
Do góry