reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiecie sprawdziłam właśnie cennik Invicta i od czasu jak ja wszystko opłacalam 3 tygodnie temu znów podnieśli ceny! I to nie mało.. Ja pierd.... Co się z nimi dzieje???
Skur...... yny! I nic więcej nie napiszę! Jestem bardzo zła, delikatnie mówiąc, za to co Tobie zrobili
 
A z jakiego powodu będziesz zmuszona podejść do in vitro ? Rozumiem ze dwa poronienia z ciąż naturalnych ?
A znasz przyczynę poronień? Może robiłaś już jakieś badania ?
Fajnie ze do nas dolaczylas [emoji6]
Długa historia...
Staramy się od połowy 2018 roku.
Po ponad roku 2 kreski, niestety 12 tc krwotok i poronienie, dzidziuś rozwijal sie super, dokładnie co do dnia jak z OM. W Niemczech nie badają przyczyn.
Druga ciąża poroniona w 6 tc dwa tygodnie temu. Samoistnie w domu, pęcherzyk był, wielkością odpowiadał, jak w pierwszej ciąży, dokładnie co do dnia jak z OM.
W międzyczasie zrobiliśmy badania nasienia partnera i wyszła mu kryptozoospermia [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] tragedia. Od tamtej pory oswajam się z myślą o in vitro, bo z takim nasieniem to chyba mogę pomarzyć o naturalnej ciąży.
Poszedł najpierw do swojego lekarza domowego, który powiedział że kliniki leczenia niepłodności do wielkie finansowe lobby i musi powtórzyć badania a tym narazie się nie przejmować.
Poszedł do urologa. Zbadał mu jajka, zrobił usg i pobrał krew na hormony - wyszło wszystko idealnie! Badanie nasienia (następne) ma 02.06. I ten urolog mu powiedział, że raczej na pewno będzie miał dobre nasienie! I to samo o klinikach, że czasem próbka nasienia przeleży za długo i wyniki są niemiarodajne. On chce zrobić nowe i tamtymi nie mamy się sugerować! On zrobi je porządnie.
No ale! Ja nie wiem czy wierzyć, że kliniki to takie małe Ch.ujki, co by dla kasy życie nam chcieli zniszczyć i podjęłam kroki i za poleceniem mojej pani ginekolog zapisałam się do kliniki leczenia niepłodności, która powinna być w porządku!
Z powodu korony termin dostałam szybciutko i jestem po pierwszej rozmowie, a partner nie ma jeszcze wyników drugiego badania nasienia.
Lekarz urolog powiedział, żeby się nie sugerować złym badaniem nasienia więc nie powiedziałam w klinice o tym badaniu. Powiedzialam, że lekarz urolog powiedział, że raczej będą dobre.
No i ona Zleciła mi te wszystkie badania, żeby znaleźć przyczynę [emoji4] to tak w skrócie... [emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
Ja nawet u fryzjera miałam mega podwyżkę 👿. Za zwykłe obcięcie z 50zl na 80zl👿


Wrrrr ja z 80zl na 130zl farbowanie, więc mam koleżankę która jest fryzjerka ale mobilna, świetna sprawa.
W trajcie korona przywiozła mi gotowa rozrobione farce, wszystkie akcesoria, pięknie na gotowo.
Sama sobie po farbowałam i uwaga za jedyne 40zl 😊
Teraz ba dniach dzwonię bo siwa jak gołąbek pytam czy są mi moja miksturkę, spoko za chwilę była pytam ile... 40zl 😁
No i miodzio, teraz będę się sama farbowała 👍
 
Do góry