reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

W środę 13dc ovitrelle, więc pewnie wczoraj owu a dzisiaj mówię do męża że jakaś taka szczęśliwa jestem, tak jakbym wiedziała, że ze się udało, on mi na to że ma to samo dzisiaj. Nie wiadomo dlaczego, mimo nawału pracy oboje czujemy takie błogie szczęście. Trzymajcie kciuki! [emoji3590]
Nie wiem czemu ale my też tak mamy tyle pracy w ogrodzie i w robocie, starania na luzie... Ja wkoncu wyluzowalam. Może nie myślimy że się uda tylko bardziej jak będzie to będzie jak nie to nie 😂😂😋
 
reklama
Nie wiem czemu ale my też tak mamy tyle pracy w ogrodzie i w robocie, starania na luzie... Ja wkoncu wyluzowalam. Może nie myślimy że się uda tylko bardziej jak będzie to będzie jak nie to nie 😂😂😋
U nas to byłby cud bo mąż ma kiepskie nasienie ale taki dziwny spokój jest. Ale może po prostu po jego wyniach oboje wrzuciliśmy na luz a to że miała perzechyk i zastrzyk traktujemy jak los na loterii tylko czy będzie szczęśliwy 😊??
 
Dziś 12dpo.... Biel wizira na teście... Dlaczego? :( był piękny 24mm pęcherzyk
Odechciewa się wszystkiego. Człowiek żyje nadzieja, a co miesiąc rozczarowanie. 😥
 
reklama
Dziś 12dpo.... Biel wizira na teście... Dlaczego? :( był piękny 24mm pęcherzyk
Odechciewa się wszystkiego. Człowiek żyje nadzieja, a co miesiąc rozczarowanie. 😥
U mnie to samo. Robiłam test dwa dni temu, dziś dzień spodziewanej miesiączki ale nadal biel.. no nic czekamy na kolejne owu... Jeszcze przyjdzie na nas czas!
A dziś winko/piwko kto co lubi :)
 
Do góry