reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej! Bardzo chciałabym do Was dołączyć. Z mężem staramy się o dzidziusia i wiem jak bardzo wsparcie innych kobiet starających się jest mi potrzebne i jak na mnie wpływa. Mam dwie cudowne córeczki i właśnie przy staraniach o druga należałam już do wątku staraczek na babyboom. Ich ogrom pomocy i to jak potrafiły uspokoić był wspaniały. Mam 26 lat. Staramy się o ostatnie dla Nas dziecko. Od zawsze wiedzieliśmy, ze chcemy trojeczke w zbliżonym dla siebie wieku. O pierwsza córeczkę poszło bez problemu. Za pierwszym razem. O druga staraliśmy się 7 cykli. A teraz staramy się od stycznia z przerwami przez pandemie. Czy mogę u Was pozostać? 🙂
 
reklama
Ja po operacji miałam ja refundowana właśnie. Teoretycznie jest napisane „profilaktyka i leczenie choroby zakrzepowo zatorowej w ciąży”. Najlepiej zadzwonię do lekarza i zapytam wprost. Bo ponad 80 zł za 10 zastrzyków to troszkę dużo.
Ja mam zespół antyfosfolipidowy, w ciąży jeszcze nie jestem. I dostałam od lekarza na ryczałt.
 
Ja mam zespół antyfosfolipidowy, w ciąży jeszcze nie jestem. I dostałam od lekarza na ryczałt.
Hej, a masz jakieś objawy tego zespołu?
Ja jestem w trakcie badań, ale nie mam żadnych objawów, oprócz dwóch poronień, ale one mogą, ale nie muszą wskazywać na ten zespół..
 
Hej! Bardzo chciałabym do Was dołączyć. Z mężem staramy się o dzidziusia i wiem jak bardzo wsparcie innych kobiet starających się jest mi potrzebne i jak na mnie wpływa. Mam dwie cudowne córeczki i właśnie przy staraniach o druga należałam już do wątku staraczek na babyboom. Ich ogrom pomocy i to jak potrafiły uspokoić był wspaniały. Mam 26 lat. Staramy się o ostatnie dla Nas dziecko. Od zawsze wiedzieliśmy, ze chcemy trojeczke w zbliżonym dla siebie wieku. O pierwsza córeczkę poszło bez problemu. Za pierwszym razem. O druga staraliśmy się 7 cykli. A teraz staramy się od stycznia z przerwami przez pandemie. Czy mogę u Was pozostać? 🙂
Rozgość się, oby nie na długo 💪💪💪😁
 
U mnie to samo. Robiłam test dwa dni temu, dziś dzień spodziewanej miesiączki ale nadal biel.. no nic czekamy na kolejne owu... Jeszcze przyjdzie na nas czas!
A dziś winko/piwko kto co lubi :)


Za mną winko chodzi już cały tydzień, ale teraz po prawdopobnej owulacji lepiej się powstrzymam.
Następny będzie owocniejszy!
A może polecicie jakieś dobre sprawdzone wino? 😉😉
 
Cześć, staramy się o dzidziusia z partnerem już 8 miesiąc. Mojego partnera badania nasienia nie wyszły dobre i od miesiąca przyjmuje profertil. Aktualnie 4 dni spóźnia mi się okres co tak mi się nie zdarzało, robiłam wczoraj test wyszedł negatywny :( oszaleje chyba zaraz, tak bardzo bym już chciała zobaczyć te dwie kreseczki!
 
Cześć, staramy się o dzidziusia z partnerem już 8 miesiąc. Mojego partnera badania nasienia nie wyszły dobre i od miesiąca przyjmuje profertil. Aktualnie 4 dni spóźnia mi się okres co tak mi się nie zdarzało, robiłam wczoraj test wyszedł negatywny :( oszaleje chyba zaraz, tak bardzo bym już chciała zobaczyć te dwie kreseczki!
Czyli jest szansa! Trzymamy kciuki za dwie kreseczki!! Ja jestem dopiero co po owulacji a już doszukuje się wszystkich objawów 😂 ciężko zapanować nad tą głowa...
 
reklama
Do góry