reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Witam was mamusie, ja mam termin na 11.01.2021 jak się czujecie? To moja trzecia ciąża pozdrawiam was serdecznie
Witaj :) to będzie Twoje 3 dziecko?
Cieszę się, że jest nas kilka, które czekają na trzeciego bobasa. Ja się trochę obawiam reakcji otoczenia. W pracy spodziewam się komentarzy, że zrobiłam sobie 3 dziecko żeby nie wracać, albo że na 500+ się połasiłam [emoji2959]
Ciekawa jestem jak rodzice i teście zareagują. Moi rodzice się chyba ucieszą, sami chcieli mieć 3 dzieci, ale mama straciła.3 ciążę i nie próbowali więcej, a teściowa już kreciła nosem na drugie [emoji23]

Jak weekend? U nas pada i się kisimy w domu. Ja się źle czuje od rana, mdli mnie okropnie. Dobrze, że mąż przywiózł obiadek, bo nie miałam ochoty na stanie w garach
 
Witaj :) to będzie Twoje 3 dziecko?
Cieszę się, że jest nas kilka, które czekają na trzeciego bobasa. Ja się trochę obawiam reakcji otoczenia. W pracy spodziewam się komentarzy, że zrobiłam sobie 3 dziecko żeby nie wracać, albo że na 500+ się połasiłam [emoji2959]
Ciekawa jestem jak rodzice i teście zareagują. Moi rodzice się chyba ucieszą, sami chcieli mieć 3 dzieci, ale mama straciła.3 ciążę i nie próbowali więcej, a teściowa już kreciła nosem na drugie [emoji23]

Jak weekend? U nas pada i się kisimy w domu. Ja się źle czuje od rana, mdli mnie okropnie. Dobrze, że mąż przywiózł obiadek, bo nie miałam ochoty na stanie w garach
Tak kochana moje 3 ciąża, moje dzieci mają 7 i 5 lat. Zostałam bardzo wcześnie mama. Co do otoczenia to może zabrzmi nie ładnie ale twoja sprawa Öle chcesz mieć dzieci, moja ciąża nie była planowana ale bardzo się cieszę... Moja rodzina już wie wszyscy się cieszą 💓ja weekend spędzam na kanapie czuje się już trochę lepiej ale kilka dni wstecz było trochę gorzej 🤣🤣leżę na kanapie i zajadam zupę jarzynowa
 
reklama
Do góry