reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie narazie fałszywy alarm. Jeszcze wczoraj na noc nawet zlapaly mnie skurcze w brzuchu i potem nagle samo przeszło 🤷🏻 dziś tylko lekko boli, a ja się juz cieszlam ze to juz, ale dzidzia ma inne plany widocznie, ale czekam juz jak na szpilakch, pozdrawiam 😘
 
reklama
Witaj w klubie ja też od paru dni kiepsko czuje się psychicznie.
No to dołącze do Was dziewczyny...ostatnie dni dają w kość psychicznie, a to dziwnie boli brzuch, twardnieje itp...ramie już boli od leżenia a wieczorem nie mogę zasnąć...do tego znowu mam problem z zaparciami pomimo syropu 😐ehh a do wizyty jeszcze tydzień dobrze, że jutro będzie u Nas 25+1,ale i tak się boje 😔bo to tyle czasu...
 
Dziewczyny ratunku, napiszcie czy któraś też tak miała. Już trochę schizuje. Biorę 2 razy dziennie luteinę dopochwową. Zawsze miałam wydzieline białą ( resztki tabletki), czasami była bardziej gesta, innym razem bardziej wodnista, ale zawsze biała. Teraz zauważyłam że oprócz bialej wydzieliny mam mokre plamy na bieliźnie. Nie wiem czy to mogą być sączące się wody płodowe czy wydzielina z pochwy. Tydzień temu na wizycie było wszystko oki. Jestem w 27 TC.
 
No to dołącze do Was dziewczyny...ostatnie dni dają w kość psychicznie, a to dziwnie boli brzuch, twardnieje itp...ramie już boli od leżenia a wieczorem nie mogę zasnąć...do tego znowu mam problem z zaparciami pomimo syropu 😐ehh a do wizyty jeszcze tydzień dobrze, że jutro będzie u Nas 25+1,ale i tak się boje 😔bo to tyle czasu...
Masz to samo co ja syrop pomagał i gwałtownie przestał. Wczoraj w ruch poszedł czopek glicerynowy bo w kibelku nie byłam 4dni😔 ja w nocy tez malo śpię góra po 3 godziny , czym ma się męczyć ten nasz organizm jak my cały czas leżymy to w nocy nie chce się spać. A co do bolów brzucha teraz sobie tłumaczę że mała nabiera ciała i wszystko tam się rozciąga i boli. Mam dość już tego zmartwienia się. U mnie 29 tydzien
 
Dziewczyny ratunku, napiszcie czy któraś też tak miała. Już trochę schizuje. Biorę 2 razy dziennie luteinę dopochwową. Zawsze miałam wydzieline białą ( resztki tabletki), czasami była bardziej gesta, innym razem bardziej wodnista, ale zawsze biała. Teraz zauważyłam że oprócz bialej wydzieliny mam mokre plamy na bieliźnie. Nie wiem czy to mogą być sączące się wody płodowe czy wydzielina z pochwy. Tydzień temu na wizycie było wszystko oki. Jestem w 27 TC.
Ja mam cały czas mokre majtki , nie chce używać aż tak dużo tych wkładek i żeby był lekki przewiew dziennie zmieniam po 5-6razy mąż nie nadąża prać. Masz pessar ? Ja po luteinie uplawy mam białe wodnista ale i zolte różnie i naprawdę jest tego bardzo dużo...
 
Dziewczyny ratunku, napiszcie czy któraś też tak miała. Już trochę schizuje. Biorę 2 razy dziennie luteinę dopochwową. Zawsze miałam wydzieline białą ( resztki tabletki), czasami była bardziej gesta, innym razem bardziej wodnista, ale zawsze biała. Teraz zauważyłam że oprócz bialej wydzieliny mam mokre plamy na bieliźnie. Nie wiem czy to mogą być sączące się wody płodowe czy wydzielina z pochwy. Tydzień temu na wizycie było wszystko oki. Jestem w 27 TC.
Ja mam tak samo lekarz mówi żeby sie nie martwić i dziewczyny z forum też 🥰
 
Ja mam tak samo lekarz mówi żeby sie nie martwić i dziewczyny z forum też 🥰
Ojej dzięki za odpowiedź, przeczytałam już chyba pół internetu. Tylko teraz zastanawia mnie to jak rozpoznać ewentualne sączące się wody płodowe skoro przy luteine ta wydzielina jest podobna. Przepraszam za moje schizy, ale mam ostatnio zły czas. Nie chciałabym przegapić niepokojących objawów.
 
Ja mam cały czas mokre majtki , nie chce używać aż tak dużo tych wkładek i żeby był lekki przewiew dziennie zmieniam po 5-6razy mąż nie nadąża prać. Masz pessar ? Ja po luteinie uplawy mam białe wodnista ale i zolte różnie i naprawdę jest tego bardzo dużo...
Mam to samo co ty. Też nie używam wkładek, tylko obserwuje cały czas bieliznę. Mam wrażenie, że na bieliźnie można dokładniej ocenić jakość i ilość tej wydzieliny.
Mam założony szew okrężny od 27 tygodnia.
 
Ojej dzięki za odpowiedź, przeczytałam już chyba pół internetu. Tylko teraz zastanawia mnie to jak rozpoznać ewentualne sączące się wody płodowe skoro przy luteine ta wydzielina jest podobna. Przepraszam za moje schizy, ale mam ostatnio zły czas. Nie chciałabym przegapić niepokojących objawów.
Możesz kupić w aptece papierek lakmusowy i sama sobie sprawdzać w domu, żebyś była spokojna 😊
 
reklama
Ja mam cały czas mokre majtki , nie chce używać aż tak dużo tych wkładek i żeby był lekki przewiew dziennie zmieniam po 5-6razy mąż nie nadąża prać. Masz pessar ? Ja po luteinie uplawy mam białe wodnista ale i zolte różnie i naprawdę jest tego bardzo dużo...
Mam to samo co ty. Też nie używam wkładek, tylko obserwuje cały czas bieliznę. Mam wrażenie, że na bieliźnie można dokładniej ocenić jakość i ilość tej wydzieliny.
Mam założony szew okrężny od 27 tygodnia.
Sort miało być od 17 tygodnia
 
Do góry