reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
ejo moje drogie :-)

jeeejjj, jaki tu dzien pelen wrazen, jesu :szok:
szkoda, ze mnie najlepsze ominelo :-:)wściekła/y:
i kate wykasowala co smaczniejsze kaski
fakinsiet :-D :-D :-D
a tak bym sobie chetnie cisnienie podniosla, no ja cie prosze

slowko do kamilki naszej jeszcze - wielki buziak, dziewczynko, i nie uciekaj, pliz. chocby cie i stado wiedzm gonilo.

aureus
, witaj i zapraszamy do wspolnego koryta ;-) a to szpieg szoguna z ciebie i dobry czajnik, skoro nas juz rok czytasz i ani slowem sie nie odezwalas :-D

kasia, jejku, ogromnie sie ciesze!!! i jak fajnie, ze juz bylo dzidzie widac... jesu, czemu ja zawsze musze czekac do 9-10tc na ten efekt ;-)
i mam czutke, ze watrabiany bedzie mial dla ciebie dobre wiesci, moja droga :-)

a ja nie musze wcale brac antybiotyku :-p:-D JUUUUPPPIIII!!! :-D
bylam u tej lekarki, co za pierwszym razem. mowi, ze do konca nie zniknelo, ze jeszcze sa jakies mocne zmiany po prawej stronie, ale nie kwalifikuje sie na antybiotyk, szczegolnie, ze sie dobrze czuje. ale mam sie obserwowac i juz. :-)

sugar, dzieki swoja droga za troske :-/

taka mnie w ogole naszla refleksja, hehe
ze wy macie o mnie zdanie zupelnie inne, niz maja moi znajomi i rodzina :-D
wsrod najblizszych jestem uwazana za:
1. leniwego zamula, co nie ma energii na nic (mama mi kiedys proponowala, zebym sie juz do trumny polozyla i czekala w spokoju na smierc :-D)
2. hipochondryka, co sie trzesie nad kazda choroba i ciagle sie zle czuje :blink::dry::szok:

no beka ogolnie :-D:-D:-D
 
hehehehe
kate jestes guru i Twoje nadprzyrodzone zdolnosci zataczaja szersze kregi
stawiamy Ci jakis pomnik chyba

ja jestem za nie zamykaniem watku a jak jakies maszkarony maja z tym problem to kotwica im w plecy :-D

zrelaksowalam sie tu dzisiaj jak ta lala ;-)
 
Się tu porobiło. Niebedę komentować szkoda słów. (chodzi o niemiłych gości)

Kasia_z super ze wieszci takie dobre i dalej napewno też tak bedzie;-)
Kate Ty to masz gadane, niechciałabym mieć z tobą doczynienia zawodowo:-p

Dita może faktycznie zastosuj tą metodę o której Kate i Miłka piszą (ps napiszcie co to za trik)

aeyne tak to jest ja w rzeczywistosci bardziej rozszczekana jestem a tu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D
No i fajnie ze sie wyjasniło z antybiotykiem.

ps co do zamkniecia wątku ja jestam na nie:zawstydzona/y: (wiadomo dlaczego)
 
aenye jak mam byc szczera to Ci Twoi najblizsi maja podobne zdanie jak ja :-D
tylko muczo pieszczotliwie of kors

aureus bo nas albo sie lubi albo uwaza ze jestesmy dziwne :rofl2:

moj S chcial kiedys zrobic dokument jakis o naszym forum hehe
chyba go zmolestuje
 
hehe, sugar, to co mi z lekcewazeniem choroby wyjezdzasz :-D :-D :-D
ja zawsze mowilam, ze jestem total lejzi i chilly (od chill, a nie papryczki ;-) ) gerl ;-)
i nie ma jak dzionek w pizamie, z dobra ksiazka i filmem :cool2: coz, czasy takie sie bezpowrotnie skonczyly, odkad mamy Filipa :-D
 
Się obśmiałam, hehehe:-D:-D:-D

Dziewczyny ja jestem MEGA-UPIERDLIWY klient
negocjuję na maxa i wymagam szybkiej realizacji:tak:
natomiast ze mną się niczego nie wynegocjuje:-p
i jestem szybka, i albo ktoś nadąża, albo spadówa:-)
jako pracodawca doceniam /poza kompetencjami/ szczerość, odwagę, samodzielne podejmowanie decyzji, szybkie realizacje /tzn. decyzja=działanie/ i nie wkur wianie mnie:laugh2:
ja jestem ta zła, Paweł ten dobry, heheh i zawsze odsyła do mnie:-)

Aureus - a w jakiej dziedzinie będziesz pracować z tymi maluszkami???
 
reklama
hehe
normalnie czuje sie jak w knajpie przy dobrym winie
z wazelina to true
juz nie raz sobie niektore skakaly do oczu
ale na koniec i tak manifestacja milosci forumowej nastepuje

aenye hipochondryk i tak wie wszystko najlepiej a ta chorobe sobie i tak troche olewalas
ja jestem uczulona bo jak pisalam znam przypadek gdzie lekcewazenie choroby skonczylo sie zle
 
Do góry