reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Miała któraś Histeroskopie ? po 6 wizytach okazalo sie ze nie zorbia transferu bo im sie endmetrium nie podoba,...naciąganie kasy jakby nie wiedzieli o tym 6 wizyt i 1200zł wczesniej, oczywiscie badanie tylko u nich za odpłatnosć 1900zł, nie doczekanie. Robiła któraś to na NFZ? od zwykłego ginekologa wystarczy skierowanie?
ja miałam na NFZ od zwykłego gina prywatnie a robione w szpitalu w znieczuleniu ogólnym i wszystko spoko
 
reklama
U mnie temperatura spada najczęściej 1 dzień przed @, albo w dniu @, ale zdarza się i w 2-3 dzień @, gdy @ zaczyna się plamieniem. Problem w tym, że przed ew. zagnieżdżeniem się też temperatura może spadać, tylko że wtedy następnego dnia już się podnosi :-)
Chodzi o temp mierzona normalnie na czole czy na dole ?:D bo ja wczoraj byłam z synem u alergologa i to jest szpital i mierzą temp na wejściu, a tu bach ja 37 , niewiadomo z czego ?
 
Hej dziewczyny co u was. Są jakieś nowe fasolki? Nie nadrobię bo ostatnio tu słabo wchodzę.... Od wczoraj mam do odbioru AMH (wejścia online zapomniałam login i hasło), może jutro będę miała. Mi AMH kazał zrobić lekarz z kliniki niepłodności, zlecił przez e-porade. Widziałam że rozmawialiście o tym.....

Od dzisiaj zaczynam pić Proxed Women. To jakiś taki preparat co mi zlecił lekarz, za miliony monet niestety.... Ale ma jakieś takie dziwne składniki które ponoć wpływają na jakoś oocytu, likwidują coś tam szkodliwe.... Oj dużo by pisać, ale ogólnie poprawia jakość komórek i ma niby powodować owulację. W tym miesiącu bez żadnego pregnylu, bo lekarz stwierdził, że trzeba dać szansę naturze. Więc w tym cyklu kolejna lipa. Bo ja nie mam owulacji a on myśli że będzie bo biorę metformine....

Jestem wstępnie umówiona mimo to na pierwszą poradę niepłodnościowa w klinice na 4 lipca.
 
Miała któraś Histeroskopie ? po 6 wizytach okazalo sie ze nie zorbia transferu bo im sie endmetrium nie podoba,...naciąganie kasy jakby nie wiedzieli o tym 6 wizyt i 1200zł wczesniej, oczywiscie badanie tylko u nich za odpłatnosć 1900zł, nie doczekanie. Robiła któraś to na NFZ? od zwykłego ginekologa wystarczy skierowanie?

Ja robiłam na NFZ w szpitalu skierowanie dostałam od lekarza do którego chodzę prywatnie. To wystarczy.
Wyszłam tego samego dnia badanie w znieczuleniu ogólnym ok 30 min trwa.
 
Hej, u mnie jakieś jaja się dzieją, wczoraj wyszedł mi pozytywny test owulacyjny i bałam się że może będzie wpadka zaraz po poronieniu a dzisiaj nagle chyba okres mi się zaczyna więc nic nie rozumiem [emoji85][emoji85][emoji85]
Hej dziewczyny co u was. Są jakieś nowe fasolki? Nie nadrobię bo ostatnio tu słabo wchodzę.... Od wczoraj mam do odbioru AMH (wejścia online zapomniałam login i hasło), może jutro będę miała. Mi AMH kazał zrobić lekarz z kliniki niepłodności, zlecił przez e-porade. Widziałam że rozmawialiście o tym.....

Od dzisiaj zaczynam pić Proxed Women. To jakiś taki preparat co mi zlecił lekarz, za miliony monet niestety.... Ale ma jakieś takie dziwne składniki które ponoć wpływają na jakoś oocytu, likwidują coś tam szkodliwe.... Oj dużo by pisać, ale ogólnie poprawia jakość komórek i ma niby powodować owulację. W tym miesiącu bez żadnego pregnylu, bo lekarz stwierdził, że trzeba dać szansę naturze. Więc w tym cyklu kolejna lipa. Bo ja nie mam owulacji a on myśli że będzie bo biorę metformine....

Jestem wstępnie umówiona mimo to na pierwszą poradę niepłodnościowa w klinice na 4 lipca.
 
reklama
Do góry