reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Nie miałaś żadnego krwawienia ? Mnie wczoraj bolało z lewej strony i się zaczęło . A potem dziwnie bo bolało mnie też z prawej - na wczoraj wypadała mi owulacja po tym niby okresie i zastanawiam się czy mogło do niej faktycznie dojść . W sumie ta kobieta ci z nią jestem w pokoju jest ok ale co chwilę opowiada o swojej wypadającej macicy 🤦‍♀️ ma 72 lata - matko czy nas też to czeka ? :(
Miałam krwawienie i to takie porządne mimo to zarodek dalej był w jajowodzie.
Ciekawe z ta owulacja. A kiedy zrobią ci usg?
 
Ja tez czuje się zupełnie jak przed @ niestety🙄 Także zapewne tez lipa. No ale nic. Czekam , u mnie dopiero 22dc .
U mnie 23dc,dwa dni czułam jajniki, dzisiaj nic nie czuje, u mnie chyba lepiej jakby tak zostało, bo w poprzedniej ciąży właśnie nic nie czułam, żadnych dolegliwości, jeden jedyny to odrzuciło mnie od papierosów, więc wiedziałam, że to ciąża, tydzień przed spodziewana @ i wtedy też test mi wyszedł pozytywny, także szybko, teraz nie palę, to mój pewny objaw mi nie pomoże, więc czekam🙂
 
Miałam krwawienie i to takie porządne mimo to zarodek dalej był w jajowodzie.
Ciekawe z ta owulacja. A kiedy zrobią ci usg?
Wszystko w poniedziałek mam mieć ... Jejku to mnie trochę nastraszyłas bo myślałam że się oczyszczam i beta pewnie spada . No nic zobaczymy co to będzie . Już 14 więc niedługo spać i niedziela 🙈🙊
 
Dziewczyny mam wynik bety z dzisiaj 😍
 

Załączniki

  • IMG_20200620_142209.jpg
    IMG_20200620_142209.jpg
    191,4 KB · Wyświetleń: 128
Wszystko w poniedziałek mam mieć ... Jejku to mnie trochę nastraszyłas bo myślałam że się oczyszczam i beta pewnie spada . No nic zobaczymy co to będzie . Już 14 więc niedługo spać i niedziela 🙈🙊
Co ty ! Ja na krwawienie czekałam długo ty dostałaś odrazu .zresztą u mnie ta cała historia z cp była dziwna i skomplikowana . U mnie chyba też podali za późno metotreksat .
Będzie dobrze !
 
reklama
Do góry