reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Zaraz mam obiad to się zaprezentuje, tylko, ze ja tak ładnie nie wyglądam i od rana chodzę jak dziad :rolleyes2:
Ja miałam na dziś jeszcze bardziej elegancki kombinezon ale ostatecznie uznalam że czułabym się jakbym się odstawiła jak stróż w boże Ciało [emoji23] do tej pory były jeansy ale po obiedzie mi się ciasno zrobiło.....
 
reklama
Jak tam dziewczyny po niedzielnych obiadkach?
emoji16.png
Brzuchy wywalone?
emoji16.png
Zobacz załącznik 1136788
Jak tam dziewczyny po niedzielnych obiadkach? [emoji16] Brzuchy wywalone? [emoji16]Zobacz załącznik 1136788
U mnie jeszcze przed obiadem 😂podobno w 2 ciąży szybciej brzuch widac u mnie się chyba spr bo zwykle miałam płaski
 

Załączniki

  • IMG_20200620_123359.jpg
    3,6 MB · Wyświetleń: 77
Sttrasznie duza fotka
Dzień dobry 😁
Dopiero dziś udało mi się nadrobić cały wczorajszy dzień 🤦‍♀️😂

Co do imion to ja oczywiście mam swoje typy, ale mój nie chce poruszać tego tematu. Uważa, że jeszcze za wcześnie 🤷‍♀️ poczekam do prenatalnych i pewnie go przycisnę 😂

Dziś spędzam dzień u mamy, więc zapowiada się błogie leniuchowanie 😁 Rosół już się gotuje i pachnie w całym domu 🤤🤤🤤 coś czuję ,że co najmniej 2 porcje dzisiaj zjem 😂

Mówiłam Wam już, że moja bratowa też w ciąży?
Mamy termin na ten sam dzień 🙊😂
Ja mialam taki sam termin jak moja siora tylko 3 lata puzniej z hanutem moja.
Ja gadalam z szefowa I uzgodnilysmy ze schodze na macierzynski 2 stycznia czyli po prostu nie wroce po swietach
 
Tak sobie zerknęłam właśnie kto głosuje w naszej ankiecie co do prywatnej grupy.
I już znalazłam 2 osoby, które nie powinny tam głosować. Jedna w ogóle nie pisała w styczniówkach a druga napisała jeden post i to jest jej jedyny post na całym forum.
No sorki, ale ja na koniec wszystko sprawdzę i takich głosów nie będę liczyć.

Wy też możecie podejrzeć kto głosował ;)
Ja wiem, że nie mnie to dotyczy. Ale jest okazja wyjaśnić, dlaczego nie udzielam się codziennie. Choć wszystko czytam na bieżąco to udzielam się jedynie wtedy gdy posty dotyczą typowo ciąży. Dlaczego? Dużo postów dotyczy mężów, partnerow, rodziny... Ja nie mogę się w tej kwestii wypowiadać, bo jestem całkiem sama. Mam jedną kumpele, która od czasu do czasu mi pomaga. Nie mam żadnej rodziny, męża, rodziców, teściów... a ojciec dziecka jak się dowiedział o ciąży zaproponował usunięcie. Nie zgodziłam się więc zniknął. Także pamiętaj, że jestem. I w sprawach ciąży się udzielam, w sprawach rodzinnych niestety nie 😞
 
Ja wiem, że nie mnie to dotyczy. Ale jest okazja wyjaśnić, dlaczego nie udzielam się codziennie. Choć wszystko czytam na bieżąco to udzielam się jedynie wtedy gdy posty dotyczą typowo ciąży. Dlaczego? Dużo postów dotyczy mężów, partnerow, rodziny... Ja nie mogę się w tej kwestii wypowiadać, bo jestem całkiem sama. Mam jedną kumpele, która od czasu do czasu mi pomaga. Nie mam żadnej rodziny, męża, rodziców, teściów... a ojciec dziecka jak się dowiedział o ciąży zaproponował usunięcie. Nie zgodziłam się więc zniknął. Także pamiętaj, że jestem. I w sprawach ciąży się udzielam, w sprawach rodzinnych niestety nie 😞
Jasna sprawa i tak w ogóle dziewczyny jeśli ktoś w ogole należy do tej grupy ale się nie udziela to może poprostu czasem może być tak że nie ma akurat swojego zdania w tym temacie bądź na razie boi się zapeszać i o ciąży rozmawiać ale wiele osób chce poprostu czytać lub są niesmiale nie oceniajmy bo każdy ma też jakiś czas w ciągu dnia jedni mają więcej drudzy mniej potem nadrabiała 60 str forum
 
Ja wiem, że nie mnie to dotyczy. Ale jest okazja wyjaśnić, dlaczego nie udzielam się codziennie. Choć wszystko czytam na bieżąco to udzielam się jedynie wtedy gdy posty dotyczą typowo ciąży. Dlaczego? Dużo postów dotyczy mężów, partnerow, rodziny... Ja nie mogę się w tej kwestii wypowiadać, bo jestem całkiem sama. Mam jedną kumpele, która od czasu do czasu mi pomaga. Nie mam żadnej rodziny, męża, rodziców, teściów... a ojciec dziecka jak się dowiedział o ciąży zaproponował usunięcie. Nie zgodziłam się więc zniknął. Także pamiętaj, że jestem. I w sprawach ciąży się udzielam, w sprawach rodzinnych niestety nie 😞
Nie martw się, jak Twoje dziecko miałoby mieć takiego ojca, to lepiej że nie będzie go miało.... Będziesz kochać go za dwóch :-) no i całe życie przed Tobą, ułożysz sobie życie na nowo z kimś wartościowym :-)
 
reklama
Ja wiem, że nie mnie to dotyczy. Ale jest okazja wyjaśnić, dlaczego nie udzielam się codziennie. Choć wszystko czytam na bieżąco to udzielam się jedynie wtedy gdy posty dotyczą typowo ciąży. Dlaczego? Dużo postów dotyczy mężów, partnerow, rodziny... Ja nie mogę się w tej kwestii wypowiadać, bo jestem całkiem sama. Mam jedną kumpele, która od czasu do czasu mi pomaga. Nie mam żadnej rodziny, męża, rodziców, teściów... a ojciec dziecka jak się dowiedział o ciąży zaproponował usunięcie. Nie zgodziłam się więc zniknął. Także pamiętaj, że jestem. I w sprawach ciąży się udzielam, w sprawach rodzinnych niestety nie 😞
Możemy sobie przybić piątkę , u mnie ojciec dziecka taki sam... Także się nie martw będziemy się razem wzajemnie wspierać, nie jesteś sama 😍❤️ miłość dziecka Ci wszystko wynagrodzi tak jak i mi ❤️
 
Do góry