reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mi pomogła luteina w zajściu w ciąży pierwszej i drugiej teraz nic nie bralalm

Na razie nie chce nic brać, chciałabym spróbować jak najbardziej naturalnie, w sumie dopiero zaczynamy się starać, więc nastawiam się pozytywnie, jeżeli przez np pół roku się nie uda wtedy trzeba myśleć jak sobie pomoc, choć według lekarzy chyba rok starań trzeba sobie dać aby mówić o trudnościach zajścia w ciążę, teraz mam zamiar się przyłożyć i współżyć w dni płodne i tego pilnować. Zobaczymy jak będzie ale jestem dobrej myśli, luteinę też mi lekarka przepisała właśnie w pierwszej ciąży, no i gdyby nie to pewnie poroniła bym wcześniej, bo od razu po odstawieniu jej doszło do poronienia ale tak jak mowilam dzieciątko przestało się rozwijać już na początku ciąży lub w ogóle zarodek się nie zagnieździł no ale tak bywa
 
reklama
Cześć dziewczyny.. Co do poronień zdarza się i sCUplym to nie ma reguły... Moja kol 3 razy miała puste jajo a za czwartym wreszcie zdrowa ciąża... Szczupła dziewczyna, wyniki ogólne też ok.. 🤷🏻‍♀️..
Ja poroniłam bliźniaki w 9 tygodniu ciąży.. Poronienie zatrzymane. Wtedy byłam w granicy 75-80kg. Teraz jestem w 36 tygodniu ciąży.. Zaszłam z wagą 94... Obecnie na liczniku 112 kg 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Bez cukrzycy ciążowej bez nadciśnienia... Nie ma problemów w tej ciąży. Jedynie skracajaca się szyjka i pessar od 25 tyg ale to wynik raczej poprzedniego poronienia i zabiegu łyżeczkowania. Teraz coraz bardziej obawiam się porodu... Jak było u was? Czy przez otyłość wynikły jakieś komplikacje?
 
Cześć dziewczyny.. Co do poronień zdarza się i sCUplym to nie ma reguły... Moja kol 3 razy miała puste jajo a za czwartym wreszcie zdrowa ciąża... Szczupła dziewczyna, wyniki ogólne też ok.. 🤷🏻‍♀️..
Ja poroniłam bliźniaki w 9 tygodniu ciąży.. Poronienie zatrzymane. Wtedy byłam w granicy 75-80kg. Teraz jestem w 36 tygodniu ciąży.. Zaszłam z wagą 94... Obecnie na liczniku 112 kg 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Bez cukrzycy ciążowej bez nadciśnienia... Nie ma problemów w tej ciąży. Jedynie skracajaca się szyjka i pessar od 25 tyg ale to wynik raczej poprzedniego poronienia i zabiegu łyżeczkowania. Teraz coraz bardziej obawiam się porodu... Jak było u was? Czy przez otyłość wynikły jakieś komplikacje?
Gratulacje tak już dużej ciąży ja w 36t miałam CC przez duże cisnienie
 
Cześć dziewczyny.. Co do poronień zdarza się i sCUplym to nie ma reguły... Moja kol 3 razy miała puste jajo a za czwartym wreszcie zdrowa ciąża... Szczupła dziewczyna, wyniki ogólne też ok.. 🤷🏻‍♀️..
Ja poroniłam bliźniaki w 9 tygodniu ciąży.. Poronienie zatrzymane. Wtedy byłam w granicy 75-80kg. Teraz jestem w 36 tygodniu ciąży.. Zaszłam z wagą 94... Obecnie na liczniku 112 kg 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Bez cukrzycy ciążowej bez nadciśnienia... Nie ma problemów w tej ciąży. Jedynie skracajaca się szyjka i pessar od 25 tyg ale to wynik raczej poprzedniego poronienia i zabiegu łyżeczkowania. Teraz coraz bardziej obawiam się porodu... Jak było u was? Czy przez otyłość wynikły jakieś komplikacje?
Przede wszystkim gratulacje ciąży i maluszka będzie chłopiec czy dziewczynka ?
Czy lekarz miał jakieś obiekcje i uszczypliwości w stosunku do Ciebie co do Twojej wagi ? Jak się ogólnie czujesz w ciąży ? Jak ja znosisz ?
 
Przede wszystkim gratulacje ciąży i maluszka będzie chłopiec czy dziewczynka ?
Czy lekarz miał jakieś obiekcje i uszczypliwości w stosunku do Ciebie co do Twojej wagi ? Jak się ogólnie czujesz w ciąży ? Jak ja znosisz ?
Będzie chłopczyk 😊na początku tylko powiedział że to nie czas na odchudzanie by nawet o tym nie myśleć, s tak to nie komentował w żaden sposób... Jedynie na prenatalnych ze przez powłoki źle widać, i usg 3 trymestru ze będę miala sporo pracy po porodzie bo nawet e tak zaawansowanej ciazy musiał się wysilać by dobrze wszystko dojrzeć 😵ale jakoś tego negatywnie nie odbierałam.. Zawsze z brUchem najwięcej problemów miałam więc się nie dziwię.
Ciąże znoszę ok, teraz bardzo zatrzymuje wodę i puchnę to też przekłada się na kg 😞 No i podstawa to nie podobam się sobie... Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze 🤮
 
O witam dziewczyny, tak sobie przeglądam forum a tutaj coś dla mnie😀 otyłość w ciąży... jakby o mnie 😀 Ja wszędzie spotykam szczupłe dziewczyny, zawsze miałam wrażenie że to ja jako jedyny grubasek w ciążę zaszłam, aż mi czasem wstyd... a tutaj taki wątek😀 mogę dołączyć?
 
O witam dziewczyny, tak sobie przeglądam forum a tutaj coś dla mnie😀 otyłość w ciąży... jakby o mnie 😀 Ja wszędzie spotykam szczupłe dziewczyny, zawsze miałam wrażenie że to ja jako jedyny grubasek w ciążę zaszłam, aż mi czasem wstyd... a tutaj taki wątek😀 mogę dołączyć?
Cześć, pewnie ja też dziś dołączyłam 😀 jesteś w ciąży czy planujesz ?
 
Będzie chłopczyk 😊na początku tylko powiedział że to nie czas na odchudzanie by nawet o tym nie myśleć, s tak to nie komentował w żaden sposób... Jedynie na prenatalnych ze przez powłoki źle widać, i usg 3 trymestru ze będę miala sporo pracy po porodzie bo nawet e tak zaawansowanej ciazy musiał się wysilać by dobrze wszystko dojrzeć 😵ale jakoś tego negatywnie nie odbierałam.. Zawsze z brUchem najwięcej problemów miałam więc się nie dziwię.
Ciąże znoszę ok, teraz bardzo zatrzymuje wodę i puchnę to też przekłada się na kg 😞 No i podstawa to nie podobam się sobie... Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze 🤮
Fajnie, a imię już wybraliście ? 😀
A jak ruchy dziecka ? Wyczuwasz ? Bo czytałam o tym, że przez otyłość nie czuć ruchów dziecka. Ja jak wcześniej pisałam dopiero rozpoczynam starania o dzidziusia i mam nadzieję, że się uda.
Ja nigdy nie miałam problemów z zaakceptowaniem siebie, ale też jestem ciekawa jak to będzie, siostra mojego męża jest aktualnie w ciąży, ale ona to mega szczupła laska ledwo 50 kg wagi i wszyscy dookoła zachwycają się jak pięknie wygląda i ma taki śliczny brzuszek, a ja pewnie będę chodzić jak wieloryb jak już się uda. Ale mam to gdzieś najważniejsze aby się udało i dziecko było zdrowe.
 
reklama
O witam dziewczyny, tak sobie przeglądam forum a tutaj coś dla mnie😀 otyłość w ciąży... jakby o mnie 😀 Ja wszędzie spotykam szczupłe dziewczyny, zawsze miałam wrażenie że to ja jako jedyny grubasek w ciążę zaszłam, aż mi czasem wstyd... a tutaj taki wątek😀 mogę dołączyć?
Przepraszam dopiero doczytałam, że zaszlas w ciążę, który to tydzień, miesiąc ? Jak się czujesz ?
 
Do góry