reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A dziewczyny długo czekałyscie na wynik z informacją ile jajeczek się zaplodnilo ?Jak to u Was było?
Invicta Warszawa, stymulacja styczeń /luty 2020, po pobraniu wiedziałam tylko ile było pobranych pęcherzyków, na resztę info (ile dojrzałych komórek, ile się zapłodniło i ile dotrwało do blastki) musiałam czekać 5dni do spotkania z embriologiem... Strasznie dlugie bylo te 5 dni.
 
A dziewczyny długo czekałyscie na wynik z informacją ile jajeczek się zaplodnilo ?Jak to u Was było?
Do mnie dzwonili dość często, na drugi dzień po punkcji spytać jak się czuje i ile zapłodnili, za trzy dni ile przetrwało i dzień przed transferem żeby powiedzieć ile jest zarodków i o której transfer 😉
 
Dziewczyny mam pytanie. Zrobiłam sobie sama kilka badań w tym prolaktynę. Jestem w 9 dniu cyklu i szykuje się na pierwszy transfer. W poprzednim cyklu była stymulacja. Zrobiłam sobie min prolaktynę. Mój wynik to 440 mlU/l ( norma jest od 102-496). Czy wiecie może jak to rokuje dla ewentualnego transfera? Czy może mieć ten wynik wpływ na powodzenie?
Masz w normie więc to nie jest problem. Jak byłaby podwyższona to musiałabyś lekami obniżać.
 
Bardziej się przestraszyłam
Właśnie jestem po 3 transferze i za tydzień beta. Szału nie było, bo z pierwszej stymulacji tylko jeden zarodek a z drugiej dwa.


Rozumiem, wystraszyłam się jak napisałaś że mało tych jajeczek a potem przestymulowana byłaś i nici było. 😔
Ja właśnie po pierwszym zastrzyku, dwa razy się kulam bo nie kliknęłam ta stzaleczke hehe
Ale powiem Tobie że to podawanie zastrzyków chyba weszło mi w krew, czuję się jakoś oswojona z nimi, dziwne co nie 😊

A ten encorton rano czy wieczorem, bo w nerwach zapomniałam jak mówił.???
 
reklama
U mnie nastwpnego dnia po punkcji rano zadzwonił telefon z informacją pobrano 12 komórek, do 8 wstrzyknięto plemniki, 4 podjęły życie. ❤ Wszystkie pięknie rozwinęły się do 5 doby. No i 4 blastki czekają na nas. 😁

Też bardzo ładnie ❤ Mi od razu powiedzieli że mislam 12.pobranych i mam.czekac.Na telefon od embriologa.Juz sie nie moge doczekać,ile sie zaplodnilo ☺️😀Miałyśmy taką samą liczbę jajeczek.👍😊
Ja to ogólnie, w klinice cały czas myślałam że jeszcze jestem przed zabiegiem.A przychodzi Kobitka i mówi że to ona mi robiła zabieg i wyjęto 12 komorek 😀A.ja do niej jaki zabieg,to ja już jestem po 😂😂😂Nie czaiłam dobrze po narkozie 😂😂Nie wiedziałam nawet kiedy mi go zrobili 😂
Tak odleciałam 😀
 
Do góry