reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jutro wizyta zobacze bobo nasze nie moge sie doczekac ❤❤❤❤
Czy wszyatkie juz z was znacie plec swojej pociechy na 100%

Znam na 90% 😁 Ale jak już pisałam, mój lekarz akurat jest najlepszym specjalistą u nas, jeśli chodzi o prenatalne - ma bardzo dobry sprzęt i nie spotkałam osoby, której nie sprawdziłaby się u niego płeć z prenatalnych :) Więc po cichu liczę, że już nic się nie zmieni ❤️
 
Witam wszystkich z rana. :)
Ja już po porannych mdlosciach [emoji2960][emoji23]
Jest to mój pierwszy post na grupie ale od jakiegoś czasu obserwuje forum. Zawsze fajnie zobaczyć jak to wygląda z innych stron, lub czegoś nowego się dowiedzieć (zwłaszcza u Pierwiastek ) [emoji16] u mnie termin z miesiączki na 9.12 a z USG na 15.12 więc zobaczymy [emoji16][emoji3590]
Co do płci to jestem już po prenatalnych i dwie wizyty u mojej Pani doktor potwierdzone kilka razy że chłopak [emoji16][emoji480][emoji64] pozdrawiam Was wszystkie, trzymam za was kciuki i życzę zdrowia [emoji3590][emoji3590]
Gratulacje [emoji3590] życzę bezproblemowej ciąży [emoji2]
 
Cześć dziewczyny [emoji846]
Mam troszkę do nadrobienia.

Chciałam Wam życzyć miłego czwartku [emoji846]
I przyznam się, że nie wytrzymaliśmy z mężem i się kochaliśmy jak wrócił z nocki. Nie macie pojęcia jak tego potrzebowałam [emoji3590]
A teraz leżę i się wsłuchuję w ciało czy wszystko jest ok.
Liczę na to, że we wtorek moja gin zdejmie ten zakaz. W końcu dzisiaj weszłam w 2 trymestr [emoji3059]
 
Witam wszystkich z rana. :)
Ja już po porannych mdlosciach 🤭😂
Jest to mój pierwszy post na grupie ale od jakiegoś czasu obserwuje forum. Zawsze fajnie zobaczyć jak to wygląda z innych stron, lub czegoś nowego się dowiedzieć (zwłaszcza u Pierwiastek ) 😁 u mnie termin z miesiączki na 9.12 a z USG na 15.12 więc zobaczymy 😁❤️
Co do płci to jestem już po prenatalnych i dwie wizyty u mojej Pani doktor potwierdzone kilka razy że chłopak 😁🍼👶 pozdrawiam Was wszystkie, trzymam za was kciuki i życzę zdrowia ❤️❤️
Gratulacje 😊Witamy w naszym gronie 😊
 
Cześć dziewczyny [emoji846]
Mam troszkę do nadrobienia.

Chciałam Wam życzyć miłego czwartku [emoji846]
I przyznam się, że nie wytrzymaliśmy z mężem i się kochaliśmy jak wrócił z nocki. Nie macie pojęcia jak tego potrzebowałam [emoji3590]
A teraz leżę i się wsłuchuję w ciało czy wszystko jest ok.
Liczę na to, że we wtorek moja gin zdejmie ten zakaz. W końcu dzisiaj weszłam w 2 trymestr [emoji3059]
Hehe ja też już tak czekam i czekam 😁na wizycie też muszę zapytać czy dostaniemy zielone światło 😁
 
Dziewczyny a co jeśli chodzi wagę ?
Jestem w 18 tyg i przytyłam dopiero 1 kg ..
Ginekolog powiedział że do następnej wizyty chce widzieć przynajmniej 2 kg na plusie ale coś nie przybieram... Zwłaszcza że apetyt mam wilczy.
To moja pierwsza ciąża więc brak mi doświadczenia więc przepraszam za głupie pytanie 😅
 
Dziewczyny a co jeśli chodzi wagę ?
Jestem w 18 tyg i przytyłam dopiero 1 kg ..
Ginekolog powiedział że do następnej wizyty chce widzieć przynajmniej 2 kg na plusie ale coś nie przybieram... Zwłaszcza że apetyt mam wilczy.
To moja pierwsza ciąża więc brak mi doświadczenia więc przepraszam za głupie pytanie 😅

Spokojnie, tutaj większość z nas tak ma, część nawet wciąż na minusie 🙈 Ja to zganiam na szybszy metabolizm ;) Obstawiam, że bujniemy się w okolicach 20 Tc 😁 To zależy też, jaką miałaś wagę przed - pewnie chudzinka, skoro lekarz kazał przybrać?
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji846]
Mam troszkę do nadrobienia.

Chciałam Wam życzyć miłego czwartku [emoji846]
I przyznam się, że nie wytrzymaliśmy z mężem i się kochaliśmy jak wrócił z nocki. Nie macie pojęcia jak tego potrzebowałam [emoji3590]
A teraz leżę i się wsłuchuję w ciało czy wszystko jest ok.
Liczę na to, że we wtorek moja gin zdejmie ten zakaz. W końcu dzisiaj weszłam w 2 trymestr [emoji3059]

Ja mam wizytę w środę, ale nie wiem czy wytrzymamy do tego czasu 🙈 Z jednej strony jest obawa, skoro lekarz zabronił, a z drugiej kurczę jednak każdy ma potrzeby :( Mnie to pomaga bardzo na moje humory, wszystkim lepiej by się żyło, gdybyśmy mogli normalnie działać 😁🙈
 
Do góry