reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Ja jestem w 30 tyg ciazy i jestem.zalamana codziennie placze jestem.juz tak zmeczona ze nie mam.czasami.sily.wstac z lozka😞 ze stanami.lękowymi.walcze.od poczatku ciazy od 5 miesiaca zaczelam.brac leki Asertin minely.prawie 3miesiace a poprawy nie ma ....jestem.wykonczona psychicznie ...😞😞😞😞
 
reklama
Dziewczyny czy wy też się czujecie opuchnięte pytanie do dziewczyn w 1 Msc ciąży ja dziś wstałam z mega bólem pleców jestem opuchnięta boję się zakrzepow w ciąży.
 
Do tego serce mi wali pomimo zazywanie matocardu nw czy to ten stres? To straszne co napisze ale czy któraś z Was z lęku też żałuję że jest w ciąży?
 
Do tego serce mi wali pomimo zazywanie matocardu nw czy to ten stres? To straszne co napisze ale czy któraś z Was z lęku też żałuję że jest w ciąży?
Napisz coś więcej o sobie. Czy bierzesz jakieś leki lub brałaś przed ciążą, jakie masz Ciśnienie i puls ?? Na pewno stres ciążą i lęki plus hormony to wszystko napędza serce wiem że łatwo mówić ale musisz starać się uspokoić może jakaś muzyka relaksacyjna. Medytacje?? I najważniejsze jest pozytywne myślenie trzeba próbować. To o czym myślimy to przyciągamy
 
Napisz coś więcej o sobie. Czy bierzesz jakieś leki lub brałaś przed ciążą, jakie masz Ciśnienie i puls ?? Na pewno stres ciążą i lęki plus hormony to wszystko napędza serce wiem że łatwo mówić ale musisz starać się uspokoić może jakaś muzyka relaksacyjna. Medytacje?? I najważniejsze jest pozytywne myślenie trzeba próbować. To o czym myślimy to przyciągamy
Biorę od 5lat metocard 50 na nerwice leczę się hipnoza leków nie biorę, dobija mnie to wszystko bo nie do końca chce być w tym stanie bo się go strasznie boję możliwe że mam jakąś fobie ciągle płaczę nie mogę sobie poradzić z tym że coś się moze wydarzyć jest mi żal umierać więc że ciąża to nie jest aż takie ryzyko ale jednak boję się że mnie to spotka w dodatku ten wirus teraz
 
Biorę od 5lat metocard 50 na nerwice leczę się hipnoza leków nie biorę, dobija mnie to wszystko bo nie do końca chce być w tym stanie bo się go strasznie boję możliwe że mam jakąś fobie ciągle płaczę nie mogę sobie poradzić z tym że coś się moze wydarzyć jest mi żal umierać więc że ciąża to nie jest aż takie ryzyko ale jednak boję się że mnie to spotka w dodatku ten wirus teraz
I co hipnoza pomaga cos na lęki?? Bo tez o tym kiedys myslalam
 
reklama
Bardzo pomagalo przed ciąża byłam w stanie normalnie iść do pracy i żyć bez lęku w ciąży nie wiem jak to będzie wizytę mam. Na 9 lipca i obawiam. Się że do tego czasu z głupieje
 
Do góry