reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ,ja znowu z prośbą ...nie zalega Wam może progesteron ? I któraś chciałaby odsprzedać . Biorę każda ilość i za każdą cenę 😉jak patrzę ,jak małą dawkę mi zalecają 😱😱to szoook i chcialbym sobie dołożyć ...
Miłego dnia wszystkim 😘😘😘
Ja mam luteine 100 dopochwowo ok 75 tabsow-oddam za darmo. Prolutex 9 fiolek tez za free i cyclogest400 mg dopochwowo. To jest progesteron nowej generacji ,niby dovry. Kosztyje 99zl/opsprzedam jakby co po 50zl/op. Mam 3 op po 15 globulek i jeszcze 3 luzem. Wszystko wazne
 

Załączniki

  • P_20200626_093406.jpg
    P_20200626_093406.jpg
    2,8 MB · Wyświetleń: 34
  • P_20200626_093332.jpg
    P_20200626_093332.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 34
  • P_20200626_093310.jpg
    P_20200626_093310.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 31
reklama
Cześć dziewczynki.
Wczoraj miałam zabieg. Niestety nie udało się uratować jajowodu [emoji29] zarodek był za blisko macicy.
Z dobrych infomacji to drugi jest super i wykluczyli endometrioze.
Teraz duzo odpoczynku i zbierania kasy na kolejne próby.
W końcu musi się kiedyś udać.
Znikam na jakiś czas. Trzymajcie sie!
 
Jeden biorę, ten mój nowy lekarz przeciwny żebym brała 2🙄. Tak czy siak, jak te 2 nie dadzą ciąży to zmieniam klinikę. U nas otworzyli filię Bociana.
Za równy tydzień mam wizytę, to będzie 11dc, zrobi usg i może poda jakaś datę
Już kiedyś pisałam , niech powiedzą jakiej klasy zarodki. Jak mrożą z C to niech podadzą dwa. Zawsze masz zaoszczędzone na następną procedurę. Jak będą bliźnięta to mnie znajdziesz i zabijesz 😜😂😅 bo dzieciaki na pewno będą dawać czadu.
 
Cześć dziewczynki.
Wczoraj miałam zabieg. Niestety nie udało się uratować jajowodu [emoji29] zarodek był za blisko macicy.
Z dobrych infomacji to drugi jest super i wykluczyli endometrioze.
Teraz duzo odpoczynku i zbierania kasy na kolejne próby.
W końcu musi się kiedyś udać.
Znikam na jakiś czas. Trzymajcie sie!
Trzymaj się kochana. Odpocznij i wracaj do walki i tutaj do nas.
 
Cześć dziewczynki.
Wczoraj miałam zabieg. Niestety nie udało się uratować jajowodu [emoji29] zarodek był za blisko macicy.
Z dobrych infomacji to drugi jest super i wykluczyli endometrioze.
Teraz duzo odpoczynku i zbierania kasy na kolejne próby.
W końcu musi się kiedyś udać.
Znikam na jakiś czas. Trzymajcie sie!
Biedactwo😥 Trzymaj się ciepło i wracaj z nową siłą. Przytulam Cię❤❤❤
 
Cześć dziewczynki.
Wczoraj miałam zabieg. Niestety nie udało się uratować jajowodu [emoji29] zarodek był za blisko macicy.
Z dobrych infomacji to drugi jest super i wykluczyli endometrioze.
Teraz duzo odpoczynku i zbierania kasy na kolejne próby.
W końcu musi się kiedyś udać.
Znikam na jakiś czas. Trzymajcie sie!
😔 trzymaj się i zbieraj siły ❤ jak długą przerwę teraz musisz mieć, zanim będzie można próbować ponownie?
 
Cześć dziewczynki.
Wczoraj miałam zabieg. Niestety nie udało się uratować jajowodu [emoji29] zarodek był za blisko macicy.
Z dobrych infomacji to drugi jest super i wykluczyli endometrioze.
Teraz duzo odpoczynku i zbierania kasy na kolejne próby.
W końcu musi się kiedyś udać.
Znikam na jakiś czas. Trzymajcie sie!

Trzymaj się kochana... ☹️❤️
 
Cześć dziewczynki.
Wczoraj miałam zabieg. Niestety nie udało się uratować jajowodu [emoji29] zarodek był za blisko macicy.
Z dobrych infomacji to drugi jest super i wykluczyli endometrioze.
Teraz duzo odpoczynku i zbierania kasy na kolejne próby.
W końcu musi się kiedyś udać.
Znikam na jakiś czas. Trzymajcie sie!
Przykro mi kochana. Wracaj do zdrowia ❤️ ważne że jesteś już bezpieczna.
 
reklama
Dobra Laski, znikam na jakiś czas, bo nas życie trochę przygniotło i czasu nie mam za bardzo, jak się ogarnę to wrócę

Babcia mojego M. w szpitalu zakaźnym z po-covidowym zapaleniem płuc pod respiratorem w stanie krytycznym, lekarze nie dają złudzeń, tylko nie wiadomo ile czasu jej zostało 😪
Moj M wczoraj miał wypadek, jemu na szczęście nic, tylko zadrapania i siniaki, ale samochód do kasacji... Wiec nie dość ze trochę zalatwiania to jeszcze trzeba skądś szukać kasy na nowy samochód i go kupić jak najszybciej bo bez tego będzie nam ciężko 😪
Maksio chory, znaczy ma kaszel, jakieś szmery podobno słychać pęcherzykowe, nieleczone grozi zapaleniem oskrzeli więc leczymy od wczoraj stedydem do inhalacji i siedzimy w domu. Dobrze że zdarzylam jeszcze wczoraj z nim pojechać do lekarza bo dzisiaj już nie mialabym czym...

Jak się wygrzebiemy z tego wszystkiego to wrócę, a póki co, powodzenia Kochane w czerwcowo/liocowych działaniach !!! Oby kalendarz się zapełnił samymi dobrymi wiadomościami!!! 😘😘😘✊✊✊
To faktycznie macie sporo do ogarnięcia 😕, bardzo mi przykro ze tak się wszystko zwaliło na raz 🙁. Powoli się poukłada, mam nadzieje. Trzymaj się Kochana dobra duszyczko 😘😘😘 czekamy tu na Ciebie, daj znać czasem co u Ciebie ❤️
 
Do góry