reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny A jak u was z wagą przed @ bo ja dziś 1kg na plusie A przestrzegam diety 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ codziennie było po pareset gram na minusie A dziś rano bach 1kg na plusie. Ogólnie jestem wzdeta ,mam gazy i bekam gdzie ja rzadko bekam ( sory że tak bezposrednio) A tak to takie lekkie pms do tego A do @ 5 dni. Chyba mega @ się zbliża.
 
reklama
No tak rozumiem, obawy są i pewnie będą. A ile w ogóle lekarz kazał wam czekać? Nam dwa cykle, moja bratowa poroniła miesiąc po mnie (też zabieg) i jej lekarka powiedziała żeby starali się od razu, ale ja osobiście bałabym się to przecież ciało też musi się zregenerować, a z drugiej strony co ma być to będzie. Ja bym się nigdy nie spodziewała, że akueat mnie to spotka.
Mam nadzieję, że pojdzie nam wszystkim szybko 😁
Mi gin po laparo kazal od razu sie starac a ja jestem w tak zlej firmie po tym zabiegu ze na mysl o seksie robi mi sie niedobrze... 🤢🤢🤢
 
Dziewczyny A jak u was z wagą przed @ bo ja dziś 1kg na plusie A przestrzegam diety 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ codziennie było po pareset gram na minusie A dziś rano bach 1kg na plusie. Ogólnie jestem wzdeta ,mam gazy i bekam gdzie ja rzadko bekam ( sory że tak bezposrednio) A tak to takie lekkie pms do tego A do @ 5 dni. Chyba mega @ się zbliża.

Ja przed jestem zawsze mega spuchnięta i nawet się nie waze 🙈 teraz podobnie czuje się po poronieniu już 6 tygodni, jem tak samo jak zawsze, ruszam się a czuje się spuchnięta, brzuch jakiś wystający to chyba kwestia hormonów jeszcze. Lekarz mi powiedział ile by ciąża nie trwała nic w organizmie nie będzie takie samo 🙈
 
Spokojnie to pewnie minie 😉
Ja po histeroskopii zaszłam w ciążę w 1 cyklu, ale się nie udało a teraz po poronieniu i zabiegu kazał 2 cykle odczekać i się tego trzymam.
U mnie byla diagnistyczna, wszystko jest ok, mialam podejrzenie endometriozy ale nie stwierdzono, torbieli, zrostow brak, droznosc tez ok.
A u Ciebie byly drozne? Mam nadzieje ze po laparo zajde do duzo mnie to kosztowalo 😁
 
U mnie byla diagnistyczna, wszystko jest ok, mialam podejrzenie endometriozy ale nie stwierdzono, torbieli, zrostow brak, droznosc tez ok.
A u Ciebie byly drozne? Mam nadzieje ze po laparo zajde do duzo mnie to kosztowalo 😁

Tak, ja miałam podejrzenie polipa, ale okazało się, że go nie było i zaraz miesiąc po zaszłam. Też słyszałam, że po laparo czy histero lekarze zalecają by się starać od razu 😉
 
Mi ginekolog zleciła badania i mówiła że czekamy na okres do 8 tyg po zabiegu a potem wywołujemy, jeśli przyjdzie szybciej to monitoring. Jak ja wspomniałam o 3 miesiącach przerwy to ona na to tylko że może trzech miesięcy to czekać nie trzeba ale zobaczymy co z tymi badaniami i kiedy będzie miesiączka. Co lekarz to inne podejście.
No tak rozumiem, obawy są i pewnie będą. A ile w ogóle lekarz kazał wam czekać? Nam dwa cykle, moja bratowa poroniła miesiąc po mnie (też zabieg) i jej lekarka powiedziała żeby starali się od razu, ale ja osobiście bałabym się to przecież ciało też musi się zregenerować, a z drugiej strony co ma być to będzie. Ja bym się nigdy nie spodziewała, że akueat mnie to spotka.
Mam nadzieję, że pojdzie nam wszystkim szybko [emoji16]
 
Ja przed jestem zawsze mega spuchnięta i nawet się nie waze 🙈 teraz podobnie czuje się po poronieniu już 6 tygodni, jem tak samo jak zawsze, ruszam się a czuje się spuchnięta, brzuch jakiś wystający to chyba kwestia hormonów jeszcze. Lekarz mi powiedział ile by ciąża nie trwała nic w organizmie nie będzie takie samo 🙈
Ja się teraz waże codziennie i jestem w szoku bo wczoraj rano 500 g mniej A dziś 1kg więcej....
 
reklama
Dobra melduje się.

Okres start.

Ginekolog rozłożył ręcę już mi nie pomoże - tylko in vitro zostaje a do niego nie jestem jakaś super przekonana.

Wizyta u kolegi ginekologa zajmujący się już in vitro i tymi badziewami mam 8 lipca a w poniedziałek może wreeeeszczie odbiore swoje wyniki badań... genetyczne i immuno 🙄🙄🙄

Także nic ciekawego!

@Wesoła_Aga halo halo! Proszę się tu nam ładnie meldować!
 
Do góry