reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć, u mnie dzisiaj 11+2, po przebudzeniu zauważyłam u siebie ciemne plamienie, pojechałam od razu na Izbę sprawdzić co się dzieje. To było straszne :( Okazało się, że mam 2 cm krwiaka umiejscowionego przy ujściu. Dostałam luteinę i no-spę. Lekarz powiedział, że może być różnie, ale żeby się oszczędzać
Jak masz możliwość to naprawdę dużo odpoczywaj i staraj się nie dźwigać. Jak mi to gin powiedział to nie chciałam wierzyć, że to coś da. Ale go posłuchałam i faktyczne wchłonął się. Wiem , że nie ma reguły ale tego Ci życzę. Mój też miał 2cm.
 
reklama
I jeszcze nasz kalendarz. Dzisiaj w pizdu wizyt :D
Kalendarz wizyt:
30.06
@D4ri4 12:30 wizyta;
@Andzia155 12:50 usg prenatalne;
@Renatab2 13:00 usg prenatalne:
@JoannaMB 16:30 usg prenatalne;
@marmolada90 16:30 wizyta;
@malwa882 wizyta;
@Annasol93 usg prenatalne;
@magda9104 wizyta;
@KajaP1992 wizyta;
@Ogorkowa usg prenatalne;
@Pawlinka82 usg prenatalne;

1.07
@Kassiula87 14:15 wizyta;
@justa_w 17:30 wizyta;
@Nika261 17:45 wizyta;
@kat. usg prenatalne;


2.07
@Mixme92 10:45 wizyta;
@M@lly wizyta;
@Anqua81 15:00 wizyta;
@Mamolka1 wizyta;
@Doti365 usg prenatalne;
@mi1979 wizyta;

3.07
@Ann91 9:30 wizyta;
@Ola1994 9:45 usg prenatalne;
@Sheila 15:20 usg prenatalne;
@gruszka1007 usg prenatalne;
@Kasia. band 16:00 wizyta;

6.07
@Olimpia123 9:30 wizyta;
@Klaudiaxx 11:40 usg prenatalne;
@Sheila 15:50 wizyta;
@Rosefingered 17:00 wizyta;
@Kelikla usg prenatalne;
@lenaDTR wizyta;


7.07
@klucha09 9:00 wizyta;
@Ana_84 wizyta;

8.07
@D4ri4 8:00 usg prenatalne;
@Kundlica 8:20 usg prenatalne;
@Rafi99 9:30 wizyta;
@MaagdaB 9:30 wizyta;
@JaMama1621 usg prenatalne;

9.07
@Zuza30 10:15 usg prenatalne;
@Beczulinda 10:45 wizyta;
@AnMil 18:30 wizyta;

10.07
@JoannaMB wizyta;
@Smerfetka_em wizyta;
@mi1979 usg prenatalne;

11.07
@Laura_T 9:00 usg prenatalne;

13.07
@ania.1982 8:30 usg prenatalne;
@AtenaSA 14:20 usg prenatalne;
@Smerfetka_em 16:20 usg prenatalne;
@malwa882 usg prenatalne;

14.07
@MaagdaB 8:00 usg prenatalne;
@Kelikla wizyta;
@Klaudiaxx 17:00 wizyta;

15.07
@Anqua81 10:10 usg prenatalne;

16.07
@Ewa1424 11:30 usg prenatalne;
@Anqua81 15:00 wizyta;
@Andzia115 16:00 wizyta;
@inkaby wizyta;
@ewunia1593 wizyta;
@justa_w wizyta;

17.07
@M@lly 11:00 usg prenatalne
@Monka95 usg prenatalne;

18.07
@Mixme92 usg prenatalne;

20.07
@Olimpia123 9:00 usg prenatalne;
@Iwona3001 usg prenatalne;
A ja już jestem zapisana na sierpień [emoji14] chyba jakopiwrwsza. 25.08 12.20 usg polowkowe. To moje urodziny :) jako prezent poznam płeć (mam nadzieje) :)
Ledwo się załapałam na termin, prawie miejsc już nie było :o
 
Inkaby ja w pierwszej ciąży tez uwierzyłam dopiero po połówkowym, ale tym razem podświadomie liczę na to, że dowiem się kto tam mieszka w brzuszku już w piątek, tym bardziej ze 18lipca mam dużą rodzinną imprezę: Urodziny męża i syna i nasza rocznica ślubu, więc fajnie byłoby dać mężowi w prezencie jakies kolorowe buciki [emoji6] i przy okazji poinformować rodziców. Ale jak to mówią oby zdrowe było, na wszystko przyjdzie czas! Prenatalne dopiero w piątek a ja już mam takie nerwy... Miłego dnia! [emoji846]
Zrób widowisko dla całej rodziny! Kup balon z napisem chłopiec, czy dziewczynka i mąż musi przebić i wtedy leci rozowe albo niebieskie konfetti!!!
 
A ja już jestem zapisana na sierpień [emoji14] chyba jakopiwrwsza. 25.08 12.20 usg polowkowe. To moje urodziny :) jako prezent poznam płeć (mam nadzieje) :)
Ledwo się załapałam na termin, prawie miejsc już nie było :o
O matko! Jakoś mi się wydawało że połówkowe to będą gdzieś za pół wieku a tu już w sierpniu?! Matulu [emoji16] to będzie Twój 22 tydz? [emoji4] Ja mam 7 dni wcześniej urodziny, więc Ty też chyba lwica co nie? [emoji16]
O polowkowych jeszcze nie bylo :D
No właśnie [emoji16] jedziemy z tym koksem!!!
 
Ja przed ciążą miałam w głowie, że jak promienieje młoda, przyszła mama to będzie dziewczynka, więc może osoby w Twoim otoczeniu nie zaktualizowali swojej wiedzy :) a chcieli być mili. Potem jak zaczęłam się wczytywać w różne serwisy www to się zdziwiłam, że w tych zabobonach dziewczynka odbiera mamusi urodę 😅.
Ja wolę obecnie kwaśne i słone - więc też kolejny plusik za chłopcem :) jestem ciekawa jaki będzie finał.
Niestety z mojej perspektywy nabrałam ciała jak Jabba :) ale obiecałam sobie, że tym "małym problem" zajmę się po styczniu :D. I pomyśleć, że jeszcze 2 lata temu ważyłam 55 kilo :D
-Dodaję posta jeszcze raz, w poprzednim kliknęłam przez przypadek edytuj i jest "niewidoczny". Proszę moderatora o usunięcie w razie wu.-


Niestety... chyba zgłębili... Zazwyczaj brzmi to tak: "wyglądasz inaczej, będziesz mieć córkę na 10000%". Wtedy ja mówię: "Aha, czyli wyglądam szpetnie?", tu zawsze nastaje krępująca cisza😹😹 Moja mama nawet nie ukrywa, że tak myśli haha :)
Kurcze, fajnie :D co prawda mi płeć przy pierwszym dziecku obojętna, ale to zazdroszczę Ci, że masz smaka na kwaśne🤪 jest szansa, że wyjdziesz" z twarzą" na koniec roku... w sensie wagi😁 ja z moim apetytem i jedząc słodycze pewnie będę się toczyć... w dodatku mając sitko na twarzy😹
Mam tak samo - 2 lata temu 55kg dokładnie, to była waga idealna :) Ostatnio przytyło mi się 3kg i dwa tygodnie zanim się dowiedziałam o swoim stanie przeszłam na dietę i znów zaczęłam ćwiczyć. Szlag trafił... pod koniec I trymestru mam kolejne +2,5kg. Dobrze, że zostanie nam to wynagrodzone :) później się będziemy martwić :p
 
Dziewczyny, a połówkowe robicie tak jak genetyczne w innej klinice, bardziej pro czy po prostu u swojego lekarza? Bo tego jeszcze nie wiem [emoji16]
 
reklama
Do góry