reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mój ma za sobą dwie procedury, a zakładam,ze nawet nie wie, że coś takiego jak imci albo icsi istnieje [emoji2358]
Ograniczył się do pierwszej wizyty pry drugiej stymulacji, na którą musieliśmy zabrać córkę, bo nie było jej z kim zostawić i na wejściu powiedział lekarce: chcemy druga taka [emoji2358][emoji2358] Myslalam, że zabije gada [emoji16][emoji16]
Nie możemy od nich za wiele wymagać [emoji23] Pamiętajmy, że faceci są ograniczeni [emoji16][emoji23][emoji13]
😂😂😂, dobry jest, następny ma medal 😂😂😂
 
Dziewczyny pomocy niewiem co robic 😞 od dwóch dni pieczę mnie jak robię siku wiec mysle ze to zapalenie pęcherza . Biore urofuragin ale czuje ze dostaje miesiaczke bo kropki krwi mi się pojawiły na wkladce. W tym cyklu mam miec transfer i boje sie czy to nie zaszkodzi . Od drugiego dnia mam brac estrofem i niewiem czy brać od jutra czy poczekac az sie rozkręci czy wstrzymac wszystko 😭dlaczego ja zawsze mam pod górkę.
Kochana mi lekarz mówił że takie plamienia nie traktuje się jak pierwszy dzień miesiączki, że dopiero jak się rozkręci... A co do zapalenia pęcherza ja mam bardzo często bo choruje na nerki i mi zawsze urofuragin pomaga od ręki
 
@Kasiekt to nie powod do placzu - badania sa najbardziej potrzebne do dnia transferu... Dacie rade, napewno sie dogadasz z lekarzem - wiadomo ze to nie od ciebie w tymo momencie zalezy ;) bedzie dobrze ;)
Ja jestem poukladana i musze miec wszystko zaplanowane.Jak mi lekarz mowil ze mam miec komplet badan to ja mam miec komplet.Dlatego mnie nerwy biora ze ja zrobilam wszystko na czas a on to olal.Niestrty u mnie jest zero spontanu,nie chodze na zywiol, u mnie nie moze jakos to byc.Mam swira ze ma byc tak albo wcale.Mam wrazenie ze Adas Mialczynski to ja z tym moim swirem naniektore temsty😉
 
Moj nie znal nazwiska poprzednieho lekarza prowadzacego chociaz tyle razy mu mowilam.Obecnego tez nue zna wychodzi i mnie pytal.O nazwie kliniki nie wspone.Dobrze przynajmniej ze wie gdzie klinika sie znajduje 😁
No widzisz, trzeba to na śmieszno brać 😘. To są takie nieogary, że aż dziwne jak sobie te chłopy same w pracy radzą😂
 
Tak jak wczesniej napisalam obiecuje ;) ze nie bede juz pisac o swoim zyciu prywatnym tylko o leczeniu - a sa osooby kotre mnie lubialy czystac - bo czasami popisanie o pierdolach jest zwyczajnie zdrowe - mozna troche mysli od in vitro odciagnac ;) A kto pisze tylko i wylacznie o leczeniu niech podniesie reke i stanie w pierwszym rzedzie - bo chyba kazdej sie zdarzylo wrzucic zdjecie ciasta, czy kwiatow czy zwyczajenie upusic emocjom bo sie denerwuje na meza - no chyba ze sie myle ;)
Ja tam lubilam czytac Twoje posty o pierdolach bo czasami az w glos sie smialam.Pisz co chcesz ja Cie bede czytac kto nie zechce to niech nie czyta😁
 
Ja jestem poukladana i musze miec wszystko zaplanowane.Jak mi lekarz mowil ze mam miec komplet badan to ja mam miec komplet.Dlatego mnie nerwy biora ze ja zrobilam wszystko na czas a on to olal.Niestrty u mnie jest zero spontanu,nie chodze na zywiol, u mnie nie moze jakos to byc.Mam swira ze ma byc tak albo wcale.Mam wrazenie ze Adas Mialczynski to ja z tym moim swirem naniektore temsty😉
😂 😂 😂 dobre z tym Adasiem ;) Kochanie tymi badaaniami sie nie przejmuj tak bardzo - jak bedziesz robic bete to przyznasz mi racje ze to najtrrusddniejszy moment z calej procedury...
 
reklama
Do góry