reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ostatnio zaobserwowałam u siebie, że podczas @ albo owulacji zazwyczaj boli mnie prawy jajnik, czasem tak dość mocno, że biorę lek rozkurczowy. Miała tak któraś? Od czego to może być?
 
Kochana mi lekarz mówił że takie plamienia nie traktuje się jak pierwszy dzień miesiączki, że dopiero jak się rozkręci... A co do zapalenia pęcherza ja mam bardzo często bo choruje na nerki i mi zawsze urofuragin pomaga od ręki
Mam i zaczelam dzis go brać. Nigdy nie mialam z tym problemu wiec powinny pomoc😉
 
reklama
Do góry