reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wiem jak Wy ale ja zawsze przed transferem robie badanie moczu na wlsana reke - kiedys mi wyszly liczne bakterie i jak ide na wizyte podlagania endometrium to wypijam tem\n monural - sprawdzaam przede wszystkiem czy nie ma glukozy w moczu - jestem pod tym wzgeledem bardzo wyczulona no i wazne zeby w moczy nie bolo ketonow bo to swiadczy o stanie zapalnym - dlatego zachecam badac MOCZ - tak sie chyba mowi i chyba nie jest zbyt obrzydlwie - sama natura - przed transferem ;)
 
Nie płacz myszko ❤️. Jeszcze masz chwilkę czasu, więc zastosuj się do rad @Pójdźka i powinno przejść ❤️
Staram sie nie panikowac ale wiesz coraz blizej wyjazdu a ja widze co chwila jakies przeciwności. Moze sie myle ale ja mam zle przeczucia co do tego transferu. Moze powinnam przeczekać . Tylko ze ja nie chcę czekac kolejnych 6 miesięcy
 
Nie wiem jak Wy macie ale moj dzisiejszy 3 dzien cyklu juz jest bardzo slaby - nigdy nie mialam obfitych miesiaczek czy skrzepow - moze tu jest jakis problem?
 
Staram sie nie panikowac ale wiesz coraz blizej wyjazdu a ja widze co chwila jakies przeciwności. Moze sie myle ale ja mam zle przeczucia co do tego transferu. Moze powinnam przeczekać . Tylko ze ja nie chcę czekac kolejnych 6 miesięcy
Wiem, że ślepemu zawsze wiatr w oczy ale nie przejmuj się. W życiu zawsze wychodzi coś nie tak ;)
Niedługo przygarniesz swojego kropka 🥰 myśl o nim i nie zamartwiaj się pęcherzem. Dasz radę to szybko ogarnąć ;)
 
reklama
@Ananasowa93 przeciez ty jestes po jednym transferze - ja uwazam ze najwazniejszy jest ten dzien i ten zarodek - bedziesz w ciazy tylko troszke musisz poczekac... Czy ty juz zrobilas ta histeroskopie? Rozumiem ze chcesz na NFZ w szpitalu - teraz chyba ciezko z tym bedzie?
Mam umówiona w klinice u siebie. Oni maja pule zabiegów na NFZ i mnie zakwalifikowali na free. Ale co z tego skoro w tamtym miesiącu skonczyla się pula 😭 czekam na lipiec ale nie wiem czy zrobią bo badanie na covid jest wymagane a pobierają tylko w czwartki a w piątek zabieg. Wiec jak będzie wynik to zrobią zabieg a jak nie to nie zrobią.
Wiem Bazylko ze jestem TYLKO po jednym transferze ale straciłam najlepszy zarodek i został ostatni 🥺 do tego problemy z trudnym i bolesnym transferem.
Czuje ze jeszcze długa droga przede mną
 
Do góry