reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak jak wczesniej napisalam obiecuje ;) ze nie bede juz pisac o swoim zyciu prywatnym tylko o leczeniu - a sa osooby kotre mnie lubialy czystac - bo czasami popisanie o pierdolach jest zwyczajnie zdrowe - mozna troche mysli od in vitro odciagnac ;) A kto pisze tylko i wylacznie o leczeniu niech podniesie reke i stanie w pierwszym rzedzie - bo chyba kazdej sie zdarzylo wrzucic zdjecie ciasta, czy kwiatow czy zwyczajenie upusic emocjom bo sie denerwuje na meza - no chyba ze sie myle ;)
A ja będę pisała o pierdołach bo lubię 😜. Gdybyśmy tu pisały wyłącznie o leczeniu, to pewnie już dawno by mnie tu nie było. A tak, to poznałam dziewczyny, niektóre uwielbiam, inne lubię, a jeszcze inne niezbyt. Ale przejmuję się losem każdej 🙂.
Kogo moje posty nie interesują, niech omija😘
Jeśli kogoś urażę to proszę od razu pisać żebym się ogarnęła 😘.
Bazyliszku, za bardzo się spinasz i unosisz honorem, ja chcę czytać co robisz i pewnie nie tylko ja 😘
 
A ja będę pisała o pierdołach bo lubię 😜. Gdybyśmy tu pisały wyłącznie o leczeniu, to pewnie już dawno by mnie tu nie było. A tak, to poznałam dziewczyny, niektóre uwielbiam, inne lubię, a jeszcze inne niezbyt. Ale przejmuję się losem każdej 🙂.
Kogo moje posty nie interesują, niech omija😘
Jeśli kogoś urażę to proszę od razu pisać żebym się ogarnęła 😘.
Bazyliszku, za bardzo się spinasz i unosisz honorem, ja chcę czytać co robisz i pewnie nie tylko ja 😘
A ja tam bardzo lubię Twoje wpisy i nieźle się zawsze uśmieje i nigdy ale to nigdy nie widziałam żebyś kogoś uraziła
 
Chetnie bym zrobiła ale nie mam gdzie. Pije duzo wody i herbate z pokrzywy bo wiem ze tez jest na to dobra. Kuzwa nigdy nie mialam takich problemów a tu teraz mi sie takie coś przytrafilo. Normalnie siedze i rycze jak glupia😭
Nie płacz myszko ❤️. Jeszcze masz chwilkę czasu, więc zastosuj się do rad @Pójdźka i powinno przejść ❤️
 
A ja będę pisała o pierdołach bo lubię 😜. Gdybyśmy tu pisały wyłącznie o leczeniu, to pewnie już dawno by mnie tu nie było. A tak, to poznałam dziewczyny, niektóre uwielbiam, inne lubię, a jeszcze inne niezbyt. Ale przejmuję się losem każdej 🙂.
Kogo moje posty nie interesują, niech omija😘
Jeśli kogoś urażę to proszę od razu pisać żebym się ogarnęła 😘.
Bazyliszku, za bardzo się spinasz i unosisz honorem, ja chcę czytać co robisz i pewnie nie tylko ja 😘
A czy to co pisze to nie zardzo OBRZYYYDDDLLLYYWWWEEE ;) No wiesz ze mam taki charakter ale probuje z nim walczyc - a o dziecko walcze jak lwica i moze komus sie wydaje ze jestem nieszczesliwa ale przezcie wiecie ze potrafie sie usmiac z kazdej pierdoly ;) Przynajmniej nie jestem jak choragiewka i swoich pogladow bede bronic - a niestety agresja wywyoluje agresje i jak ktos mnie atakuje to i ja bede atakowac. Jestem typem choleryka - mam to po swoim ojcu ale potrafie o tym pisac i sie do tego przyznac ;(
 
A czy to co pisze to nie zardzo OBRZYYYDDDLLLYYWWWEEE ;) No wiesz ze mam taki charakter ale probuje z nim walczyc - a o dziecko walcze jak lwica i moze komus sie wydaje ze jestem nieszczesliwa ale przezcie wiecie ze potrafie sie usmiac z kazdej pierdoly ;) Przynajmniej nie jestem jak choragiewka i swoich pogladow bede bronic - a niestety agresja wywyoluje agresje i jak ktos mnie atakuje to i ja bede atakowac. Jestem typem choleryka - mam to po swoim ojcu ale potrafie o tym pisac i sie do tego przyznac ;(

Czasem lepiej odpuścić.. Fredka ma rację, powinnaś troszkę wziąść na luz i wszystko będzie git 🙂
 
reklama
A czy to co pisze to nie zardzo OBRZYYYDDDLLLYYWWWEEE ;) No wiesz ze mam taki charakter ale probuje z nim walczyc - a o dziecko walcze jak lwica i moze komus sie wydaje ze jestem nieszczesliwa ale przezcie wiecie ze potrafie sie usmiac z kazdej pierdoly ;) Przynajmniej nie jestem jak choragiewka i swoich pogladow bede bronic - a niestety agresja wywyoluje agresje i jak ktos mnie atakuje to i ja bede atakowac. Jestem typem choleryka - mam to po swoim ojcu ale potrafie o tym pisac i sie do tego przyznac ;(
Dla mnie nic co pisałaś nie było obrzydliwe, ale KONCZYMY TEN TEMAT, plisssss😘. Finito
 
Do góry