reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej, właśnie wróciłam od ginekologa. Według miesiączki 9 tydzień, ale według USG 4tydz.
Jeśli chodzi o kodeks pracy jak on to reguluje? Bo zaczęłam się martwić 😏
Będę wdzięczna za odpowiedź 🤗😘
Moja koleżanka tak miała że według iść 3 tydzień A według miesiączki 6 tyg. Po swych tygodniach wyszło jednak że z iść 8 tyg 🤷‍♀️🤷‍♀️. Ponoć często tak jest że na początku ciężko z usg dokładnie wyliczyć. Aktualnie koleżanka 10 tc
 
Nie kochana, aż tak to mi się cykl na pewno nie przesunął. Testy owu miałam pozytywne w 13 dc, ale nie doszło do tego.. Ajć, a na okres się nie zapowiada.. 😒😒
Nie wiem kurczę. Czyli bezowulacyjny. Ja niby miałam mieć bezowulacyjny A chyba był owulacyjny bo 8 dni po pozytywnym teście progesteron 22.61
 
Nie wiem kurczę. Czyli bezowulacyjny. Ja niby miałam mieć bezowulacyjny A chyba był owulacyjny bo 8 dni po pozytywnym teście progesteron 22.61
Bo ten progesteron rośnie jak dochodzi do owu? Jeżeli np 6 dni temu była owu to już on by sobie rósł nie mógłby być chyba tak niski?
A tam dupa, czekam na małpę 🤣🤣
 
reklama
Do góry