reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mozesz kochanieńka jak bezalkoholowe to nawet dwa ❤❤ To tak jakbyś Piła napój gazowany 🤟🤟
U mnie dzisiaj teściowie na grilla wpadają wiec od rana szykuje. Później pochwale się co mi wyszło 😍😍
Już chyba kiedyś posałam ze kocham moich teściów bo oni są zakochani we mnie ❤❤❤ No i bardzo ich szanuje ze wychowali takiego wspaniałego syna ❤
Tez dzisiaj chyba troszkę pojem niedozwolonego ale trudno raz się żyje, rezygnuje z alkoholu żeby mąż mógł dziś świętować z rodzicami ❤❤
Co prawda opijamy moja pierwsza wypłatę w nowej firmie ale co tan jestem po owulacji i niezmiennie naiwnie licze na naturalny cud ❤❤
Życzę Ci tego naturalnego cudu najbardziej na świecie ❤
Baw się dobrze 😘 Miłego☀
 
reklama
Dopiero Was nadrobiłam od wczoraj, bo nie dość ze miałam wczoraj dużo pracy to jeszcze dosłownie poszłam niewyspana i na kacu 🥴🤕🙈, a to dlatego ze już sobie siedziałam w czwartek w piżamce gotowa do spania i zadzwoniła przyjaciolka z płaczem ze idzie do mnie, bo się pożarła z mezem. No i przyszła z winem, a później wiadomo otworzyłyśmy jeszcze jedno i w końcu u mnie spała, a położyliśmy się koło 2 w nocy. Wczoraj był ciężki dzień 😂
@fredka84 super ze już za tydzień punkcja!!!! ❤❤❤
@Caro♤♤♤♤ mysle o Tobie i mam nadzieje, ze te krwawienia to tylko jakiś mały krwiak jak pisała @sandra777.12 ze tez tak miała
@Mirka30 mnie tez bolały jajniki w trakcie stymulacji, lekarz mówił ze czasami tak jest, ale lepiej spytaj doktora, bo każdy przypadek jest inny 😘
@Bombisz bardzo mi przykro, przytulam Cię mocno 😘
@Waleczna36 ales naprodukowała 🥚 🥚🥚🥚 😁😁😁 super 😘🙂
 
Kochane jestem po wizycie, nie wiadomo skąd pojawiło się 8 jajek więcej.
Z prawej 13 i lewej 14 😊
Ale nie są gotowe do punkcji bo mają 14,15 mm, ale są równe wszystkie.
Dodał jeszcze zastrzyki, zmniesuzl Benfolie na 150 i dodał mensinorm 75, więc dawkowo tak samo. W poniedziałek kolejny podgląd i wstępnie środa punkcja. Świeży transfer już nie wchodzi w grę bo rośnie mi progesteron ale przy takiej ilości jajek nawet powoedizal że dobrze i będzie mrożony.
Więc chyba nie jest tak źle, tyle że musze się jeszcze troszkę przemęczyć.
Właśnie mam pytanko, dziś mam iść do znajomych na grila i bezalkoholowe jedno mogę wypić, co sądzicie ?
Dziękuję za kciuki i truzmajce proszę dalej bo widać że są snilne i mocne 😘😘😘
Tyle jajec super.
Mrożony lepiej trochę odpoczniesz, lepiej się przygotujesz;))
 
To ile już minus kg jest?
Pamiętaj że już wygrałaś i odniosłas sukces bo podjęłaś walkę i wysiłek. A za te 5 tygodni to normalnie medal złoty się należy 🥇🥇🥇🥇🥇 albo i 5 za każdy tydzień jeden 😁
Aktualnie -6kg. Wiem ze na początku gubi się najwiecej a później może być ciężko ale jestem zdeterminowana. Zaczynajac leczenie IO nie miałam celu aby chudnąc tylko żeby pomogło mi to zajść w ciąże. A „efekt uboczny” jest taki ze znikają boczki 😂 jak to mówi pewna reklama 😂
 
Dopiero Was nadrobiłam od wczoraj, bo nie dość ze miałam wczoraj dużo pracy to jeszcze dosłownie poszłam niewyspana i na kacu 🥴🤕🙈, a to dlatego ze już sobie siedziałam w czwartek w piżamce gotowa do spania i zadzwoniła przyjaciolka z płaczem ze idzie do mnie, bo się pożarła z mezem. No i przyszła z winem, a później wiadomo otworzyłyśmy jeszcze jedno i w końcu u mnie spała, a położyliśmy się koło 2 w nocy. Wczoraj był ciężki dzień 😂
@fredka84 super ze już za tydzień punkcja!!!! ❤❤❤
@Caro♤♤♤♤ mysle o Tobie i mam nadzieje, ze te krwawienia to tylko jakiś mały krwiak jak pisała @sandra777.12 ze tez tak miała
@Mirka30 mnie tez bolały jajniki w trakcie stymulacji, lekarz mówił ze czasami tak jest, ale lepiej spytaj doktora, bo każdy przypadek jest inny 😘
@Bombisz bardzo mi przykro, przytulam Cię mocno 😘
@Waleczna36 ales naprodukowała 🥚 🥚🥚🥚 😁😁😁 super 😘🙂

Aha, no mam nadzieje kochana ze to nic nie groznego.. Wyslalam maila do kliniki i zobaczymy czy mi odpisza :*
 
Kochane jestem po wizycie, nie wiadomo skąd pojawiło się 8 jajek więcej.
Z prawej 13 i lewej 14 [emoji4]
Ale nie są gotowe do punkcji bo mają 14,15 mm, ale są równe wszystkie.
Dodał jeszcze zastrzyki, zmniesuzl Benfolie na 150 i dodał mensinorm 75, więc dawkowo tak samo. W poniedziałek kolejny podgląd i wstępnie środa punkcja. Świeży transfer już nie wchodzi w grę bo rośnie mi progesteron ale przy takiej ilości jajek nawet powoedizal że dobrze i będzie mrożony.
Więc chyba nie jest tak źle, tyle że musze się jeszcze troszkę przemęczyć.
Właśnie mam pytanko, dziś mam iść do znajomych na grila i bezalkoholowe jedno mogę wypić, co sądzicie ?
Dziękuję za kciuki i truzmajce proszę dalej bo widać że są snilne i mocne [emoji8][emoji8][emoji8]
Możesz nawet alkoholowe [emoji6]
Piękny wynik, ale będzie owocna punkcja [emoji4]
 
@fredka84 czekamy na zdjęcia ciacha 😋😋😋 @Camilleka ja w poniedziałek miałam takiego kaca, ze masakra...bo w niedziele mieliśmy gości no i za dużo się wina polało 😅 @klaudiaanita ja wczoraj obżerałam się bobikiem pysznym 😋😋😋 a teraz jadę na zakupy jedzeniowe a po południu idziemy do teściów na grilla wiec nic nie muszę gotować ufff 😅😅 i na pewno będzie obżarstwo 😱

@Waleczna36 super jajeczka!!!
@Bombisz przytulam mocno!!!
 
@fredka84 czekamy na zdjęcia ciacha 😋😋😋 @Camilleka ja w poniedziałek miałam takiego kaca, ze masakra...bo w niedziele mieliśmy gości no i za dużo się wina polało 😅 @klaudiaanita ja wczoraj obżerałam się bobikiem pysznym 😋😋😋 a teraz jadę na zakupy jedzeniowe a po południu idziemy do teściów na grilla wiec nic nie muszę gotować ufff 😅😅 i na pewno będzie obżarstwo 😱

@Waleczna36 super jajeczka!!!
@Bombisz przytulam mocno!!!
Na nosie mam sińca po grabiach wiec na grillu będę wyglądać spektakularnie 😎
 
Kochane jestem po wizycie, nie wiadomo skąd pojawiło się 8 jajek więcej.
Z prawej 13 i lewej 14 😊
Ale nie są gotowe do punkcji bo mają 14,15 mm, ale są równe wszystkie.
Dodał jeszcze zastrzyki, zmniesuzl Benfolie na 150 i dodał mensinorm 75, więc dawkowo tak samo. W poniedziałek kolejny podgląd i wstępnie środa punkcja. Świeży transfer już nie wchodzi w grę bo rośnie mi progesteron ale przy takiej ilości jajek nawet powoedizal że dobrze i będzie mrożony.
Więc chyba nie jest tak źle, tyle że musze się jeszcze troszkę przemęczyć.
Właśnie mam pytanko, dziś mam iść do znajomych na grila i bezalkoholowe jedno mogę wypić, co sądzicie ?
Dziękuję za kciuki i truzmajce proszę dalej bo widać że są snilne i mocne 😘😘😘
Jak ja bym chciala tyle jajcow mieć 🙏🏼🤪🤗
 
reklama
Wy wszystkie na grillach a ja dopiero teraz dochodzę do siebie po punkcji 29.06. ;) choć brzuch nadal mam jeszcze wydety. mam kupę leków: antybiotyk, progesteron, dostinex i jeszcze przeciwzakrzepowe- jeden w zastrzyku na 10 dni. Też tak mialyscie? Już mam dość tego dziubania brzucha. A i dodatkowe pytanie. Czy mialysxie jakies kontrole po punkcji? mi lekarz powiedział że mam Dobrzec i dostać okres. Umówiliśmy się na koniec lipca po okresie żeby zobaczyć co i jak i przygotować do transferu. Ale już wiadomo że transferu nie będzie póki co bo przenoszenie i badania.
 
Do góry