reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny stan w 6 tygodniu ciazy

Zagubiona123456789

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2020
Postów
24
Hej hej :)
Jestem w 6 tyg ciąży to moja 3 ciaza 2 poronione.
Moj problem polega na tym że psychicznie naprawde zle sie czuje z rana placze mam lęki które przejmują nademna kontrole.
Mdlosci od pewneho czasu tez juz są.
Od tygodnia leze nie moge sobie znalesc zajęcia ciagle tylko negatywnie myślę.czy to jest normalne? Co robic jak zająć glowe zeby nie myslec ciagle o ciazy???Poki co nie pracuje zawodowo mieszkam za miastem spacery nic nie daja bo kręci mi sie w głowie i za chwilę wracam.
 
reklama
Hej hej :)
Jestem w 6 tyg ciąży to moja 3 ciaza 2 poronione.
Moj problem polega na tym że psychicznie naprawde zle sie czuje z rana placze mam lęki które przejmują nademna kontrole.
Mdlosci od pewneho czasu tez juz są.
Od tygodnia leze nie moge sobie znalesc zajęcia ciagle tylko negatywnie myślę.czy to jest normalne? Co robic jak zająć glowe zeby nie myslec ciagle o ciazy???Poki co nie pracuje zawodowo mieszkam za miastem spacery nic nie daja bo kręci mi sie w głowie i za chwilę wracam.
kochana nie ma złotego środka niestety na spokojną ciążę po ciąży poronionej. Zawsze będą obawy, strach i niepokój. Nie będę Ci pisać, że musisz byc silna, ogarnąć się, myśleć pozytywnie bo sama wiem jakie to jest trudne. Jeśli czujesz, że nie możesz sobie poradzic sama ze stresem, a wpływa on negatywnie tak na Ciebie jak i na dzidziusia to zasięgnij pomocy psychologa. To nie wstyd zapytać o pomoc. Na NFZ w ciąży muszą Cię przyjąć w przyspieszonym czasie więc nie musisz wydawać milionów monet.
 
Do tego sama ciąża i burza hormonów może wzmagać lęki, jeśli masz do nich predyspozycje. Jak koleżanka wyżej słusznie poradziła, warto zasięgnąć konsultacji terapeuty.
 
Hej hej :)
Jestem w 6 tyg ciąży to moja 3 ciaza 2 poronione.
Moj problem polega na tym że psychicznie naprawde zle sie czuje z rana placze mam lęki które przejmują nademna kontrole.
Mdlosci od pewneho czasu tez juz są.
Od tygodnia leze nie moge sobie znalesc zajęcia ciagle tylko negatywnie myślę.czy to jest normalne? Co robic jak zająć glowe zeby nie myslec ciagle o ciazy???Poki co nie pracuje zawodowo mieszkam za miastem spacery nic nie daja bo kręci mi sie w głowie i za chwilę wracam.
Hej🥰 Uwierz mi,że większość z Nas przechodzi przez ten stan...Ja na początku miałam tak samo jeśli chodzi o stan psychiczny. Jestem w 15 tygodniu i nie miałam objawów ciąży ( wymioty, zachcianki itp.) za to stan psychiczny leżał w pierwszych tygodniach. Płacz, strach, żal, smutek, negatywne myślenie....to wszystko przewijało się przez moje ciało. Bałam się...po prostu się bałam i szczerze Ci napisze,że boję się do teraz🤭 ale z jakiegoś powodu nazwali nas mianem ' Matki Polki' więc wiem że wszystkie poradzimy sobie wzorowo 🥰🥰. Zajmij się czymś co lubisz ❤️ znajdź swoje nowe pasje i zainteresowania ❤️ słuchaj muzyki która uspokoi Ciebie i szczęście które masz pod serduszkiem. Wszystkie jesteśmy w tym razem! Pamiętaj 😘
 
Hej hej :)
Jestem w 6 tyg ciąży to moja 3 ciaza 2 poronione.
Moj problem polega na tym że psychicznie naprawde zle sie czuje z rana placze mam lęki które przejmują nademna kontrole.
Mdlosci od pewneho czasu tez juz są.
Od tygodnia leze nie moge sobie znalesc zajęcia ciagle tylko negatywnie myślę.czy to jest normalne? Co robic jak zająć glowe zeby nie myslec ciagle o ciazy???Poki co nie pracuje zawodowo mieszkam za miastem spacery nic nie daja bo kręci mi sie w głowie i za chwilę wracam.
Mysle ze wizyta u psychoterapeuty by Ci bardzo pomogla bys mogla zostawic przeszłość za soba i cieszyc sie upragniona ciaza. 😊
 
Dziękuję Wam bardzo ❤❤❤
Jednak nie boję sie poronienia tu akurat myślę pozytywnie bo mam przeczucie ze bedzie ok.
Bardziej boję się swoich myśli związanych z powiklaniami ciąży ,porodem.
Większość czasu jestem sama w domu rano tez jakos nie moge się pogodzić ze swoja ciąża ze strachu Pozniej jest mi juz o wiele lepiej te poranki sa najgorsze.
 
Dziękuję Wam bardzo ❤❤❤
Jednak nie boję sie poronienia tu akurat myślę pozytywnie bo mam przeczucie ze bedzie ok.
Bardziej boję się swoich myśli związanych z powiklaniami ciąży ,porodem.
Większość czasu jestem sama w domu rano tez jakos nie moge się pogodzić ze swoja ciąża ze strachu Pozniej jest mi juz o wiele lepiej te poranki sa najgorsze.
Poszukaj inf. O ziolach ktore zmiejszaja stres a sa dozwolone w ciazy. Moze herbatka z rana ? By Ci pomogla
 
Do tego relaksacyjne medytacje na YouTube i szybkie zorganizowanie sobie miłego zajęcia z rana. Trzeba ucinać ten kłębek negatywnych myśli :). Ranki zazwyczaj w takich sytuacjach bywają najgorsze więc lepiej nie przeciągać ich do późnych godzin. Trzymaj się 🤗
 
reklama
Do góry