reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy...

reklama
Hej🙂. Ja jestem po wizycie USG. Dzieciątko jest jedno. Jest też duża torbiel krwotoczna na jajniku , która rośnie i dodatkowo krwiaki na macicy. Dostałam zastrzyki prolutex i cyclogest
 
Hej dziewczyny, mam do Was pytanie, staramy się o dziecko, zrobiłam dziś test (5 dni przed miesiączką) po 5 minutach test negatywny, weszłam do łazienki po 15 i była druga blada kreska, widoczna gołym okiem. Był to też pink, super czuły. Zgodnie z instrukcją testu nie należy odczytywać po 10 minutach. Mam już dwójkę dzieci i zrobiłam dużo testów jednak przy braku ciąży nawet po czasie nie wyszła nigdy druga kreska. Miała któraś z Was podobnie? Co myślicie?
 
Hej dziewczyny, mam do Was pytanie, staramy się o dziecko, zrobiłam dziś test (5 dni przed miesiączką) po 5 minutach test negatywny, weszłam do łazienki po 15 i była druga blada kreska, widoczna gołym okiem. Był to też pink, super czuły. Zgodnie z instrukcją testu nie należy odczytywać po 10 minutach. Mam już dwójkę dzieci i zrobiłam dużo testów jednak przy braku ciąży nawet po czasie nie wyszła nigdy druga kreska. Miała któraś z Was podobnie? Co myślicie?
Po co się katujesz testem 5 dni przed @
Jeśli wiesz ze wyniku się nie odczytuje po 10 minutach to nie bierz go wogule pod uwagę. Odczekaj 5 dni i w dniu miesiączki powtórz test a najlepiej idź na betę jak masz możliwość i nie będziesz musiała się doszukiwać żadnych kresek na teście.
 
reklama
Do góry