reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biegunka w pierwszych tygodniach ciąży

Madziulkaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2020
Postów
340
Hej dziewczyny . Od 20 dc bolą mnie jajniki i brzuch jak na okres, ale bardziej .Cykle mam 29 dniowe , nigdy mi się okres nie spóźniał dzisiaj 30 dc nie mam jeszcze @ . Za to zle się czuje bolą mnie piersi sutki , ukłucia , szczypanie w sutkach , brzuch , plecy 😓. Mam podwyższona temperaturę i co mnie niepokoi ,to biegunka dzisiaj cały dzień biegam do toalety ... czy ktoras tak miała ? Nie poszłam jeszcze po test bo chce zaczekać do jutra , ostatni robiłam na 4 dni przed @ ,tyle negatywów , ze już mam dosyc proszę o jakieś podpowiedzi 😓😥
 
reklama
Hej dziewczyny . Od 20 dc bolą mnie jajniki i brzuch jak na okres, ale bardziej .Cykle mam 29 dniowe , nigdy mi się okres nie spóźniał dzisiaj 30 dc nie mam jeszcze @ . Za to zle się czuje bolą mnie piersi sutki , ukłucia , szczypanie w sutkach , brzuch , plecy 😓. Mam podwyższona temperaturę i co mnie niepokoi ,to biegunka dzisiaj cały dzień biegam do toalety ... czy ktoras tak miała ? Nie poszłam jeszcze po test bo chce zaczekać do jutra , ostatni robiłam na 4 dni przed @ ,tyle negatywów , ze już mam dosyc proszę o jakieś podpowiedzi 😓😥
Ja mialam na początku ciąży. Nie pamiętam w którym tygodniu ale mialam na samym początku :)
U mnie z objawów było jeszcze zimno. Cieplo w domu, a ja się trzęsłam...
 
Ja słyszałam, że biegunka jest objawem COVID19 wraz z temparaturą podwyższoną do 37 stopni. Jeden z moich znajomych tak miał.
A wracając do tematu - może po prostu wykonaj test, bo nikt nie przewidzi tutaj tego czy jesteś w ciąży czy nie.
 
Hej dziewczyny . Od 20 dc bolą mnie jajniki i brzuch jak na okres, ale bardziej .Cykle mam 29 dniowe , nigdy mi się okres nie spóźniał dzisiaj 30 dc nie mam jeszcze @ . Za to zle się czuje bolą mnie piersi sutki , ukłucia , szczypanie w sutkach , brzuch , plecy 😓. Mam podwyższona temperaturę i co mnie niepokoi ,to biegunka dzisiaj cały dzień biegam do toalety ... czy ktoras tak miała ? Nie poszłam jeszcze po test bo chce zaczekać do jutra , ostatni robiłam na 4 dni przed @ ,tyle negatywów , ze już mam dosyc proszę o jakieś podpowiedzi 😓😥
Ja czułam się jak na @. A potem zaczęło mnie pędzić. Trzymam kciuki!
 
Ja czułam się jak na @. A potem zaczęło mnie pędzić. Trzymam kciuki!
Dobrze wiedzieć ,mam identycznie , ja od 20 dnia cyklu tak się czuje, tyle ze od 2 dni bardziej boli mnie brzuch właśnie wczoraj , dzisiaj i właśnie do tego biegunka .Wcześniej staraliśmy się o córkę i tak już koniec było na dzień dwa przed owulacja , ale zajsc nie mogłam wiec starania codziennie , testów zrobilam
3 czy 4 oczywiście ryk ... widocznie może za wcześnie , do tego czuje jakby Mnie łamało w kościach . Dziękuje 😘
 
Ja słyszałam, że biegunka jest objawem COVID19 wraz z temparaturą podwyższoną do 37 stopni. Jeden z moich znajomych tak miał.
A wracając do tematu - może po prostu wykonaj test, bo nikt nie przewidzi tutaj tego czy jesteś w ciąży czy nie.
[
Ja słyszałam, że biegunka jest objawem COVID19 wraz z temparaturą podwyższoną do 37 stopni. Jeden z moich znajomych tak miał.
A wracając do tematu - może po prostu wykonaj test, bo nikt nie przewidzi tutaj tego czy jesteś w ciąży czy nie.
no wykonam jutro ,jest dzisiaj 30 dc wiec poczekam, bo może jeszcze jutro dostane @ Ja nie prosiłam żeby mi ktoś wywróżył czy jestem w ciąży , tylko pytałam czy ktoras z kobietek tak miała , ze biegunka na początku. Dzięki za odpowiedz
 
Ja mialam na początku ciąży. Nie pamiętam w którym tygodniu ale mialam na samym początku :)
U mnie z objawów było jeszcze zimno. Cieplo w domu, a ja się trzęsłam...
Właśnie tez mam dreszcze, jest mi zimno dzisiaj wstałam o 4 już spac się nie chciało , później w dzień ucięłam drzemkę ,ale krótka bo tak mi było zimno w stopy , tylko troszkę niepokoi mnie ta biegunka od rana, ból brzucha i plecow . Jutro zeobie test, bo już straciłam nadzieje po ostatnim negatywie postanowiliśmy z partnerem ,ze będziemy robic badania , bo znowu nie zaszłam ,a tu okresu nie ma 🙁
 
reklama
reklama
Do góry