reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Azs a olej z czarnuszki, czy ktoś stosował ?

Razer69gaming

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2018
Postów
477
Witam czy ma ktoś jakieś doświadczenia ze stosowania oleju z czarnuszki przy AZS ? Wiem , że jest bardzo polecany i skuteczny w różnych problemach. Tutaj akurat mam na myśli AZS u dzieci. Proszę o opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja nigdy nie próbowałam oleju z czarnuszki.
Dla dziecka stosuję kosmetyki z serii exomega control. Żel do mycia 2w1 jest delikatny i ma neutralny zapach co w oczach dzieci ważne. Bardzo dobrze nawilża skórę. Jest emolientem
Olej z czarnuszki nie jest olejkiem eterycznym tylko normalnym olejem jak słonecznikowy czy lniany, można stosować go bezpośrednio na skórę. Mam AZS, nie próbowałam nigdy ale czytałam w kilku miejscach, że może pomóc lepiej niż niejeden steryd.
 
Bezpośrednio na skórę nie stosuje się olejków eterycznych.
Ja nie pisze o eterycznych tylko prawdziwych. A najzdrowsze tłoczone na zimno. Tego typu: image.png
 
Olej z czarnuszki nie jest olejkiem eterycznym tylko normalnym olejem jak słonecznikowy czy lniany, można stosować go bezpośrednio na skórę. Mam AZS, nie próbowałam nigdy ale czytałam w kilku miejscach, że może pomóc lepiej niż niejeden steryd.
Mam na myśli stosowanie doustne. Od kilku dni podaje go córce. Zobaczymy jakie będą efekty.. prawdopodobnie po kilku tygodniach alergia może zmniejszyć się lub ustąpić.. do kąpieli również dodałam raz i raz posmarowałam ale stawiam na podawanie doustne.
 
reklama
Mam na myśli stosowanie doustne. Od kilku dni podaje go córce. Zobaczymy jakie będą efekty.. prawdopodobnie po kilku tygodniach alergia może zmniejszyć się lub ustąpić.. do kąpieli również dodałam raz i raz posmarowałam ale stawiam na podawanie doustne.
Doustnie też można, poczytaj na blogu pan Tabletka 💪
 
Ja nigdy nie próbowałam oleju z czarnuszki.
Dla dziecka stosuję kosmetyki z serii exomega control. Żel do mycia 2w1 jest delikatny i ma neutralny zapach co w oczach dzieci ważne. Bardzo dobrze nawilża skórę. Jest emolientem
 
Ostatnia edycja:
Rozwiązanie
Do góry