reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny wiem, że się tu troszkę znacie na przepisach, bo tak się zastanawiam, kiedy gin może wystawić l4 kobiecie w ciąży, jak szybko może wypisać zwolnienie?
 
reklama
Ona robi jednak codziennie, ale od 14 dc. Ostatni cykl miala 46 dni,wczesniej 35 dni czasem 30 wiec miesiaczke ma roznie,czasem 9 dni czasem 12 dlatego nie wie kiedy te dni plodne sie pojawiaja. Jesli okres miala od 26 czerwca do 4 lipca i zaczela testy w 14dc to jest szansa,ze testy wyjda pozytywne? Zaraz Po okresie miala straszny bol podbrzusza,tak przez 3 dni i minelo. Na chwile obecna bol sie pojawia,ale bardzo delikatny. Dziewczyny pisaly,ze mogla to byc owulacja dlatego jest skolowana 🙈
Przy 35 dniowych cyklach owulacje ma pewnie koło 20 lub 21 dnia cyklu. Przy 46 dniowych cyklach raczej nie ma owulacji. Jeśli ma 8 dniowy okres i bardzo długie cykle to raczej powinna najpierw odwiedzic lekarza a dopiero następnie zająć się owulacja.
 
Ona robi jednak codziennie, ale od 14 dc. Ostatni cykl miala 46 dni,wczesniej 35 dni czasem 30 wiec miesiaczke ma roznie,czasem 9 dni czasem 12 dlatego nie wie kiedy te dni plodne sie pojawiaja. Jesli okres miala od 26 czerwca do 4 lipca i zaczela testy w 14dc to jest szansa,ze testy wyjda pozytywne? Zaraz Po okresie miala straszny bol podbrzusza,tak przez 3 dni i minelo. Na chwile obecna bol sie pojawia,ale bardzo delikatny. Dziewczyny pisaly,ze mogla to byc owulacja dlatego jest skolowana 🙈
Aha i cykl mierzymy od pierwszego dnia miesiączki bez znaczenia kiedy się skonczyl wiec od 26 czerwca to dziś dopiero 16 dzień cyklu wiec napewno test owu jescze wyjdzie pozytywny za Kilka dni pewnie
 
Ona robi jednak codziennie, ale od 14 dc. Ostatni cykl miala 46 dni,wczesniej 35 dni czasem 30 wiec miesiaczke ma roznie,czasem 9 dni czasem 12 dlatego nie wie kiedy te dni plodne sie pojawiaja. Jesli okres miala od 26 czerwca do 4 lipca i zaczela testy w 14dc to jest szansa,ze testy wyjda pozytywne? Zaraz Po okresie miala straszny bol podbrzusza,tak przez 3 dni i minelo. Na chwile obecna bol sie pojawia,ale bardzo delikatny. Dziewczyny pisaly,ze mogla to byc owulacja dlatego jest skolowana 🙈
Ból po okresie napewno nie był owulacja. Owulacja jest Ok 14/16 dni przed okresem nie może mieć owu zaraz po okresie a cykle np 35 dniowe.
 
Ból po okresie napewno nie był owulacja. Owulacja jest Ok 14/16 dni przed okresem nie może mieć owu zaraz po okresie a cykle np 35 dniowe.
Dlatego czuje sie skolowana, bo ktoras z dziewczyn napisala,ze mogla to byc owulacja,a zazwyczaj miala ja na 15 dni przed okresem. Robi testy, zobaczymy co pokarza🙈
Dzis zauwazyla odrobine zylek krwi w toalecie i znow zaczela sie stresowac.
 
Aha i cykl mierzymy od pierwszego dnia miesiączki bez znaczenia kiedy się skonczyl wiec od 26 czerwca to dziś dopiero 16 dzień cyklu wiec napewno test owu jescze wyjdzie pozytywny za Kilka dni pewnie
Tak,ja wiem- tylko ona zaczela testy robic dopiero od 14dc i ktos nam napisal,ze to za pozno i lepiej od nastepnego miesiaca zaczac- jednak ona robi codziennie- mam nadzieje,ze im sie uda 🤗
 
reklama
Przy 35 dniowych cyklach owulacje ma pewnie koło 20 lub 21 dnia cyklu. Przy 46 dniowych cyklach raczej nie ma owulacji. Jeśli ma 8 dniowy okres i bardzo długie cykle to raczej powinna najpierw odwiedzic lekarza a dopiero następnie zająć się owulacja.
Niestety mieszka za granica,a tutejsi lekarze uwazaja,ze wszystko jest ok ginekologicznie, a o kolejna wizyte niestety ciezko sie doprosic. Dni plodne ma napewno, bo mowi,ze temperatura jej pokazuje(bada codziennie rano przed wstaniem) i kiedy ma skok to pojawia sie przezroczysty sluz.
Dodatkowo bada szyjke, i w tym cyklu odkad skonczyla sie jej @ mowi,ze ma wrazenie,ze szyjka caly czas jest wyzej i otwarta🙈 Ja nie umiem jej niestety nic doradzic stad moj post o pomoc do bardziej doswiadczonych dziewczyn 😔
Kilka dni temu stracilam kolejne malenstwo i wiem, jak moze jej byc ciezko po takim czasie starania 😑
 
Do góry