reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kuwa, kuwa, kuwa 😂 😂 😂 kuwa nie wiem jak się czuje ;) normaqlnie - po encortonie chce mi się ciagle jesc i oszukuje organizm jakimiś kalafiorami chociaz dzisiaj zpozarlam ciasteczke zrobione przez MŁA sama ;) po progesteronie strasznie mi się chce spac - ciagle - mogla by zasnąć na stojąco - ale wiesz ze ja się tak będę tlukla dopóki nie padne ;) a psychicznie to staram się panować nad sobą ;)
A jak cycki? 😄
 
reklama
Jak mój tata mogę zlamal razem z moim bratem pracowaliśmy za niego .Jest kierowcą i jeździ po Polsce z towarem dużym mercedesem sprinterem. My z bratem się zmienialisny w trasie A ja nigdy nie miałam problemów z jeżdżeniem takimi autami A każdy jak mnie widział to takie galy robił bo ja taka malutka za ta wielka kierownica.
Słyszałam że teraz nawet prawko się robi tylko na automat jest możliwość no świąt oszalal
wow coraz bardziej zaksakujesz ;) No cos ty z tym prawkiem na automat :o👍😂 w soboet ogladalam na info ze jakiś facet nad jeziorem chciał przeparkować kolegi samochod i mu się pomieszalo i zamiast wsteczny to do przodu i wjechal do jeziora, miał otwarta szybe i udało mu się wydosstac - ale t było PORSCHE ;)
 
kuwa, kuwa, kuwa 😂 😂 😂 kuwa nie wiem jak się czuje ;) normaqlnie - po encortonie chce mi się ciagle jesc i oszukuje organizm jakimiś kalafiorami chociaz dzisiaj zpozarlam ciasteczke zrobione przez MŁA sama ;) po progesteronie strasznie mi się chce spac - ciagle - mogla by zasnąć na stojąco - ale wiesz ze ja się tak będę tlukla dopóki nie padne ;) a psychicznie to staram się panować nad sobą ;)
Ja po prpfesteronie tez spałam na stojąco :-) potem jak jeszcze rósł to mnie nie było :p A emocje jak to emocje zawsze jakieś są:-) głupio jakby ich wogole nie było, nie?
 
wow coraz bardziej zaksakujesz ;) No cos ty z tym prawkiem na automat :o👍😂 w soboet ogladalam na info ze jakiś facet nad jeziorem chciał przeparkować kolegi samochod i mu się pomieszalo i zamiast wsteczny to do przodu i wjechal do jeziora, miał otwarta szybe i udało mu się wydosstac - ale t było PORSCHE ;)
Kuzynka mi pisała że zrobiła prawko Ale ma White że tylko automaremmmoze jezdzic kiedyś tak nie było.
Szkoda auta Ale się gość popisal hehe kolega napewno zadowolony
 
Ja po prpfesteronie tez spałam na stojąco :-) potem jak jeszcze rósł to mnie nie było :p A emocje jak to emocje zawsze jakieś są:-) głupio jakby ich wogole nie było, nie?
To chyba niemozliwee żeby ich nie było - na pewno w moim przypadku - ale na razie się trzymam i nie wyolbrzymiam - już trochę tych transferow miałam ;( Za to wiecie co jak zawsze na estrofemie miałam takie drazniace nerwy na wszystko i wszystkich tak tym razem jestem naprawdę spokojna - bardziej taka zadumiona (oho widać po moich dzisiejszych postach;)), nie kłóce się z mezem, w pracy wszystko ogarniam, mam sporo cierpliwości do innych pracowników i zwłaszcza do szefa ;)
 
Możesz brac nospe jakby co i warto sprawdzić poziom progesteronu bo może to skurcze:-)
Dopóki mam szanse dużo odpoczywać i nie jest to jakoś mocno intensywne to raczej będę unikać leków, chociaż od razu po transferze brałam przez kilka dni nospe , tak na wszelki wypadek, teraz to raczej taki tępy ból, a raczej pobolewanie. W każdym bądź razie dziękuję za radę. Progesteron jutro pewnie będą mi też sprawdzać, ale jestem tak obstawiona że nie wiem czy można by jeszcze bardziej. Utrogest 400-200-400.
 
Kuzynka mi pisała że zrobiła prawko Ale ma White że tylko automaremmmoze jezdzic kiedyś tak nie było.
Szkoda auta Ale się gość popisal hehe kolega napewno zadowolony
bardzo luksusowy samochod, goście zero alko - jak wyjeli to w planach mieli go osuszyć ale nie wiadomo czy cos z niego będzie ;) tak sobie mysle ze mi pewnie tez moglo by się cos takiego przydarzyć ;-) ;):elvis:🤭
 
reklama
Dopóki mam szanse dużo odpoczywać i nie jest to jakoś mocno intensywne to raczej będę unikać leków, chociaż od razu po transferze brałam przez kilka dni nospe , tak na wszelki wypadek, teraz to raczej taki tępy ból, a raczej pobolewanie. W każdym bądź razie dziękuję za radę. Progesteron jutro pewnie będą mi też sprawdzać, ale jestem tak obstawiona że nie wiem czy można by jeszcze bardziej. Utrogest 400-200-400.
No faktycznie duzo bierzesz;-) czyli progesteron wysoki:p 3mam kciuki
 
Do góry