reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Kurczę chyba jestem jakaś dziwna bo powiem Wam szczerze, że nic nie czuje...w sensie raz myślę że to dziewczynka za chwilę, że jednak chłopak. Mąż cały czas mówi, że pewnie źle mnie zbadali i parka będzie 😅🤣
Ja sie ludze nadzieja jedynie ;p moze w sierpniu mi powiedzą cos,bo tak nie wiem co kupowac,a teraz full przecen.
 
Ja sie ludze nadzieja jedynie ;p moze w sierpniu mi powiedzą cos,bo tak nie wiem co kupowac,a teraz full przecen.
Właśnie ja niby poznałam na 80% bo nie chciała dać 100% powiedziała po czym poznać to więc byłam w jeszcze większym szoku, ale teraz jak już prawie byłam o krok od kupienia sukienki to się zastanawiam czy może się coś zmienić haha myślicie ze jak by miała wątpliwości ro by mi powiedziała pewnie ze na 50%albo wcale 🤔
 
reklama
Właśnie ja niby poznałam na 80% bo nie chciała dać 100% powiedziała po czym poznać to więc byłam w jeszcze większym szoku, ale teraz jak już prawie byłam o krok od kupienia sukienki to się zastanawiam czy może się coś zmienić haha myślicie ze jak by miała wątpliwości ro by mi powiedziała pewnie ze na 50%albo wcale 🤔
Po czym poznać? 🤔😁
 
Do góry