reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja miałam w nocy tance i hulańce 🤣 nie wiem co mi strzeliło, ale wczoraj wyświetlił mi się post którejś z Was, że dziecko tak ładnie przybrało na wadze i lekarz kazał odstawić mama dha, ja w sumie już dawno odstawiłam mama dha, ale wczoraj lampka się pojawiła w mojej głowie, że czemu to zrobiłam i może to pomoże małej zyskać jeszcze na wadze w ostatnich dniach 🤦‍♀️ I wzięłam do późnej kolacji 2 tabletki... nie wiem, czy to od tego, ale ona miała tyle energii, myślałam że mi brzuch rozsadzi, do 3 nie spałam 🤣
Ja biorę cały czas DHA i mój synek nie przybiera za dużo tylko tak w sam raz, więc tu chyba nie ma reguły... Ale lepiej po dwie tabletki nie bierz 😅🙈
 
reklama
Heyy no to nas dzisiaj wypisują do domu strasznie się cieszę bo dupa boli od tych łozkowych materacow hmm co do karmienia wisi na cycusiu jednym drugim ale nie chce też stresować więc dostaje troszkę mleczka 1 szpitalnego idę później do laktacyjnej sprawdzić czy jest ok z przykladnaniem i po 15 do domku
 
Ja od wczoraj nawał 😩 ale jakoś dajemy radę, mały ściąga co 1,5 h pokarm raz z jednej raz z drugiej, mąż pobiegł po nakładki na sutki i uuuuu jaka ulga dziewczyny! Sutki nie haczą o koszule 😃

@limonka27 w domu jest naj super! ❤️

Hania trzymamy kciuki!! Wspaniale 😍😍
 
Pozdrawiamy wszystkie mamusie z forum. U nas wszystko dobrze. Liam bardzo grzeczny nocki z pobudką co 3h więc tragedii nie ma. Ze mną za to gorzej. Jak wam pisalam okazało się przy porodzie, że główka jest owinięta pępowiną i trzeba było szybko działać wiec mnie strasznie mocno nacieli. Nie rozumiem czemu nie zauważono na usg wcześniej tego faktu. Tym bardziej, że kilkanaście h wcześniej bylam na kontroli u gina. Pamiętacie jak pisalam o tym ktg u położnej , ze jej sie nie podoba? Bylo cos na rzeczy a oni zbagatelizowali. Jak myślę, ze moglam go stracic to dech zapiera...... mam na tylku ogromnego siniaka udo spychniete . Jem na stojąco . Mlodego karmie na stojąco albo leżąc.... eh ból okropny w poniedziałek położna powinna zdjac już szwy to może będzie lżej. Trzymamy kciuki za reszte mamusiek.
 

Załączniki

  • 1594888769388556383614.jpg
    1594888769388556383614.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 130
Pozdrawiamy wszystkie mamusie z forum. U nas wszystko dobrze. Liam bardzo grzeczny nocki z pobudką co 3h więc tragedii nie ma. Ze mną za to gorzej. Jak wam pisalam okazało się przy porodzie, że główka jest owinięta pępowiną i trzeba było szybko działać wiec mnie strasznie mocno nacieli. Nie rozumiem czemu nie zauważono na usg wcześniej tego faktu. Tym bardziej, że kilkanaście h wcześniej bylam na kontroli u gina. Pamiętacie jak pisalam o tym ktg u położnej , ze jej sie nie podoba? Bylo cos na rzeczy a oni zbagatelizowali. Jak myślę, ze moglam go stracic to dech zapiera...... mam na tylku ogromnego siniaka udo spychniete . Jem na stojąco . Mlodego karmie na stojąco albo leżąc.... eh ból okropny w poniedziałek położna powinna zdjac już szwy to może będzie lżej. Trzymamy kciuki za reszte mamusiek.
Trzymaj się tam i wracaj szybko do formy! Dobrze chociaż że Liam taki grzeczny, bo jakbyś miała jeszcze z tym problemy to dopiero by było ciężko...
No i lipa skurcze ustały zero rozwarcia. Dzisiaj na obserwacji jak się nic nie zmieni jutro do domu 😪
Masz jeszcze czas, nic się nie stresuj ;)
 
reklama
Jak ja byłam to też jednej dziewczynie ustały skurcze jak przyjechała z rana, w nocy jeszcze właściwie 😃 ale już następnej nocy słyszeliśmy jak walczy na porodówce! Będzie tak jak ma być, Hania! ❤️❤️

Natalia Liam przeslodziak!! Trzymaj się kochana, u mnie było to samo, nadal nie siadam ale mam nadzieje ze w sobotę już nadejdzie ten dzień 😃
 
Do góry