reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zaciskam za Ciebie kciuki tak mocno że aż paznokcie się wbijają. Niech się córunia dobrze zakopuje i zdrowo rozwija.
Ps. Jak ja mam schudnąć jak wy tu cały czas tylko o jedzeniu? Ale bym serniczka zjadła. Ale masz rację dogadzaj sobie i małej.
heheheh ja to dla gości robie - sernik z rosa ;) Jestem tak zmeczona ze ledwo na oczy patrze jak jechałam to co chwile miałam taka ulewe ze ledo cokolwoeik widziałam!!!! Skoncze, wezme prysznic i klade sie do lozka ;) Dziekujeeeee koochhaannnaaa jesteś - przede mna niestety trudny czas -a le kazda z nas musi przez to przejść - nie ma innego wyjścia ;) Mysle ze jak się jutro obudze wyspana a mam wolne to się lepiej poczuje ;) Mam już jakies lekkie bole i ciagniecia nogi ale ja jestem taki przypadek ze zawsze tak mam - pewnie od lekow ;)
 
reklama
Dzięki... Dzwonił lekarz i teraz twierdzi, że może endometrioza... ja pie....le. Tyle lat do niego chodzę i zawsze twierdził, że żadne pcos ani endometrioza u mnie, a dzisiaj nagle wyskakuje... Straciłam cały szacunek i zaufanie do tego człowieka....
Wiesz PCOS czy endometrioza to mniejszy wyrok niż to co było sugerowane. Pójdź po kontr opinie gdzieś indziej ja Ci mogę podać namiary do dobrego lekarza. No chyba, ze ten mój to taki mądry :confused::confused:
 
:p
To już trochę trwa,więc z tą myślą się oswoiłam. Ciężko, ale niestety nie mam na to wpływu;(.Nie pozostaję mi nic innego jak poczekać. Może jakiś cud by się tu przydał🤪
Trzymam kciuki za cud ;-) rozumiem lekarza trzeba mieć pewność zanim odstawisz leki. No, ale jak Ty się po tym pozbierasz biedaku :-( jakby co. Znam różne historie i cuda się zdarzają. Czekam z tobą :-)
 
Witam, leczymy się z partnerem w czeskiej klinice leczenia niepłodności. Lekarz prowadzący dał mi leki stymulujące które u nas w Polsce są refundowane przez NFZ. Niestety mój ginekolog prowadzący w Polsce nie może przepisać mi tych leków gdyż placówka w której pracuje nie prowadzi leczenia niepłodności. Różnica ceny leków jest bardzo duża : 2300 zł a po refundacji 200 zł. Lekarz doradził mi żebym wzieła fakturę z Czech i ubiegała się o zwrot kosztów w Polsce gdyż jesteśmy w UE. Czy któraś z Was miała już taki przypadek i udało się Wam uzyskać zwtok kosztów za leki? Bardzo proszę o pomoc jak mam ubiegać się o refunnację w tej sytuacji.
 
heheheh ja to dla gości robie - sernik z rosa ;) Jestem tak zmeczona ze ledwo na oczy patrze jak jechałam to co chwile miałam taka ulewe ze ledo cokolwoeik widziałam!!!! Skoncze, wezme prysznic i klade sie do lozka ;) Dziekujeeeee koochhaannnaaa jesteś - przede mna niestety trudny czas -a le kazda z nas musi przez to przejść - nie ma innego wyjścia ;) Mysle ze jak się jutro obudze wyspana a mam wolne to się lepiej poczuje ;) Mam już jakies lekkie bole i ciagniecia nogi ale ja jestem taki przypadek ze zawsze tak mam - pewnie od lekow ;)
Odpoczywaj,
to będzie piękny czas,
i nie dziw się że znowu goście skoro im takie pyszności szykujesz
😘
 
heheheh ja to dla gości robie - sernik z rosa ;) Jestem tak zmeczona ze ledwo na oczy patrze jak jechałam to co chwile miałam taka ulewe ze ledo cokolwoeik widziałam!!!! Skoncze, wezme prysznic i klade sie do lozka ;) Dziekujeeeee koochhaannnaaa jesteś - przede mna niestety trudny czas -a le kazda z nas musi przez to przejść - nie ma innego wyjścia ;) Mysle ze jak się jutro obudze wyspana a mam wolne to się lepiej poczuje ;) Mam już jakies lekkie bole i ciagniecia nogi ale ja jestem taki przypadek ze zawsze tak mam - pewnie od lekow ;)
To kiedy lecisz na betę 5dpt? Czy wytrzymasz do 6dpt? Wypoczywaj i trzymam kciuki za córeczkę ;-)
 
Ja już po konsultacji ,mam poczekać jeszcze tydzień. Dalej brak zarodka ale pęcherzyk ma tylko 1.8-1,9 a żeby zdiagnozować puste jajo powinien mieć 2.5 do 3 cm. Więc czekam kolejny tydzień.

Przykro mi, że znów musisz czekać i dalej nic się nie wyjaśniło 😔 skoro lekarz każe czekać, to widocznie jeszcze jest nadzieja 😘 tak chciałabym, żeby było dobrze..
 
Wiesz PCOS czy endometrioza to mniejszy wyrok niż to co było sugerowane. Pójdź po kontr opinie gdzieś indziej ja Ci mogę podać namiary do dobrego lekarza. No chyba, ze ten mój to taki mądry :confused::confused:
Hahhahahha... Możesz spróbować, okaże się... Też mam wrażenie, że mam dobrego lekarza z czasów przed in vitro... Krótko do niego chodziłam, ale był bardzo rzeczowy...
 
reklama
Do góry