reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Oooooooo to chociaz jakas dobra wiadonosc ze moze i mi po porodzie tez to wszystko minie tak o tym marze i na to tylko licze! A rodzilas naturalnie czy cesarka?? Bralas jeszcze jakies inne leki w ciazy oprocz benzo???

Cesarka/ Brałam sertralinę od 11 tygodnia ciązy, ale malutką dawkę mg bo po większej źle się czułam. Generalnie nie pomagało mi nic
 
Oj dziewczyny dziś noc kiepska. Bolał mnie żołądek bo najdłan się czosnku i oczywiście wmówiłam sobie ze sie oczyszczam przed porodem i zaraz urodze. Nasze umysły powinny dostać Nobla za pisanie sobie historii 🙈
 
Ogolnie polecam wam super tą grupe. Jak was przyjmą wejdzcie w moduły i zacznijcie czytac. Mam nerwice od 6 roku zycia, masa lekow itp a od tygodnia czytam te moduły ktore tam są oraz posty i naprawde dużo w głowie układa. BARDZO DUZO. Piszą to osoby ktore z zaburzen lękowych wyszły wiec na wlasnej skorze to wszystko przezyly, nie jak wiekszosc terapeutow wyuczonych tylko teorii bo oni nie wiedza jak jest z zastosowaniem tego przexiez w praktyce skoro ich podswiadomosc nigdy nie byla zaburzona. Czasem sama dodam posta i dostaje mase wsparcia. Takie wsparcie tez pomaga w trudnych momentach 🥰 naprawde polecam. Licze na jakies trwale efekty, wiele osob pisze ze wlasnie wiedza zawarta w modułach i na grupie pozwoliła powolutku z czasem im z tego wyjsc. Wiadomo nie wszystko naraz 😊


Jakby komus nie wchodzilo to tu screen grupy o ktorej mowa 🥰
 

Załączniki

  • Screenshot_20200717-131508_Facebook.jpg
    Screenshot_20200717-131508_Facebook.jpg
    281,8 KB · Wyświetleń: 44
reklama
A ja dziś znowu mam takie totalne osłabienie, że nie mam na nic siły. Nie mam siły ani ochoty bawić się z dzieckiem, wyjść gdzieś, zrobić cokolwiek. mam wrażenie że zaraz padnę i nie wstanę. Ryczę mi się już chce! :( Jestem osobą dość energiczną na codzień i ten stan jest dla mnie tak ciężki do zaakceptowania i zrozumienia, tym bardziej że przy poprzedniej ciąży tak nie było, choć wiadomo, że teraz juz też wiek nie ten co wtedy. Najgorsze, że to dopiero zupełny początek i może potrwać jeszcze wiele tygodni :( Jak to przeżyć? Dziewczyny, też tak miałyście? Oczywiście nerwica dokłada swoje i jak jestem taka totalnie bez sił i enrgii to od razu złe myśli mi przychodzą i kotłują się w głowie :(
 
Do góry