reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

To ja niestety nie wiem jaką wagę mają dzieci. Ostatni pomiar miałam w 22tc [emoji2368] czas lekarza zmienić, bo chyba powinien częściej to badać zwłaszcza przy blizniakach, eh
Pewnie bada, ale wszystko w normie to nie mówi. Moja też nie zawsze mówi, muszę dopytać. Dzis powiedziała więcej bo męża ze mną wpuściła i mu tam opowiadała co i jak. Przez tego koronawirusa na początku widział na wizycie serduszkowej i dziś go w drodze wyjątku wpuściła- a malutka jak na zlosc pokazała tylko cipkę 🙈 twarzy nawet nie było opcji zobaczyć.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) wracam po przerwie, wreszcie odebrałam telefon z naprawy.
Witam nowe mamy:)
U mnie glukoza wyszła ok: 76, 98,96 także cukrzycy nie ma:) dzisiaj mam wizytę i mam nadzieje dowiem się ile waży moja mała bo ostatni pomiar miałam na polowkowych... Już po raz trzeci wyszly mi liczne bakterie w moczu, dzisiaj mają być wyniki posiewu, zobaczymy co tam wyjdzie.
A macie juz wybrane imiona dla maluszków?
 
Cześć dziewczyny :) wracam po przerwie, wreszcie odebrałam telefon z naprawy.
Witam nowe mamy:)
U mnie glukoza wyszła ok: 76, 98,96 także cukrzycy nie ma:) dzisiaj mam wizytę i mam nadzieje dowiem się ile waży moja mała bo ostatni pomiar miałam na polowkowych... Już po raz trzeci wyszly mi liczne bakterie w moczu, dzisiaj mają być wyniki posiewu, zobaczymy co tam wyjdzie.
A macie juz wybrane imiona dla maluszków?
Piękne wyniki z cukru.
Ja miałam 73, 154 i 146. W normach ale muszę mniej tych ciastkow jeść 🤣
My już mamy imię : Hania ;)
 
My już końcu wybraliśmy. Będzie Kornel. Chcoiaz dzisiaj miałam sen że urodziłam córeczkę [emoji33]
Cześć dziewczyny :) wracam po przerwie, wreszcie odebrałam telefon z naprawy.
Witam nowe mamy:)
U mnie glukoza wyszła ok: 76, 98,96 także cukrzycy nie ma:) dzisiaj mam wizytę i mam nadzieje dowiem się ile waży moja mała bo ostatni pomiar miałam na polowkowych... Już po raz trzeci wyszly mi liczne bakterie w moczu, dzisiaj mają być wyniki posiewu, zobaczymy co tam wyjdzie.
A macie juz wybrane imiona dla maluszków?
 
reklama
Do góry